20%
20%

Nuotakų laivas

The Ship of Brides

Jojo Moyes

Vertinimas nėra galimas:
88% of 100
(įvertinimai 24)

Featured Product: Ne, EAN kodas: 9789955136101, ISBN kodas: 9789955136101, SKU: 000000000002167555, Puslapių skaičius: 480, Spalvingumas: Nespalvotas, Viršelio tipas: Aplankas, Kalba, iš kurios versta: Anglų, Originalo kalba: Anglų, Leidimo metai: 2016-06-28, Formatas: 22x15x4, Knygyne: 15.99, Leidykla: Jotema UAB , Vertėjas: Rasa Racevičiūtė

Ypatinga kaina 12,79 € Knygyne 15,99 €

Sutaupote 3,20 € (20%)

Į norų lentyną
Išimti iš norų lentynos

Apie prekę

Antrasis pasaulinis karas pasibaigė ir keturios australietės ryžtasi leistis į didžiausią savo gyvenimo kelionę. Kartu su dar keliais šimtais moterų jos šešias savaites Karališkojo jūrų laivyno lėktuvnešiu „Viktorija“ plaukia į Angliją, kad vėl būtų kartu su savo vyrais. Šių „karo nuotakų“ padėtis nepavydėtina: palikusios artimuosius ir savą aplinką, merginos ketina pradėti naują gyvenimą svetimoje šalyje, nė nenutuokdamos, kaip jas priims naujosios šeimos ir kaip joms seksis gyventi su vyrais, kurių faktiškai nė nepažįsta. Kelionė kupina nuotykių, be abejo, pirmiausia dėl neįprasto gyvenimo lėktuvnešyje, kuriame pilna jūreivių. Ypač kai pradeda aiškėti paslaptys, galinčios nepataisomai sugadinti reputaciją, o laive ima megztis dviprasmiški santykiai.

Nepaprastai įdomus ir intriguojantis J. Moyes romanas „Nuotakų laivas“ atrodo tarsi ir paprasto, romantiško turinio, bet labai stiprus emociškai. Emocinga autorės kalba ir meistriškai kuriama intriga traukte įtraukia skaitytoją į jaunų moterų pasaulį, kupiną nerimo, vilties, neišvengiamybės ir jaudulio.

Atsiliepimai
Užburianti knyga... „Nuotakų laivas“ ne tik prikaustys skaitytojų dėmesį, bet ir leis sužinoti šį tą naujo.
* Heat

Nepaprastai romantiška istorija ir jaudinanti kelionės pabaiga.
* Daily Mail

„Nuotakų laivas“ — nuostabi knyga, jautriai, bet toli gražu ne sentimentaliai pasakojanti apie nepaprastus likimus.
* Sunday Express

Gyvas pasakojimas apie draugystę, šeimą ir meilę.
* Woman & Home

Įtraukiantis siužetas, kurio atomazgos lauksite iki pat paskutinių eilučių.
* Mirror

Skaitytojų įvertinimai
Parašykite savo atsiliepimą
Atsiliepimas:
Pasirinkite įvertinimą
(įvertinimai 24)
TOP komentarai
 1. 100%
  Knygą pagriebiau iš lentynos net neskaičiusi aprašymo, maniau bus juokingas romaniukas ir gera knyga kaip ir kitos šios autorės knygos. Patiko labai labai, skaitėsi greitai, sunku buvo prognozuoti kaip vystysis įvykiai, kas įtraukė dar labiau
 2. 100%
  Puiki knyga.
 3. 100%
  Įtraukianti knyga, parodanti skirtingus žmonių likimus ir priverčianti susimastyti apie tai, ką turim ir kaip turim tuo džiaugtis :)
Visi komentarai
  Daugiau įvertinimų ()
  Jums taip pat gali patikti...