Oleandrų sodas. E.knyga

ISBN kodas: 9786090138632, EAN kodas: 9786090138625

IL GIARDINO DEGLI OLEANDRI

Rosa Ventrella

Vertinimas nėra galimas:
80% of 100
(įvertinimai 14)

SKU: 000000000011002261, Knygos formatas: Elektroninė knyga, EAN kodas: 9786090138625, ISBN kodas: 9786090138632, Puslapių skaičius: 304, Kalba, iš kurios versta: Italų, Originalo kalba: Italų, Leidimo metai: 2019-09-30, Formatas: 23,5x14,3x2,8, Leidykla: Alma littera , Vertėjas: Lina Tilindytė

11,27 €

Elektroninė knyga

Įsigytą el. knygą rasite skiltyje „Mano paskyra“ arba savo el. pašto dėžutėje. Elektroninę knygą ePUB formatu galėsite skaityti formatą palaikančiose el. knygų skaityklėse arba, naudodami specialią skaitymui skirtą programėlę, savo telefone ar kompiuteryje.

Į norų lentyną
Išimti iš norų lentynos

Apie prekę

Šeimos saga apie keturias ypatingas ir drąsias moteris, dvelkianti nuostabios Apulijos žemės kvapu. Jaudinantis, įtaigus kaip Isabel Allende romanas, kuris jus užburs.
Newton Compton
Istorijų buvo daugybė, kartais skirtingų, kartais panašių, bet visos jos prasidėdavo tolimais 1938-aisiais. Visos būdavo apie vienus namus su sodu. Ir apie žydintį oleandrą.
Karbonaros miestelyje vieno namo sode žydi oleandras. Jį pasodino Agostinas, atsikėlęs ten gyventi su žmona Anita, visų vadinama Žiniuone.
Apdovanota retu nepaprastu grožiu Žiniuonė geba pagydyti skausmų kamuojamus naujagimius, teikia nepamainomą pagalbą gimdant ar bet kokiai bėdai ištikus, geba panaikinti nužiūrėjimą. Turi tris dukteris: Rozetą, Korneliją ir jaunėlę Diamantę. Pirmoji – graži, laukinės prigimties kaip motina, antroji – medaus spalvos plaukų ir šviesių kaip tėvo akių. O Diamantė – putli, visada susitaršiusiais plaukais; iš tų nesuvaldomų garbanų, kaip nuolat kartoja motina, kyla jos maištingas būdas. Griežta, beveik niekada niekam nerodanti švelnumo Žiniuonė, metams bėgant, patiria vyro mirtį ir užgriuvusį karą, užaugina dukteris matydama jų nelaimingą meilę, jas užvaldančią aistrą, jų žiaurų nusivylimą. Guodžiantis Žiniuonės buvimas, apgaubtas paslaptinga tyla, visada jas sergsti net nenuspėjamo likimo akivaizdoje...
ROSA VENTRELLA gimė Baryje, įgijo šiuolaikinės istorijos bakalauro ir švietimo vadybos magistro laipsnį. Yra dirbusi leidėja vienoje leidykloje, rašo straipsnius žurnalui „I fiori del male“. Keturiolika metų dėsto literatūrą. Romanas „Oleandrų sodą“ sulaukė didelės sėkmės tarp kritikų ir skaitytojų, kaip ir romanas „Padorios šeimos istorija“. Daugiau sužinoti galima svetainėje www.rosaventrella.altervista.org.
Skaitytojų įvertinimai
Parašykite savo atsiliepimą
Atsiliepimas:
Pasirinkite įvertinimą
(įvertinimai 14)
TOP komentarai
 1. 100%
  įdomi, patiko
 2. 100%
  Tikra pietų Italija, daug jausmų, daug gyvenimo karščio. O paskutinis knygos ketvirtis tiesiog pribloškė netikėtais vingiais.
 3. 100%
  Romano veiksmas vyksta Apulijoje, Karbonaros miestelyje, laikas 1938 - 1989 m. Centre - Agostino ir Anitos, vadinamos Žiniuone, šeimos istorija. Įdomi aplinka, papročiai, maisto gamyba, šeimos tradicijos, santykis su kaimynais, tarpusavio santykiai. Ryškiausi personažai - Žiniuonė ir jos dukra Diamantė. Skaityti įdomu. Knyga patiko.
Visi komentarai
  Daugiau įvertinimų ()
  Jums taip pat gali patikti...