Olivija Džaules ir audringa vaizduotė

ISBN kodas: 9955085657, EAN kodas: 9789955085652

Olivia Joules and the overactive imagination

Helen Fielding

Vertinimas nėra galimas:
50% of 100
(įvertinimai 3)

EAN kodas: 9789955085652, ISBN kodas: 9955085657, SKU: 000000000001100648, Knygos formatas: Popierinė knyga, Kalba, iš kurios versta: Anglų, Puslapių skaičius: 368, Spalvingumas: Nespalvotas, Viršelio tipas: Kietas, Originalo kalba: Anglų, Formatas: 15x20, Leidykla: Alma littera , Vertėjas: Rasa Drazdauskienė

Ypatinga kaina
8,09 €
Išparduota
Į norų lentyną
Išimti iš norų lentynos

Norėdami gauti pranešimus apie knygą, įveskite savo el.pašto adresą.

Apie prekę

Olivija Džaules – bebaimė, stulbinanti, savarankiška žurnalistė, tapusi profesionalia šnipe, nauja XXI amžiaus heroje, aprašyta Bridžitą Džouns sukūrusios Helenos Fielding.
Iš baltos Majamio kaitros, iš silikonu garsėjančio Los Andželo, iš spindulingų Karibų jūros vandenų ir Arabijos dykumų Olivija Džaules veržiasi į kovą su teroristais, apsiginklavusi skrybėlės smeigtuku, aštriu tarsi skustuvas protu ir ne kiekvienai moteriai prieinama smarkiai pagerinta liemenėle.
Kokia mergina atsispirtų viliojančiam, galingam Pjerui Feramo, kurio akis dengia sunkūs vokai, kurio skonis nepriekaištingas, o turtai nesuskaičiuojami, kuris turi begalę egzotiškų būstų visame pasaulyje ir kalba su abejotinu prancūzišku akcentu? Ar gali būti, kad Ferama – tarptautinio masto teroristas, prisiekęs sunaikinti Vakarų pasaulį, besislapstantis už prašmatnių vynų, jachtų ir aktorių uždangos? O gal visa tai – tik Olivijos Džaules audringos vaizduotės vaisius?
Prisijunkite prie Olivijos kvapą gniaužiančios, iki ašarų juokingos, nervus kutenančios kelionės lėktuvais, motorinėmis valtimis, sraigtasparniais ir žirgais iš madingo viešbučio į ekologišką nardymo centrą bei povandenines olas – visa tai siūlo šis sąmojingas, šiuolaikiškas, prabangus trileris, kurio absoliučiai neįmanoma neperskaičius atidėti į šalį.
 
 
Skaitytojų įvertinimai
Parašykite savo atsiliepimą
Atsiliepimas:
Pasirinkite įvertinimą
(įvertinimai 3)
TOP komentarai
  1. 60%
    Šmaikštūs epitetai ir dialogai, tipiški moteriško mąstymo pavyzdžiai, sąrašų sudarinėjimas, elektroniniai laiškau ir šilta Majamio saulė - visa tai, ir dar daugiau, yra šioje knygoje. Tačiau knyga nėra labai rimta ir atmintyje ilgai neužsiliks.
  2. 40%
    Prasta. Bridžitos Džouns dienoraštis buvo įdomesnė, juokingesnė ir ne tokia fantastinė kaip šioji.
Visi komentarai
    Daugiau įvertinimų ()
    Jums taip pat gali patikti...