25%
25%

Optimali sveikata pagal Paleo mitybą

ISBN kodas: 9786094037689, EAN kodas: 9786094037689

OPTIMAL HEALTH PALEO WAY

Claire Yates

ISBN kodas: 9786094037689, EAN kodas: 9786094037689, SKU: 000000000002161458, Spalvingumas: Spalvotas, Kalba, iš kurios versta: Anglų, Viršelio tipas: Minkštas, Leidimo metai: 2015-01-01, Puslapių skaičius: 384, Formatas: 21,4x14,4x2, Knygyne: 13.65, Vertėjas: Helga Gavėnaitė, Leidykla: Obuolys, Media Incognito Leidykla, UAB

Ypatinga kaina 10,24 € Knygyne 13,65 €

Sutaupote 3,41 € (25%)

Išparduota
Į norų lentyną
Išimti iš norų lentynos

Norėdami gauti pranešimus apie knygą, įveskite savo el.pašto adresą.

Apie prekę

Smarkiai padidinkite savo energiją  Atsikratykite cukraus potraukio
 Vartokite mažiau perdirbto maisto  Įgaukite idealų kūno svorį
 Susikurkite jums labiausiai tinkantį mitybos planą

Efektyvūs, lengvai įgyvendinami patarimai, kaip puoselėti kūną ir protą

Neatiduokite savo sveikatos į kitų rankas – tapkite jos šeimininkais!

Maitintis pagal paleo nereiškia, kad reikia vėl tapti urviniu žmogumi! Šis mitybos planas ragina įsiklausyti į savo kūną, grįžti prie natūralaus, sezoninio maisto, puoselėti savo kūną gardžiais visaverčiais patiekalais ir gyventi labiau subalansuotą gyvenimą. Pradėję šį iššūkį natūraliai suvartosite mažiau cukraus, išvengsite konservantų ir smarkiai perdirbto maisto bei visiems laikams pamiršite kalorijų skaičiavimą!

Paleomitybos specialistė Claire Yates šioje knygoje labai nuodugniai paaiškina, kodėl prastėja žmonių sveikata ir kaip paleomityba (ne „dieta“!) padeda išvengti didžiausios XXI amžiaus rykštės. Taip pat sužinosite visą tiesą apie riebalus, angliavandenius, skaidulines medžiagas ir baltymus, kaip pasitelkus „maistą kaip vaistą“ pataisyti ir išsaugoti sveikatą. Laikydamiesi 28 dienų „perkrovimo plano“ išmoksite susidaryti savo individualų valgiaraštį, kuris tiks būtent jums ir niekam kitam, atsižvelgiant į jūsų savijautą, organizmo poreikius ir fizinio aktyvumo lygį. Taip pat galėsite išmėginti per 100 gardžių patiekalų – pusryčiai, pietūs ir vakarienė bus ne tik be galo sveiki, bet ir skanūs!


Kas tinka man, nebūtinai tiks jums

Maistas gali būti ypač sveikas, tačiau netgi nuo tokio maisto galima susirgti arba sunegaluoti. Ar tai reiškia, kad žmogus ir toliau turėtų juo maitintis vien todėl, kad kažkam šovė į galvą, jog tas maistas yra „sveikas“? Ne. Todėl manasis paleo variantas – ne jūsiškis, ir atvirkščiai. Kitaip ir neturėtų būti! Visi esame individualybės ir tai turėtų atspindėti mūsų mityba. Šiuo atveju stengiuosi vadovautis paleo modeliu, susietu su natūropatiniu požiūriu (taip žvelgiu ir į savo klientus), ir tvirtai laikausi šių natūropatinės medicinos principų:

1. Pirmiausia nepakenkti.
2. Gamta turi gydomųjų galių.
3. Nustatyti ir gydyti priežastį.
4. Gydyti visą žmogų.
5. Gydytojas yra mokytojas.
6. Prevencija – geriausias vaistas.
7. Sveikata ir gera savijauta turi tapti
    gyvenimo norma.

Ką visa tai reiškia? Tai reiškia, kad dalytis šia informacija apie sveikatą – mano darbas. Tai reiškia, kad vėl turime susieti gyvenimą su gamta: išeiti į lauką ir kojomis paliesti žolę! Tai reiškia, kad sveikatos negalima greitai „suremontuoti“, kad visuomet reikia išsiaiškinti esminę negalavimo priežastį, ne tik žvilgtelti paviršutiniškai ir naikinti išorinius simptomus. Dar tai reiškia, kad privalu investuoti į savo sveikatą ir užsiimti prevencine medicina. Išgydykite save ir aktyviai saugokite puikią savijautą. Tai neįvyksta išgėrus piliulę. Reikia atlikti tam tikrą darbą, o jūs esate vienintelis žmogus, galintis tai padaryti!
                                           – C. Yates

Claire Yates – gydytoja dietologė, medicinos mokslų bakalaurė, aistringa paleomitybos šalininkė. Claire Yates domisi sveikata ir mėgsta linksmai leisti laiką! Gydytoja prisipažįsta, kad mėgaujasi puikiu maistu ir gera kava. Claire įsitikinimu, visavertis gyvenimas ir sveikas maistas neturėtų sukelti nuobodulio: juk galima džiaugtis puikia savijauta ir kartu mėgautis vienais gardžiausių patiekalų! Dalydamasi sukauptomis žiniomis ir gyvendama taip, kad žodžiai nesiskirtų nuo darbų, Claire įkvepia žmones mėgautis gardžiu vertingu maistu ir propaguoja daug pasitenkinimo teikiančią sveiką gyvenseną. Gydytoja ne tik vadovauja savo privačiai Indi Nature praktikai, bet ir skaito paskaitas Endeavour bei Paramount natūraliosios medicinos koledžuose. Daugiau informacijos apie Claire ir jos veiklą rasite apsilankę interneto svetainėje www.indinature.com.

Skaitytojų įvertinimai
Parašykite savo atsiliepimą
Atsiliepimas:
Pasirinkite įvertinimą
TOP komentarai
  1. 80%
    Radau vertingu ir paprastu patarimu. Nebloga knyga.
  2. 80%
    Labai viskas aiškiai surašyta, tai ne dieta, o gyvenimo būdas.
Visi komentarai
    Daugiau įvertinimų ()
    Jums taip pat gali patikti...