Apie akcijas ir ypatingus pasiūlymus sužinokite pirmi!
 

Optimizmo genas

Lavija Šurnaitė

216 p., minkštas virš.,

nespalv.,

iliustr.,

21,3x14,3x2 cm,

Alma littera, 2017,

ISBN 9786090129661,

Prekės kodas 9786090129661.

Klubo kaina:
10,11
Knygyne:
11,49
Sutaupote:
1,38  (12% )

Nemokamas pristatymas Lietuvoje
perkant už 12,00 €

Knygų klubo nariams

  Į lentyną

Geriausi Komentarai

Aida
 
Tai puiki knyga, apie sveiką gyvenimo būdą. Rekomenduoju paskaityti. Tikrai patiks.Turtingi patarimai, kaip suderinti skirtingus dalykus ir puikiai jaustis, neatsisakant mėgstamų patiekalų ir saugant išvaizdą.Rinkinys nuostabių rekomendacijų kaip puoselėti nuostabius mažus valgymo, judėjimo, miego ir kt. įpročius, kurių dėka išsaugomas grožis ir gera savijauta .Daugiau informacijos gauti apie knygas Jums tereikia paspausti ant nuorodos ir atsidariusiame lange įvesti

Apie knygą

Tebūnie OPTIMIZMO GENAS po ranka, jei:

•       Raunatės plaukus dėl nelaimingos meilės  

•       Patyrėte fiasko darbe 

•       Vis trūksta pasitikėjimo savimi

•       Graužiatės alkūnes dėl „kokia aš pabaisa“, žvelgdama į save veidrody

•       Murkdotės vienatvėje

•       Braukiate liūdesio ašarą

•       Nuolat jaučiatės nuvargus lyg kasusi griovius

•       Visą pasaulį kaltinate dėl PMS

•       Įkvėpimo mūzos išskrido atostogų

•       Darbe baigiate išvirti savo sultyse

•       Dedate ženklą STOP prieš bet kokį pokytį

•       Jaučiatės nieko verta, lyginant su kitomis

•       Ir vėl susidėjote su nevykėliu vyru ar netinkamais žmonėmis

•       Pavydas kitiems neleidžia jaustis laimingai ir etc.

Aš tokia pati, todėl rašau ir jums, ir sau, kad imtume ir pasikalbėtume apie viską nuo iki, o svarbiausia – kad drauge rastume paguodą, nusiraminimą, motyvaciją, įkvėpimą, supratimą, džiaugsmą.

Išmokite keisti požiūrį į save ir pasaulį, nes būtent to reikia, kad aplinka imtų keistis, kaip tikitės ir laukiate.

Čia bus visko – nuo atvirų prisipažinimų, širdies graužaties iki linksmų gyvenimiškų nutikimų su ženklu „S“.

Lavija Šurnaitė – žinoma TV ir radijo laidų vedėja, žurnalistė, bestselerio „Maži įpročiai – dideli pokyčiai“ autorė. Tūkstančiai Lietuvos moterų jau išbandė paprastus, smagius ir veiksmingus būdus, kaip geriau jaustis savame kūne, o dabar autorė kviečia išmokti keisti ne tik išorę, bet ir vidinį pasaulį. Pirmoji knyga padėjo efektyviai atsikratyti nereikalingų kilogramų ar juosmens centimetrų, dabar atėjo metas atsisveikinti su graužiančiais vidiniais kliuviniais: nepasitikėjimu savimi, baime, tinguliu, nuotaikų kaita, pavydu, liūdesiu ir begale kitų. Viskuo, kas trukdo jaustis tokia moterimi, kokia pati žavėtumėtės. 

Lavija Šurnaitė „Optimizmo genas“ tapk savo vidinio UAB direktore optimizmo genas emocinis moterų pasaulis lyg emerikietiškieji kalneliaai: tai aukštyn, tai žemyn... Užsupo toks pasivažinėjimas? Įgusk plaukti savo jausmų ir emocijų vandenyne, kad jis nebekeltų panikos. Knygų klubas
Suturėk išgyvenimų ir jausmų uraganą, akd jis vis dar kutentų širdį ir protą, bet nekeltų erzelio, nepasitenkinimo savimi ir aplinka, mirkteli Lavija Šurnaitė. Tegu optimizmo genas būna tavo rankinėje, jei rauniesi plaukus dėl nelaimingos meilės, graužiesi alkūnes dėl kokia aš pabaisa, žvelgdama į save veidrodyje, murkdaisi vienatvėje, nuolat jautiesi nuvargusi lyg kasusi griovius, visą pasaulį kaltini dėl PMS, įkvėpimo mūzos išskrido atostogų, darbe baigi išvirti savo sultyse, dedi ženklą stop prieš bet kokį pokytį, jautiesi niekam verta, palyginti su kitomis, pavydas trukdo jaustis laimingai ir etc. Užčiuop savąjį optimizmo geną. juk tikrai jį turi. Rasu paguodą, pusiausvyrą, motyvaciją, supratimą ir džiaugsmą. Knygų klubas.
Atsikratyk visko, kas trukdo jaustis tokia moterimis, kokia pati žavėtumeisi p.s. čia bus visko – nuo atvirų prisipažinimų, širdies graužaties iki kurioziškų nutikimų su ženklu S. Lavija Šurnaitė 0150 žinoma TV ir radijo laidų vedėja, žurnalistė, bestselerio MAŽI ĮPROČIAI – DIDELI POKYČIAI autorė. Tūkstančiai Lietuvos moterų jau išbandė paprastus, smagius ir veiksmingus patarimus, kaip geriau jaustis savame kūne, o dabar autorė kviečia išmokti keisti ne tik išorę, bet ir vidinį pasaulį. Knygų klubas.

 

Komentaras