Oriksė ir Griežlys .

ISBN kodas: 9955086637, EAN kodas: 9789955086635

Oryx and crake

Margaret Atwood

Vertinimas nėra galimas:
100% of 100
(įvertinimai 2)

EAN kodas: 9789955086635, ISBN kodas: 9955086637, SKU: 000000000001100813, Knygos formatas: Popierinė knyga, Kalba, iš kurios versta: Anglų, Puslapių skaičius: 375, Spalvingumas: Nespalvotas, Viršelio tipas: Kietas, Originalo kalba: Anglų, Leidykla: Alma littera , Vertėjas: Valdas Petrauskas

Ypatinga kaina
8,52 €
Išparduota
Į norų lentyną
Išimti iš norų lentynos

Norėdami gauti pranešimus apie knygą, įveskite savo el.pašto adresą.

Apie prekę

Naujausias Kanados rašytojos, Booker, Giller ir daugelio kitų prestižinių literatūros premijų laureatės Margaret Atwood romanas lietuvių kalba.
Paklaikusi planeta prie katastrofos slenksčio: teroro aktai, epidemijos, genų inžinerijos eksperimentai, kol vieną dieną savaip išprotėjęs mokslininkas paverčia vartotojiško absurdo pasaulį negyvenama dykuma.
“Oriksė ir Griežlys” nukelia skaitytoją į ne tokią jau tolimą ateitį, kuri laukia žmonijos, visas vertybes paaukojusios dėl vartotojiškos gerovės. Pagrindinis veikėjas Džimis, išlikęs po globalinės katastrofos su būreliu mutantų ir pasivadinęs Sniego žmogumi, stengiasi suvokti, kas atsitiko, kodėl staiga sugriuvo pasaulis. Kurdama jai įprastą dviplanį pasakojimą, autorė sugrąžina jį į praeitį: Sniego žmogus mintimis grįžta atgal į jaunystę, dar sykį išgyvena savo keistą ir tragišką meilę pornožvaigždei Oriksei, kurią, beje, savaip myli ir globoja jo vienintelis draugas ir blogio genijus Griežlys. Meilės drama pavirsta viso pasaulio katastrofa.
 
Apie autorę:
Margaret Atwood – viena žymiausių Kanados rašytojų, parašiusi daugiau kaip trisdešimt knygų: prozos, poezijos, eseistikos. Ypač išgarsėjo romanais. Hamnaid’s Tale (1986), Cat’s Eye (1989) buvo nominuoti Booker premijai, vėliau sukurti The Robber Bride, Alias Grace taip pat buvo nominuoti Booker premijai, gavo prestižines Kanados Giller ir Italijos Mondello premijas. Jos kūriniai išversti į 33 kalbas. Rašytoja pagerbta įvairių šalių literatūros premijomis: D. Britanijos, Italijos, Prancūzijos, Švedijos, Norvegijos, JAV.
Nebe pirmą kartą Margaret Atwood knygoje yra panaudojama mokslinės fantastikos elementų: pagal jos romaną “Tarnaitės istorija” Volkeris Schlondorffas 1987 m. pastatė filmą “Tarnaitė purpuriniu apdaru” su tokiomis ekrano žvaigždėmis kaip Natasha Richardson, Faye Dunaway, Aidan Quinn.
Rašytoja gyvena Toronte su vyru taip pat rašytoju Greame’u Gibsonu.
Leidykla “Alma littera” yra išleidusi (2003 m.) dešimtąjį Margaret Atwood romaną Aklasis žudikas, pelniusį jai Booker ir Kanados nacionalines premijas.
 

 

Skaitytojų įvertinimai
Parašykite savo atsiliepimą
Atsiliepimas:
Pasirinkite įvertinimą
(įvertinimai 2)
TOP komentarai
  1. 100%
    Nerealu. Labai, labai patiko. Dar kitoks postapokalipės variantas.
Visi komentarai
    Daugiau įvertinimų ()
    Jums taip pat gali patikti...