Pabaigoje jie abu miršta. E.knyga

ISBN kodas: 9786090150740, EAN kodas: 9786090151754

They Both Die at the End

Adam Silvera

Vertinimas nėra galimas:
67% of 100
(įvertinimai 3)

SKU: 000000000011003366, Knygos formatas: Elektroninė knyga, EAN kodas: 9786090151754, ISBN kodas: 9786090150740, Puslapių skaičius: 384, Kalba, iš kurios versta: Anglų, Originalo kalba: Anglų, Leidimo metai: 2022-05-26, Formatas: 0x0x0, Leidykla: Alma littera , Vertėjas: Dalia Paslauskienė

12,37 €

Elektroninė knyga

Įsigytą el. knygą rasite skiltyje „Mano paskyra“ arba savo el. pašto dėžutėje. Elektroninę knygą ePUB formatu galėsite skaityti formatą palaikančiose el. knygų skaityklėse arba, naudodami specialią skaitymui skirtą programėlę, savo telefone ar kompiuteryje.

Į norų lentyną
Išimti iš norų lentynos

Apie prekę

Skirta jaunimui nuo 16 metų


Sveiki,

skambinu iš Mirtininkų atrankos.

Apgailestaudami pranešame, kad per ateinančias dvidešimt keturias valandas jus ištiks mirtis. Visos Mirtininkų atrankos vardu liūdime jūsų netekdami.

Gyvenkite šią dieną kuo turiningiau, gerai?


Mes, „Paskutinio draugo“ komanda, liūdime netekdami jūsų. Reiškiame nuoširdžiausią užuojautą jus mylintiems ir tiems, kurie niekada jūsų nepažinos. Tikimės, kad rasite naują draugą, su kuriuo galėsite šiandien praleisti paskutines valandas.


Rugsėjo 5-ąją, šiek tiek po vidurnakčio, Mirtininkų atranka skambina Matėjui Toresui ir Rufusui Emeterijui pranešti blogą žinią: šiandien jie mirs. Matėjus ir Rufusas vienas kito nepažįsta, bet dėl skirtingų priežasčių savo Pabaigos dieną ieško naujos draugystės. Gera žinia: tam yra sukurta programėlė „Paskutinis draugas“. Per ją Rufusui ir Matėjui lemta susitikti paskutiniam dideliam nuotykiui – nugyventi gyvenimą per vieną dieną. 

„Pabaigoje jie abu miršta“ pasakoja dvasingą, širdį veriančią, žavingą ir nepamirštamą istoriją apie aukštesniųjų jėgų nulemtą kelionę, sukurtą pripažinto autoriaus Adamo Silveros ir kurią „New York Times“ pavadino „gilia“. Istoriją, primenančią, kad nėra gyvybės be mirties, nėra meilės be netekčių, – ir kad visą savo gyvenimą galima pakeisti per vieną dieną.   


ADAM SILVERA – „New York Times“ pripažintas bestselerių autorius, paskelbtas „Kylančia žvaigžde“. Adamas gimė ir užaugo Bronkse. Dirbo knygyne, vėliau perėjo į vaikų literatūros leidybą, dirbo literatūros agentūroje, įkūrė kūrybinio rašymo svetainę paaugliams ir tapo vaikų bei jaunimo literatūros kritiku. Jis be priežasties yra aukšto ūgio ir gyvena Niujorke. Aplankykite jį svetainėje www.adamsilvera.com.


Skaitytojų įvertinimai
Parašykite savo atsiliepimą
Atsiliepimas:
Pasirinkite įvertinimą
(įvertinimai 3)
TOP komentarai
 1. 100%
  Nereali knyga, Adam Silvera – super autorius! 100/100
 2. 80%
  Tai labai graži ir be galo liūda istorija. Rašytojas ja siunčia žinutę, kad negalima tuščiai švaistyti gyvenimo ar apsimetinėti tuo kas nesi, nes kiekviena diena gali būti paskutinė....
 3. 20%
  Tėveliai, neduokit šios knygos skaityt vaikam. Net ir 16-meciam per anksti. Tai pasakojimas apie du netradicinės orientacijos januolius. Be to knygoje naudojami tokie išsireiškimai, kurių nenorėtume kad skaitytų tokio amžiaus Jūsų vaikai.
Visi komentarai
  Daugiau įvertinimų ()
  Jums taip pat gali patikti...