Pabėgimas iš Lagerio Nr. 14. Šiaurės Korėjos lageryje gimusio, augusio ir iš ten pabėgusio Šino Dong-hyuko istorija

ISBN kodas: 9786094372131, EAN kodas: 9786094372131

Escape from Camp 14: One Man's Remarkable Odyssey from North Korea to Freedom in

Blaine Harden

Vertinimas nėra galimas:
80% of 100
(įvertinimai 22)

Knygos formatas: Popierinė knyga, SKU: 000000000002152882, ISBN kodas: 9786094372131, EAN kodas: 9786094372131, Kalba, iš kurios versta: Anglų, Puslapių skaičius: 224, Viršelio tipas: Kietas, Spalvingumas: Nespalvotas, Leidimo metai: 2013-09-25, Formatas: 21,8x15,5x1,7, Leidykla: UAB "Eugrimas" , Vertėjas: Sigrida Rupšytė

Ypatinga kaina
8,39 €
Išparduota
Į norų lentyną
Išimti iš norų lentynos

Norėdami gauti pranešimus apie knygą, įveskite savo el.pašto adresą.

Apie prekę

Nuolatinis smurtas, alkis, mirtinas bendraklasės pridaužymas, viešas susidorojimas su motina ir broliu, vienas kito įtarinėjimas ir skundimas... Tokia buvo Šino Dong-hyuko kasdienybė, kurioje neatsirado vietos žmogiškumui.

Likimas šiam vaikinui nebuvo gailestingas: jis gimė ir augo sugriežtinto režimo darbo stovykloje Šiaurės Korėjoje. Galiausiai pasprukęs iš gimtosios šalies, jam tapusios tikrų tikriausiu kalėjimu, jaunas vyras dalijasi savo gyvenimo lageryje, pabėgimo ir įsikūrimo laisvėje istorija. Šino atsiminimus fiksuoja amerikiečių žurnalistas bei rašytojas Blaine'as Hardenas tarptautiniu bestseleriu tapusioje knygoje „Pabėgimas iš Lagerio Nr. 14".

Tikrais faktais grindžiamas kraupus Šino pasakojimas atveria šokiruojančią tiesą, ką iš tiesų tenka išgyventi keliems šimtams tūkstančių savo šalyje nekaltai kalinamų ir terorizuojamų šiaurės korėjiečių. Šis jauno žmogaus liudijimas yra tarsi padėka už pasitaikiusią galimybę kurti ir kontroliuoti savo gyvenimą pačiam bei noras padėti savo krašto žmonėms kovoti už prigimtines žmogaus teises – rinktis darbą, išsakyti savo nuomonę, užmegzti artimus santykius, galiausiai, mylėti ir būti mylimam...

Tokias gyvenimo sąlygas perteikianti istorija vertinga ne tik istoriniu ar politiniu, bet ir psichologiniu požiūriu. Tai žmogaus vidinių virsmų atspindys, verčiantis kelti klausimą: ar žmogui, gimusiam kaliniu ir gyvenusiam absoliučios kontrolės sąlygomis, laisvė visada žada laimingą pabaigą?

Skaitytojų įvertinimai
Parašykite savo atsiliepimą
Atsiliepimas:
Pasirinkite įvertinimą
(įvertinimai 22)
TOP komentarai
 1. 100%
  Labai reikėtų paaiškinimo kas tiesa ir kas melas. Po tiek laiko jau turėtų būti išaiškėję: jis tikras pabėgėlis ar užsimaskavęs agentas? Tik pradėjus skaityti susivedžiau jo (pabėgėlio) vadrą į gūglą ir kilo daug klausimų.
 2. 100%
  Emocionali, konkreti, su daug faktų knyga, kuri paaiškina daug dalykų, vykstančių Š.Korėjoje ir gretimose šalyse.

  He sees happiness as selfishness.
 3. 100%
  Puiki knyga. Šalia sukrečiančios istorijos apie pabėgusio iš lagerio, kalinio gyvenimą, daug sužinome ir apie Šiaurės Korėjos politinę ir ekonominę padėtį tuo laikmečiu. Net neįtikėtina, kad tokie dalykai egzistuoja šiuolaikiniame pasaulyje.
Visi komentarai
  Daugiau įvertinimų ()
  Jums taip pat gali patikti...