Nauja
Nauja
ŽEMA KAINA

Pabėgusi nuotaka

ISBN kodas: 9786094845390, EAN kodas: 9786094845390

Indrė Vakarė

Vertinimas nėra galimas:
80% of 100
(įvertinimas 1)

SKU: 000000000002190324, ISBN kodas: 9786094845390, EAN kodas: 9786094845390, Puslapių skaičius: 288, Viršelio tipas: Minkštas, Spalvingumas: Spalvotas, Originalo kalba: Lietuvių, Leidimo metai: 2022-09-08, Formatas: 18,5x12,5x2, Leidykla: Obuolys

Ypatinga kaina
10,36 €
Į norų lentyną
Išimti iš norų lentynos

Apie prekę

Tai turėjo būti amžiaus įvykis Lietuvoje – vestuvės, kurias instagrame ketino stebėti visa Lietuva. Tačiau lemiamą akimirką nuotaka dingo kaip į vandenį, palikdama svajonių jaunikį ir gausų svečių būrį be žado... Kas atsitiko?

Grafas Aleksandras Rojus niekuomet negalėjo suprasti, kodėl žmonės tuokiasi. Kodėl negalima džiaugtis aistra be jokių įsipareigojimų? Juk žmonės – ne paukščiai Ventės rage... Kam tie žiedai? Aleksandro banko sąskaitose – milijonai, garaže – įspūdinga automobilių kolekcija, o lovoje – vis kita gražuolė. Laisvas kaip paukštis, išvaizdus kaip angelas, puolęs kaip velnias... Iškalbingas, sąmoningas, ironiškas grafas Rojus – tikra bėda moterims, bet jo nutempti prie altoriaus nepavyko dar nė vienai.

Tačiau vyrui, kurio širdies neįmanoma sudaužyti, nes joje po devyniais užraktais slepiasi kaltė dėl paslaptingos tėvo žūties, likimas ruošia siurprizą... Doloresa – patraukli moteris, bet visiškai ne jo skonio. Kukli kepyklėlės savininkė, darbšti vyriausioji iš keturių seserų. Dar daugiau – ji uždrausta, nes netrukus sumainys žiedus su Aleksandro pusbroliu Roku – verslo partneriu ir garsiausiu Lietuvoje nuomonės formuotoju.

Joks vyras nėra labiau netinkamas jausmams, kurie netikėtai įsižiebia Doloresos širdyje. Ugnis ir protą temdantis jaudulys. Troškimas nors kartą padaryti gyvenime kažką beprotiško. Žavėtis šiuo vyru – tai tas pats, kas gulti su draugišku liūtu į vieną guolį tikintis, kad užsimiršęs jis tavęs nesuės.

Kur veda aistra grafui Rojui – pavojingiausiam vyrui bet kurios moters širdžiai? Ar Doloresa pasiruošusi paaukoti viską, kuo gyvenime tikėjo? Ir svarbiausia... Ar pagaliau tas, kuris visada išlaiko šaltą protą, pasiduos jausmams, kurie ištirpdys ledus jo širdyje?

Indrė Vakarė – viena iš TOP 10 skaitomiausių lietuvių grožinės literatūros autorių bibliotekose, jos knygos suskaitomos iki skiaučių. Jausmingos istorijos, kuriose visas negandas galiausiai nugali meilė žavi įvairaus amžiaus skaitytojas, kurios nori pasinerti į įtraukiantį, neretai adrenalino kupiną, Lietuvoje vykstantį siužetą. Tikroviški, ryškūs veikėjų charakteriai, dinamiškas ir lengvas rašymo stilius padėjo autorei suburti jau nemažą ištikimų gerbėjų ratą.

Skaitytojų įvertinimai
Parašykite savo atsiliepimą
Atsiliepimas:
Pasirinkite įvertinimą
(įvertinimas 1)
TOP komentarai
  1. 80%
    Nebloga, bet parasyta kaip tipine meiles romanu knyga, nieko labai ypatingo.
Visi komentarai
    Daugiau įvertinimų ()
    Jums taip pat gali patikti...