IŠPARDAVIMAS

Padorios šeimos istorija

ISBN kodas: 9786090137680, EAN kodas: 9786090137680

STORIA DI UNA FAMIGLIA PERBENE

Rosa Ventrella

Vertinimas nėra galimas:
89% of 100
(įvertinimai 11)

ISBN kodas: 9786090137680, EAN kodas: 9786090137680, SKU: 000000000001111639, Puslapių skaičius: 264, Spalvingumas: Nespalvotas, Viršelio tipas: Kietas, Leidimo metai: 2019-07-15, Kalba, iš kurios versta: Italų, Originalo kalba: Italų, Formatas: 23,5x14,3x2,4, Vertėjas: Diana Dunajevienė, Leidykla: Alma littera

Ypatinga kaina
8,49 €
Į norų lentyną
Išimti iš norų lentynos

Apie prekę

Laike tarsi užmigusiame Bario kvartale auganti Marija kiekviename žingsnyje susiduria su prietarais ir patriarchalinėmis tradicijomis. Skurdas ir nepritekliai vargina žmones, pyktis ir agresija, nors ir slepiami po padorumo kaukėmis, yra nuolatiniai jų gyvenimo palydovai.
Nedidukė tamsaus gymio mergaitė augdama su dviem vyresniais broliais įdėmiai stebi savo ūmaus tėvo ir nuolankios motinos santykius, paženklintus smurto, kančios, meilės ir graužaties. Dėl įžūloko būdo užsitarnavusi Piktavalės pravardę, Marija jaučiasi tarsi įklimpusi laike. Jos gyvenimą praskaidrina tik draugystė su klasės draugu Mikele. Ilgainiui švelnūs broliški jausmai perauga į meilę, bet rimtesniems santykiams kelią užkerta Marijos tėvas, nenorintis matyti savo dukros didžiausių senojo Bario nusikaltėlių sūnaus draugijoje. Regis, karšta jaunų žmonių meilė turėtų padėti jiems ištrūkti iš šio užburto rato, bet senojo pasaulio gniaužtai yra pernelyg tvirti.
„Padorios šeimos istorija“ – tai romanas, kurį skaitant neįmanoma likti abejingam. Tai istorija apie įvykius, siejančius Mariją su nugludintomis per amžius taisyklėmis ir papročiais, su tėvu, turinčiu daugiau teisių į dukrą nei pareigų jai, mergaitei, nieko negalinčiai tikėtis iš kvartalo, kuriame gimstama ir mirštama įsikibus tradicijų.
„Laikui nepavaldi realybė. Šiurkštus, įtraukiantis ir įtaigus pasakojimas. Neorealistines kino juostas primenantis dramatiškas sunkios pietų Italijos realybės aprašymas“. Skaitiniai, „Corriere della Sera“  


Skaitytojų įvertinimai
Parašykite savo atsiliepimą
Atsiliepimas:
Pasirinkite įvertinimą
(įvertinimai 11)
TOP komentarai
 1. 100%
  Artima Ferantės Neapolio sagai. Varguoliško Italijos Bario miesto kvartalo gyvenimas. Ir maži perliukai jame. Smurtas - vienintelis žodis, apibūdinantis Marijos tėvą. Bjaurumas ir skausmas supo Mariją iš visų pusių. Tėvas, bendraudamas su savo sūnumis, pasitelkdavo pyktį ir šiurkštumą - senus savo bičiulius. Koks žmogus gali išaugti tokioje aplinkoje. Mikelės aplinka turtinga, bet tie turtai iš nusikalstamos tėvo Bekraujo veiklos. Ar gali šie jaunuoliai būti kitokie nei juos supanti aplinka?
 2. 100%
  Šiurkštus Italijos šeimos gyvenimas , kuriame pinasi smurtas, papročiai, nuolankumas , meilė. Romanas , kurį perskaičius nepamirši ilgam.
 3. 100%
  Labai grazus romanas.
Visi komentarai
  Daugiau įvertinimų ()
  Jums taip pat gali patikti...