30%
30%

Pagaliau vasara!

ISBN kodas: 9786090306253, EAN kodas: 9786090306253

The Wilde Brothers

Sandra Marton

Vertinimas nėra galimas:
80% of 100
(įvertinimas 1)

SKU: 000000000002184379, ISBN kodas: 9786090306253, EAN kodas: 9786090306253, Puslapių skaičius: 480, Leidimo metai: 2020-06-18, Viršelio tipas: Minkštas, Spalvingumas: Nespalvotas, Originalo kalba: Anglų, Kalba, iš kurios versta: Anglų, Formatas: 18,1x10,8x3,5, Knygyne: 7.19, Vertėjas: Ignė Norvaišaitė-Aleliūnienė, Leidykla: UAB Svajonių knygos

Ypatinga kaina
5,04 €
Knygyne
7,19 €

Sutaupote 2,15 € (30%)

Į norų lentyną
Išimti iš norų lentynos

Apie prekę

Nesuvaldomas Džeikobas Vaildas

Siejami ne tik pavardės, bet ir įgimto noro valdyti pavojus… ir gražias moteris.

Džeikobas Vaildas gyveno nutrūktgalvišką gyvenimą… kol karštas jo būdas negailestingai privertė sustoti…

Apie Teksaso vynuogynų vyną sklando legendos, tokias pat Adisona Makdauvel girdėjo ir apie gėdingą Džeikobo Vaildo praeitį, ir apie jo bauginamą atsiskyrėlišką gyvenimą šiomis dienomis. Bet jos dėmesys sutelktas į ateitį, kurios ji tikrai nesieja su jokiu arogantišku vyruku.

Adisona nėra trapi Teksaso laukų gėlelė. Džeikui pradėjus mūšį, ji daugiau nei tik pasiryžusi laimėti. Tačiau deginanti aistra užsiplieskia netikėtai ir itin karštai… aistra, kuriai nepavaldžios jokios žemiškos jėgos.

Nuožmusis Kalebas Vaildas

Kalebas Vaildas, žymusis advokatas, garsėja negailestingumu ir aštriu it ašmenys protu...

Nuo ištisų nenuilstamo darbo metų Kalebo širdis sudiržo, bet viena naktis Niujorke viską pakeičia. Dabar jį persekioja sujauktų paklodžių, nevaržomos aistros ir vienos moters, Seidžės Delton, prisiminimai.

Nors jo sapnų sirena iš tikrųjų yra jį apkvailinusi moteris, jis nepaliauja jos trokšti. Sužinojęs, kad Seidžė turi kai ką labai brangaus, kas priklauso jam, Kalebas pasiryžta tai atgauti. Dabar jo nesustabdys niekas!

Negailestingas Trevisas Vaildas

Trevisas Vaildas nepripažįsta meilės ir įsipareigojimų, tačiau niekados nepraleidžia progos papramogauti su palankiai nusiteikusia moterimi ir dievina karališko dydžio lovas. Žinia, kad Dženė Kuper nekalta, kitomis aplinkybėmis jį būtų paveikusi kaip šaltas dušas, bet merginos ryžtas ir gundanti figūra uždega jį begaline aistra!

Laikrodis tiksi; gyvenimas Dženei negailestingas ir ji ryžtasi sutrumpinti dalykų, kuriuos būtina atlikti, sąrašą. Kai kurie gali būti pavojingi, pavyzdžiui, pažintis su pagarsėjusiu Trevisu Vaildu. Tačiau Dženė neturi ką prarasti, išskyrus... savo širdį, kuri nėra tokia jau nepasiekiama, kaip ji manė.
Skaitytojų įvertinimai
Parašykite savo atsiliepimą
Atsiliepimas:
Pasirinkite įvertinimą
(įvertinimas 1)
TOP komentarai
  1. 80%
    Man vasarą ir norisi skaityti tik tokio tipo knygas - lengvus romanus. Taigi knyga pateisino mano lūkesčius :) . Nors tai yra eiliniai skaitiniai neturintys išliekamosios vertės.
Visi komentarai
    Daugiau įvertinimų ()
    Jums taip pat gali patikti...