Pakelti dangų

We Never Asked For Wings

Vanessa Diffenbaugh

Vertinimas nėra galimas:
92% of 100
(įvertinimai 14)

ISBN kodas: 9786090127377, SKU: 000000000001110206, Originalo kalba: Anglų, Spalvingumas: Nespalvotas, Kalba, iš kurios versta: Anglų, Leidimo metai: 2017-03-28, Viršelio tipas: Kietas, Puslapių skaičius: 344, Formatas: 23,5x14,3x3, Knygyne: 13.89, Vertėjas: Daiva Jevdokimova, Leidykla: Alma littera

Ypatinga kaina 8,33 € Knygyne 13,89 €

Sutaupote 5.56€ (40%)

Į norų lentyną
Išimti iš norų lentynos

Apie prekę

Skaitytojų pamėgta autorė Vanessa Diffenbaugh romane „Pakelti dangų“ pasakoja apie apsisprendimą keisti savo gyvenimą, siekti užsibrėžto tikslo ir ieškoti tikros meilės.

Keturiolika metų Letė Espinosa pragyveno San Fransiske, apleistame rajone prie vandenyno. Ji dirbo, kad išmaitintų šeimą, o mama augino jos vaikus – penkiolikmetį Aleną ir šešiametę Luną. Letė visada save laikė nevykėle ir mintis, kad ji dviejų vaikų mama, nepažįstanti savo sūnaus ir dukros, jau seniai ją graužė.

Bet vieną dieną Letės tėvai netikėtai išvyksta į gimtuosius namus Meksikoje ir palieka ją vieną. Jai pirmą kartą gyvenime tenka prisiimti motinos pareigas. Letė priversta tapti tikra mama, nors nemano, kad jai tai pavyks. Ji nuoširdžiai stengiasi sukurti vaikams visavertį gyvenimą ir yra pasiruošusi rizikuoti viskuo dėl žmonių, kuriuos myli.

„Pakelti dangų“ – tai  pasakojimas apie savarankiškumą, motinystę, atsakomybę, toleranciją ir ryžtą.

Pakelti dangų – tai pakeisti savo gyvenimą. O gyvenimą keičia svajonės, drąsa, viskam jėgų teikianti draugystė ir meilė.

Skaitytojų įvertinimai
Parašykite savo atsiliepimą
Atsiliepimas:
Pasirinkite įvertinimą
(įvertinimai 14)
TOP komentarai
 1. Aldona
  100%
  Labai patiko. Viena iš tų retų knygų, kurias galėčiau skaityti antrą kartą.
 2. Dale
  100%
  Tai knyga, kuri verčia susimąstyti apie atsakomybę, valią, troškimus, meilę, emigrantų dalią.Tai Letės, moters, mamos, istorija. Jos suklydimai ir ryžtas atsistoti ant kojų, susigrąžinti vaikų meilę ir pagarbą, o svarbiausia pačiai atsistoti ant kojų, imtis atsakomybės ir ją pateisinti. Ši knyga - tai pavyzdys, kuris patvirtina nuomonę, kad pats žmogus yra savo laimės kalvis, kad valia, ryžtas, o svarbiausia noras, darbštumas, padeda pasiekti trokštamų dalykų.Labai patiko knygos pabaiga ir Letės suvokimas: „ji klydo. Paukščiams Dievas davė viską, ko reikėjo. Namus, tyro oro platybes, būties lengvumą, išsigelbėjimą nuo gyvenimo svorio.[...]Taip. Kaip ir paukščiai danguje, jie buvo čia, jie buvo namie“. O kur dar Akekso prisiminimai apie senelės pamokymus: „kad cukraus reikia valgyti kuo mažiau, kad keltis reikia anksti, ranką žmogui paspausti tvirtai, neatsikalbinėti, neabejoti vyresniu žmogumi, nesėdėti iki pusryčių su savo mergina.“Daug knygoje yra gražių minčių.
  Taip, knyga labai patiko. Džiaugiuosi, kad perskaičiau šią knygą. Susidomėjau Vanessos Diffenbaugh kūryba.
 3. Vitalija
  100%
  Įdomiai pateikta tikrai daugumai būdinga gyvenimo istorija - seneliai augina anūkus, bet ateina kartais diena, kai tenka patiems tėvams prisiminti, kad tai jų vaikai ir jie už juos atsakingi. Pakankamai jautri ir aktuali tema.
Visi komentarai
  Daugiau įvertinimų ()

  Apie autorių

  Jums taip pat gali patikti...