40%
40%
Nauja
Nauja

Pakibę

Helikopterrånet

Jonas Bonnier

Vertinimas nėra galimas:
80% of 100
(įvertinimai 3)
Knyga, virtusi filmu

SKU: 000000000002181536, EAN kodas: 9786094792472, ISBN kodas: 9786094792472, Spalvingumas: Nespalvotas, Viršelio tipas: Kietas, Kalba, iš kurios versta: Švedų, Originalo kalba: Švedų, Puslapių skaičius: 480, Leidimo metai: 2019-08-27, Formatas: 21x14,5x3,9, Knygyne: 17.49, Leidykla: Baltų lankų leidyba, UAB , Vertėjas: Simona Padvelskytė

Ypatinga kaina 10,49 € Knygyne 17,49 €

Sutaupote 7,00 € (40%)

Į norų lentyną
Išimti iš norų lentynos

Apie prekę

Keturi vyrai ir moteris, viena didelė svajonė ir įspūdingiausias šimtmečio apiplėšimas.
 
SAMIS anksčiau vertėsi smulkiomis vagystėmis, bet dabar turi pasirūpinti vis gausėjančia šeima, todėl planuoja pradėti verslą. Nesusiklosčius svarbiam sandoriui, jam tenka ieškoti naujų būdų, kaip aprūpinti žmoną ir vaikus. MIŠELIS, vaikystėje pabėgęs nuo pilietinio karo Libane, užaugo skurdžiuose Stokholmo priemiesčiuose. Jis bando atversti naują gyvenimo lapą, tačiau tam vis nepakanka šlamančiųjų. NIKLAS visada buvo ištroškęs gyvenimo – keliaudamas po pasaulį sekė savo vizija, bet jam pritrūko adrenalino. ZORANAS – verslininkas, pažįstantis visus ir sandorius tvirtinantis vienu rankos paspaudimu. Dar būdamas jaunas, ambicingasis jugoslavas troško tapti turtingas – visai nesvarbu, kokia kaina. O ALEKSANDRA? Ji – priežastis, kodėl šie vyrai tą 2009-ųjų rugsėjį ėmė planuoti didžiausios Stokholmo pinigų saugyklos apiplėšimą.
 
Iš pradžių planas atrodo nepriekaištingas: kiekvienas netikėtumas apgalvotas, kiekviena smulkmena tobulai suplanuota, atpildas – turtai, kurių užteks visam likusiam gyvenimui. Ir niekas nė nenukentės. Tik ar visi iš tikrųjų yra tie, kuo dedasi? Šis klausimas lieka neatsakytas net tada, kai sraigtasparnis su keturiais plėšikais ir 39 milijonais kronų pakyla nuo pinigų saugyklos stogo. Kokias paslaptis saugo kiekvienas jų ir kas ta moteris, įsiliejusi į jų gyvenimus?

Toks neįtikėtinas iš tikrųjų įvykdytas nusikaltimas, rodos, galėjo rastis tik vaizduotėje, o ne tikrovėje.
Jake Gyllenhaal, šio romano NETFLIX ekranizacijos žvaigždė

Tobulas skaitinys Oušeno vienuoliktuko ar Itališko apiplėšimo gerbėjams.
CrimeReads

Neįmanoma atsitraukti!
Publishers Weekly
Tikras desertas mėgstantiems skandinaviškus trilerius.
Booklist

Jonas Bonnier (Jūnas Bonjeras, g. 1963) – švedų rašytojas, scenaristas ir žurnalistas. Pakibę – jo debiutinis romanas. Jis akimirksniu tapo tarptautiniu bestseleriu ir yra išverstas į daugiau kaip 30 pasaulio kalbų. Rašydamas autorius rėmėsi iš tikrųjų įvykdyto apiplėšimo istorija ir atliko daugybę interviu su tikraisiais nusikaltimo vykdytojais. 2020 m. suplanuota šios knygos NETFLIX ekranizacija, kurioje pagrindinį vaidmenį atliks Jake’as Gyllenhaalas.
Skaitytojų įvertinimai
Parašykite savo atsiliepimą
Atsiliepimas:
Pasirinkite įvertinimą
(įvertinimai 3)
TOP komentarai
 1. 80%
  Patiko
 2. 80%
  Patiko, įdomu bus pamatyti ir filmą
 3. 80%
  Tikrai turėjau puikų laiką su šią knyga. Labaai įtikinimai bei su visomis smulkmenomis aprašytas pats nusikaltimas bei jo planavimas. Atrodo, jog vagišių išmone nėra ribų. Bravo autoriui už tai. Tik man pasirodė, jog knyga buvo gerokai ištęsta. Nes pats nusikaltimas prasidėjo tik gerokai įpusėjus knygą. O po to viskas vyko žaibišku greičiu. Buvo tikrai labai įdomu. Skaitydama vis purčiau galvą ir negalėjau patikėti, jog toks dalykas nutiko realybėje. Galite numanyti, jog baigusi skaityti knygą ėjau gūglinti. O knygos atomazga tikiu, jog priblokš ne vieną. Kas mėgstate nusikaltimus ši knyga yra tobula. Mano pirmoji tokia, perskaitytų knygų kolekcijoje, bet tikiu, jog nepaskutinė. Sužavėjo!
Visi komentarai
  Daugiau įvertinimų ()
  Jums taip pat gali patikti...