20%
20%
Nauja
Nauja

Pakrantės medžiai

The Beach Trees

Karen White

Vertinimas nėra galimas:
100% of 100
(įvertinimai 3)

Featured Product: Ne, SKU: 000000000002178506, EAN kodas: 9786094663482, ISBN kodas: 9786094663482, Leidimo metai: 2018-10-31, Spalvingumas: Nespalvotas, Originalo kalba: Anglų, Kalba, iš kurios versta: Anglų, Puslapių skaičius: 504, Viršelio tipas: Kietas, Formatas: 22,1x14,7x4,2, Knygyne: 16.69, Leidykla: Tyto alba UAB , Vertėjas: Rasa Stamkauskienė

Ypatinga kaina 13,35 €
Knygyne 16,69 €

Sutaupote 3,34 € (20%)

Į norų lentyną
Išimti iš norų lentynos

Apie prekę

Meilė turi daugybę atspalvių – neatsisakykite jos tik todėl, kad ji ne ryškiai raudona. Kartais užtenka tik žaižaruojančių žarijų, kad įpūstum ugnį.
Karen White (Karen Vait) – JAV rašytoja, dvidešimt keturių bestselerių autorė. Šiuo metu ji su vyru ir dviem vaikais gyvena Džordžijos valstijoje, JAV pietuose, kur vyksta ir daugumos jos romanų veiksmas. Lietuviškai jau išleistas jos romanas „Stiklo skambesys“ (Tyto alba, 2018).

„Pakrantės medžiai“ – nepaprastai stiprus pasakojimas apie meilę, viltį, dviejų šeimų istoriją ir žmonių stiprybę, leidžiančią jiems pradėti gyvenimą iš naujo – net ir ant suniokotų namų nuolaužų. Nes namai yra ten, kur tave šaukia širdis.

Džulija ir Monika buvo geriausios draugės; talentinga menininkė Monika Džulijai labai priminė jaunesnę jos seserį, prieš daugelį metų dingusią be pėdsakų. Monika buvo ne tik gabi, bet ir paslaptinga: ji draugei tiek daug pasakojo apie savo vaikystės namus prie Misisipės, mažą miestelį netoli Naujojo Orleano, apie savo šeimą – tačiau niekada neprasitarė, kodėl ji nuo viso to pabėgo į Niujorką. Be to, niekuomet neprasitarė, kad jos silpna širdis. Džulijai liko tik penkiametis Monikos sūnus Bo ir paslaptingos moters portretas.
Jausdamasi, tarsi būtų seserį praradusi antrąkart, Džulija su Bo leidžiasi į kelionę Naujojo Orleano link. Ji turi Monikos sūnui parodyti jo motinos namus ir šeimą... Atvykusi Džiulija randa uragano sugriautus Monikos namus, susipažįsta su jos šeima, gaubiama daugybės paslapčių. Ji dega noru sužinoti šios šeimos istoriją, suprasti, kodėl Monika pabėgo iš namų. Ir kas toji paveiksle pavaizduota moteris?
Miestelis Meksikos įlankoje įtraukia Džuliją daug stipriau, nei ji galėjo tikėtis, – ir ji imasi atstatyti namus, kuriuos taip mylėjo jos geriausia draugė, vildamasi, kad kada nors išsiaiškins ją kamuojančias paslaptis, nė nenutuokdama, kad taip prasidės jos naujas gyvenimas.  
Skaitytojų įvertinimai
Parašykite savo atsiliepimą
Atsiliepimas:
Pasirinkite įvertinimą
(įvertinimai 3)
TOP komentarai
 1. Nijolė
  100%
  Skaičiau ir mėgavausi .Giminės istorija papildyta išmintingomis frazėmis, gamtos peizažais ir nenuspėjama pabaiga. Dar labai patiko viršelis į kurį paprastai nekreipiu dėmesio, skaitymas jau ir prasideda nuo jo.
 2. Danguolė
  100%
  Labai patiko. Pasakojama apie uraganus Kamilę ir Katriną, apie žmonių gyvenimą jiems praūžus. Tai kelių kartų istorija, lydima skaudžių praradimų. Viskas gražiai supinta į vieną pasakojimą. O prizas už kantrybę - gale knygos išaiškėjusi tiesa.
 3. Laura
  100%
  Pirmosios šios rašytojos knygos neskaičiau, nes nelabai patiko ištrauka, o šita sudomino jau tik nuo aprašymo knygos nugarėlėje. Ir nusipirkusi tikrai nenusivyliau. Siužetas įdomus, intriguojantis, net ir savotiškai pažintinis - paskatina pasidomėti Naujuoju Orleanu ir uraganu Katrina. Nors kai kuriuos dalykus galima ir nuspėti, nes tokios istorijos turi vieną ar kitą šablonišką dalyką, bet atsitraukti nuo knygos iki pat pabaigos buvo sunku. Žodžiu, superinė knyga.
Visi komentarai
  Daugiau įvertinimų ()
  Jums taip pat gali patikti...