21%
21%
Nauja
Nauja

Palaimintos moterys

Raminta Lapinskaitė

Vertinimas nėra galimas:
100% of 100
(įvertinimas 1)

Featured Product: Ne, EAN kodas: 9786090140048, ISBN kodas: 9786090140048, SKU: 000000000001112013, Puslapių skaičius: 208, Spalvingumas: Nespalvotas, Viršelio tipas: Kietas, Originalo kalba: Lietuvių, Leidimo metai: 2020-01-22, Formatas: 21,3x14,3x1,9, Knygyne: 15.99, Leidykla: Alma littera

Ypatinga kaina 12,63 €
Knygyne 15,99 €

Sutaupote 3,36 € (21%)

Į norų lentyną
Išimti iš norų lentynos

Apie prekę

„Jei ne mano potraukis ieškoti moteriškuose pokalbiuose atsiveriančios gelmės, šios knygos nebūtų buvusios. Ji – šimtų moterų gyvenimų ir gydančios mūsų bendrystės liudininkė. Eidamos brandos keliu susiduriame su galybe kultūrinių stereotipų ir savų įsitikinimų, trukdančių pajusti, kad viskas – mūsų rankose, kad savojo gyvenimo šeimininkės – mes pačios.
Mes galime daryti įtaką tam, kas nutinka, mokytis, augti. Kiekviena pabaiga – kažko naujo ir svarbaus pradžia, o skaudi patirtis turi galią tarnauti gyvenimui ir meilei. Jei pažadėsi save mylėti, kad ir kas nutiktų, žvelgti į šioje knygoje atsiveriančias tiesas kuo švelniau, tuomet jos puslapiai taps rūpestingomis rankomis, vedančiomis tave į priekį.“
Raminta Lapinskaitė
Autorė jautriai ir atvirai kviečia pažvelgti į moterų bendrystę, kūniškumą, savitumą. Šioje knygoje atsakymų ras moterys, keliančios moteriškumo ir savivertės klausimus, skyrybų ir kitokią krizę išgyvenančios, galų gale visos, ieškančios gilesnio ir tikresnio santykio su savimi bei pasauliu. Daug dėmesio knygoje skiriama saviugdos gairėms, kurios padės plėsti požiūrį, kurti ryšį su savimi, rasti naujų vidinių resursų ir įgalinti save naujiems pasirinkimams.
Raminta Lapinskaitė – saviugdos trenerė ir egzistencinio koučingo specialistė, savo mokymuose nuo 2014 m. padedanti moterims atrasti naujų būdų būti (su) savimi – švelniau, labiau pasitikint, jaučiant vidinę taiką ir artumą sau. Pagrindinė autorės žinutė – mylėkime save už tai, kas esame, užuot be paliovos priekaištavusios už tai, kas nesame. Tai mūsų raktas  į pilnakraujį ir širdžiai mielą gyvenimą.
Skaitytojų įvertinimai
Parašykite savo atsiliepimą
Atsiliepimas:
Pasirinkite įvertinimą
(įvertinimas 1)
TOP komentarai
  1. 100%
    Draugės labai daug gerų žodžių prikalbėjo apie pirmą šios autorės knygą "Meilė sau", tad nutariau ją perskaityti, nors šiaip nesu saviugdos gerbėja. Ir tikrai - labai nuoširdi, jautri ir meile alsuojanti knyga pasirodė. Po jos laukiau antros autorės knygos, kuri toliau veda savęs priėmimo keliu. Dar nebaigiau skaityti, bet jau mėgaujuosi kiekvienu puslapiu.
Visi komentarai
    Daugiau įvertinimų ()
    Jums taip pat gali patikti...