20%
20%

Palūžusi Džiuljeta

Broken Juliet

Leisa Rayven

Vertinimas nėra galimas:
86% of 100
(įvertinimai 10)

SKU: 000000000002176193, EAN kodas: 9786094790744, ISBN kodas: 9786094790744, Spalvingumas: Nespalvotas, Viršelio tipas: Kietas, Kalba, iš kurios versta: Anglų, Originalo kalba: Anglų, Puslapių skaičius: 368, Leidimo metai: 2018-04-10, Formatas: 21x14,5x2,8, Knygyne: 16.99, Leidykla: Baltų lankų leidyba, UAB , Vertėjas: Justė Povilaitienė

Ypatinga kaina 13,59 € Knygyne 16,99 €

Sutaupote 3,40 € (20%)

Į norų lentyną
Išimti iš norų lentynos

Apie prekę

Daugiau nei 2 milijonai skaitytojų internete
AFTER knygų serijos gerbėjams!
Ar Keisės ir Itano meilės istorijos laukia laiminga pabaiga?
Iš naujo susitikę Brodvėjaus scenoje, Keisė ir Itanas įsisuka į jausmingą aistrų verpetą. Keisę kankina abejonės, ar ji kada nors galės pasitikėti Itanu, nors po jų išsiskyrimo sieloje atsivėrusios tuštumos visus šiuos metus niekas nesugebėjo užpildyti. Šis vyras buvo jos pirmoji meilė, pirmasis parodė, kas yra svaiginanti aistra, jų tarpusavio trauka leido Keisei žengti pirmuosius žingsnius svajonių karjeros link. Tačiau didžiausią žymę Itanas paliko ne kartą sudaužęs jos širdį į šipulius. 
Itanas pasiryžęs įtikinti Keisę, kad pasikeitė ir pagaliau gali ištarti žodžius, kurių ji kažkada taip laukė. Jam reikėjo pasiekti juodžiausią dugną ir priartėti prie mirties, kad surastų jėgų išsigydyti sielą. Itanas žino negalintis pakeisti skaudžios praeities, tačiau padarys viską, kad įtikintų Keisę, jog jiems lemta būti kartu. Ar jam pavyks rasti kelią atgal į mylimos moters širdį?
Pribloškianti pirmos „Blogasis Romeo“ dalies atomazga įtrauks ir privers aikčioti!
 „Debiutas iš didžiosios raidės! Skaitant šią knygą delnai prakaituos, o širdis daužysis kaip pašėlusi.“
Alice Clayton, „The New York Times“ bestselerių autorė
Australų rašytoja ir prodiuserė Leisa Rayven (Lisa Reiven), svajojusi būti aktore, vėliau atrado aistrą literatūrai ir visa širdimi atsidavė rašymui. Debiutinės serijos knygos „Blogasis Romeo“ ir „Palūžusi Džiuljeta“ užkariavo skaitytojų širdis ne tik gimtojoje Australijoje, bet ir Europoje bei Pietų Amerikoje.  Šiuo metu L. Rayven gyvena Brisbane su vyru, dviem sūnumis, trimis katėmis ir kengūra, kurios vardas Hovardas.

Skaitytojų įvertinimai
Parašykite savo atsiliepimą
Atsiliepimas:
Pasirinkite įvertinimą
(įvertinimai 10)
TOP komentarai
 1. 100%
  Puiki knyga
 2. 100%
  Nuostabi knyga, tik gaila, kad kol kas nėra išverstos trečia ir ketvirta dalys :)
 3. 100%
  Puiki knyga, tikiuosi bus isleistos ir likusios dalys.
Visi komentarai
  Daugiau įvertinimų ()
  Jums taip pat gali patikti...