IŠPARDAVIMAS

Pamiršta Provanso karuselė

ISBN kodas: 9786094443312, EAN kodas: 9786094443312

The Lost Carousel Of Provence

Juliet Blackwell

Vertinimas nėra galimas:
89% of 100
(įvertinimai 7)

ISBN kodas: 9786094443312, EAN kodas: 9786094443312, SKU: 000000000002184394, Puslapių skaičius: 384, Spalvingumas: Nespalvotas, Viršelio tipas: Kietas, Leidimo metai: 2020-06-18, Kalba, iš kurios versta: Anglų, Originalo kalba: Anglų, Formatas: 21,6x14,4x2, Vertėjas: Kristina Lukoševičė, Leidykla: SOFOKLIS, UAB

Ypatinga kaina
5,70 €
Išparduota
Į norų lentyną
Išimti iš norų lentynos

Norėdami gauti pranešimus apie knygą, įveskite savo el.pašto adresą.

Apie prekę


Vidur levandų laukų ir alyvmedžių giraičių Provanse stūkso pilis, menanti šlovingus laikus. Kadaise ji bylojo apie Klementų turtus, o dabar virtusi apleista seno kaprizingo rašytojo Fabricijaus Klemento buveine. Pilies mūrai, kaip ir atsiskyrėlis senolis, saugo seniai užmarštin nugrimzdusias giminės paslaptis. Vieną dieną ramybę sudrumsčia amerikietė fotografė Keidė Dreik, atvykusi fotografuoti Paryžiaus karuselių fotoalbumui.
Kadaise vestuvių proga Keidė gavo dovanų triušį Gusą – karuselės figūrą, kuri dabar bemaž vienintelė palaiko jai draugiją. Iširus santuokai, netekusi brangaus žmogaus, moteris liko viena. Neturėdama, ko prarasti, ji leidžiasi į Prancūziją įgyvendinti sumanymo, kartu vildamasi įminti mįslę, kurią užminė Guso pilve rasta dėžutė su plaukų sruoga, paslaptingu rašteliu ir moters nuotrauka, daryta XIX–XX amžių sandūroje ir pažymėta Klementų antspaudu.
Paryžiuje susikerta Keidės ir patrauklaus architekto Žano Polio Miraso keliai, o Guso užuominos nuveda moterį į Provansą. Keidė apsukriai įsiprašo apsistoti pilyje pas įnoringą rašytoją Fabricijų. Ji įsitraukia į painią Klementų giminės istoriją ir nuostabią Provanso kasdienybę. Panašu, kad nuojauta neapgavo – Klementų istorijoje slypi šis tas daugiau, apie ką niekas nė nebūtų pagalvojęs...

Skaitytojų įvertinimai
Parašykite savo atsiliepimą
Atsiliepimas:
Pasirinkite įvertinimą
(įvertinimai 7)
TOP komentarai
 1. 100%
  Keidė nesenai patyrusi persileidimą ir netekusi savo globėjos Maksinės pasineria į liūdesį. Bandydama parduoti savo karuselės figūrėlę triušį Gusą sužino, kad jis ne Bajolio darbas. Iš pykčio ji sudaužo jį ir viduje randa dėžutę su moters nuotrauka, rašteliu ir plaukų kasele. Galop jos draugė Olivija ją įkalba keliauti į Prancūziją fotografuoti karuselių, nes rado jai darbą leidykloje. Taip Keidė išvyksta į Prancūziją. Ten ieškodama atsakymų susipažįsta su Žanu Poliu ir nukeliauja į Provansą į Klementų pilį, kurioje ir daryti nežinomos moters nuotrauka. Ten gyvenantis senyvas rašytojas Fabricijus sunkiai įsileidžia nepažįstamąją į savo namus. Galop Keidė ima tvarkyti suniokotą karuselę.

  Laimėjau šitą knygą Instagram‘e iš Sofoklio leidyklos. Labai dėkoju už dovaną, kurią iškart pradėjau skaityti. Knygos skyriai trumpučiai, jų labai daug tad neįkyrėjo skaitymas. Istorija padalinta į net KETURIAS laiko juostas. O kas mane žino- niekada neatsispiriu knygoms su keliomis laiko juostomis. Pirmoji pasakoja apie Keidę šiais laikais. Antroji apie Maelę- Bajolio darbininkę, kuri Klementų pilyje statė karuselę. Trečioji laiko juosta yra apie Fabricijaus jaunystę. Ir ketvirtoji apie Keidės vaikystę (ji užaugo globos namuose). Knyga man iš tikrųjų LABAI patiko, nes aš dievinu šeimos paslaptis ir jų atskleidimą. O skaityti apie Prancūziją man visada malonumas, nes esu įsimylėjęs šitą šalį. Sunkiai galėjau padėti į šoną knygą, nes buvo labai įdomu skaityti kaip pamažu Keidė atskleidžia Klementų šeimos paslaptis. Ir aišku Happy End. Rekomenduoju visiems, kam patinka Prancūzija, šeimos paslaptys laiko juostos ir lengva istorija.
 2. 100%
  Miela, šilta knyga. Buvo įdomu skaityti.
 3. 100%
  Romano laikas - XX a. pradžia ir šiandiena, vieta - Ouklandas, Kalifornija, Provansas, Klementų pilis, Anžė, Paryžius... Tad tik spėk sekti įvykius, o dėmesio centre - karuselė, jos detalės, istorija. O ta karuselės atsiradimo istorija įdomi, niekada į tas matytas spalvingas karuseles nežvelgiau kaip į meno kūrinį. ŠI knyga ne tik įdomi istoriniais faktais, bet ir siužeto vingiais, personažais, gražia pabaiga.
Visi komentarai
  Daugiau įvertinimų ()
  Jums taip pat gali patikti...