20%
20%
Nauja
Nauja
TOP
TOP

Pamiršti gyvenimai

NECESSARY LIES

Diane Chamberlain

Vertinimas nėra galimas:
90% of 100
(įvertinimai 4)

Featured Product: Ne, EAN kodas: 9786090131923, ISBN kodas: 9786090131923, SKU: 000000000001111219, Originalo kalba: Anglų, Leidimo metai: 2018-03-21, Viršelio tipas: Kietas, Spalvingumas: Nespalvotas, Kalba, iš kurios versta: Anglų, Puslapių skaičius: 408, Formatas: Ne, Knygyne: 14.99, Vertėjas: Regina Šeškuvienė, Leidykla: Alma littera

Ypatinga kaina 11,99 €
Knygyne 14,99 €

Sutaupote 3€ (20%)

Į norų lentyną
Išimti iš norų lentynos

Apie prekę

Kiek drąsos reikia žmogui, kad išliktų savimi?
 
1960-ųjų Šiaurės Karolina. Penkiolikmetė Aivė glaudžiasi su šeima nuomojamame name.  Tėvams mirus, jai vienai tenka rūpintis senele, vyresne seserimi ir sūnėnu. Senelę ir seserį puolant ligoms, mergaitė, pati serganti epilepsija, vos pajėgia pakelti rūpesčių naštą.
Ką tik pradėjusi dirbti socialine darbuotoja Džeinė Forester nė neįsivaizduoja, kiek jos pagalbos reikės žmonėms,  ypač Aivės šeimai. Pirmą kartą Aivės gyvenime pradedama rūpintis ja pačia, juolab dabar, kai ji tampa nėščia. Deja, vienišos motinos visuomenėje nepageidaujamos, o socialinės institucijos joms taiko itin nehumaniškas priemones. Tik Džeinė gali padėti merginai. Ar užteks jai drąsos, ar tai įmanoma?
 
Romano „Pamiršti gyvenimai“ veiksmas vyksta rasinės nelygybės ir valstybės vykdomos sterilizacijos programos laikais; čia pasakojama apie dvi jaunas, regis, visiškai skirtingos prigimties, bet dalyvaujančias toje pačioje tragedijoje moteris.
 
Tikrais įvykiais paremtas Dianos Chamberlain romanas „Pamiršti gyvenimai“ yra rimčiausia iki šiol parašyta jos knyga. D. Benton Frank


Plačiau apie knygą skaitykite čia >>

Skaitytojų įvertinimai
Parašykite savo atsiliepimą
Atsiliepimas:
Pasirinkite įvertinimą
(įvertinimai 4)
TOP komentarai
 1. Ingrida
  100%
  Labai stipri istorija, paremta tikrais faktais apie priverstinę sterilizaciją, kastravimą, dar vadinamą “Eigenikos programa”. Ji buvo taikoma psichikos ligoniams ir socialioms šeimoms, kad nereikėtų valstybei išlaikyti jų palikuonių. Ši programa buvo taikoma nuo 1929 iki 1975 m.
  Kai pagalvoji, kokių tik baisybių nebūta pasaulyje?!?
  Istorijoje pasakojama apie socialinę darbuotoją, kuri lanko socialias šeimas ir tiek prisiriša, kad kiek įmanydama bando apsaugoti mergaitę paauglę nuo priverstinės sterilizacijos. D.Chamberlain taip pat nepalieka nuošalyje rasizmo bei seksualinio išnaudojimo temų.
  Istorija ir kraupi ir jautri, bet su gražia ir tikrais faktais paremta pabaiga.
  Labai rekomenduoju!
 2. 100%
  Patiko. Labai jau liūdna istorija. Parašyta įtikinamai. Laukiu naujų šios autorės knygų.
 3. Indrė
  100%
  Patiko. Knyga nėra tokia stipri, kaip kitos autorės knygos, tačiau perskaityti verta. Skaitant ne kartą kilo klausimas, kaip aš elgčiausi vienoje ar kitoje situacijoje, kiek drąsi ir stipri esu lyginant su pagrindine knygos veikėja :)
Visi komentarai
  Daugiau įvertinimų ()
  Jums taip pat gali patikti...