19%
19%

Pamirštų svajonių rūmai

The Palace of Lost Dreams

Charlotte Betts

Vertinimas nėra galimas:
90% of 100
(įvertinimai 8)
Nominuota!

Featured Product: Ne, SKU: 000000000001111899, EAN kodas: 9786090139578, ISBN kodas: 9786090139578, Spalvingumas: Nespalvotas, Viršelio tipas: Kietas, Kalba, iš kurios versta: Anglų, Originalo kalba: Lietuvių, Puslapių skaičius: 348, Leidimo metai: 2019-12-20, Formatas: 23,5x14,3x3,9, Knygyne: 19.99, Leidykla: Alma littera , Vertėjas: Elžbieta Kmitaitė

Ypatinga kaina 16,19 € Knygyne 19,99 €

Sutaupote 3,80 € (19%)

Į norų lentyną
Išimti iš norų lentynos

Apie prekę

Šią knygą reikia skaityti lėtai – tik taip pavyks pasimėgauti spalvingosios Indijos vaizdais, kvapais ir garsais.

1798-ieji, britai viešpatauja Indijoje. Jauna moteris Beatrisė Sinkler neseniai tapo našle ir bėgdama nuo finansinių bėdų Anglijoje grįžo į gimtąjį kraštą – Haidarabadą. Prisiglaudusi pas brolį ir jo naująją šeimą, moteris bando iš naujo susikurti save bei atrasti gyvenimo džiaugsmą. Naujieji jos namai – kadaise prabanga žėrėję Jahanaros Mahalo rūmai, dabar skaičiuojantys paskutiniuosius savo metus ir slepiantys seniai pamirštas paslaptis.
Įgijusi rūmų ponių pasitikėjimą Beatrisė sugalvoja idėją, kaip juos prikelti... Tik ar ji gali tikėtis visų aplinkinių pagalbos? Ar neįklius ji į pavydžios konkurentės rezgamas pinkles?
Tuo metu visai šalia Jahanaros Mahalo sienų telkiasi prancūzų ir britų pajėgos, norinčios pasiglemžti Indijos turtus. Rūmų ir jų gyventojų likimas pakimba ant plauko. Šių dramatiškų įvykių sūkuryje Bitė sutinka vaikystės draugą Harį, kuris priverčia jos širdį tankiau plakti...

Charlotte Bettspopuliari romantinių knygų autorė, parašiusi didelės sėkmės susilaukusius romanus „Vaistininko duktė“, „Prieskonių pirklio žmona“, „Karalienės siuvėjos paslaptis“.
Skaitytojų įvertinimai
Parašykite savo atsiliepimą
Atsiliepimas:
Pasirinkite įvertinimą
(įvertinimai 8)
TOP komentarai
 1. 100%
  Romanas, nukeliantis į XVIII a. Veiksmas vyksta Indijoje, Haidarabade, Jahanaros Mahalas rūmuose. Įdomios tradicijos, papročiai, meilė, bet ir čia vyksta intrigos, pavydas, kerštas, godumas. Įdomūs personažai: Bitė, Ralfas, Haris, Lakšmė ir kt. Dėmesys skiriamas prancūzų ir britų norui pasiglemžti Indijos turtus, politinėms intrigoms. O tuo metu paprasti žmonės gyvena, ieško būdų išgyventi. Per visą romaną seka pasakojimas apie Golkondos Rožę, deimantą, kurio ieškoma ir tikima, kad jis gali išgelbėti griūvančius rūmus. Įdomu, malonu prisiliesti prie kitos epochos, egzotiško krašto tradicijų, o svarbiausia - meilė ir gėris nugali.
 2. 100%
  Žavėjausi pagrindine veikėja.
 3. 100%
  itraukiantis romanas
Visi komentarai
  Daugiau įvertinimų ()
  Jums taip pat gali patikti...