25%
25%

Parduoti vaikai

ISBN kodas: 9786090141038, EAN kodas: 9786090141038

SOLD ON A MONDAY

Kristina McMorris

Vertinimas nėra galimas:
88% of 100
(įvertinimai 11)

EAN kodas: 9786090141038, SKU: 000000000001111996, ISBN kodas: 9786090141038, Spalvingumas: Nespalvotas, Puslapių skaičius: 336, Leidimo metai: 2020-03-25, Viršelio tipas: Kietas, Kalba, iš kurios versta: Anglų, Originalo kalba: Anglų, Formatas: 21,3x14,3x2,9, Knygyne: 18.29, Vertėjas: Vytautas Čepliejus, Leidykla: Alma littera

Ypatinga kaina 13,72 € Knygyne 18,29 €

Sutaupote 4,57 € (25%)

Į norų lentyną
Išimti iš norų lentynos

Apie prekę

PARDUODAMI 2 VAIKAI
Jo gerklę užspaudė spazmas.
Jis dar sykį perskaitė žodžius.
1931 metų rugpjūtį jaunas reporteris Elis Rydas viename miestelyje nufotografavo apšiurusioje namo verandoje sėdinčius du berniukus. Už jų nugarų jis pastebėjo lentgalį su užrašu apie parduodamus vaikus. Didžioji depresija jau kelerius metus alino Jungtines Amerikos Valstijas. Bankrutavus bankams ir užsidarius gamykloms milijonai žmonių neteko darbo ir pajamų. Siekdami apsaugoti vaikus nuo bado, tėvai siųsdavo juos į turtingesnių giminaičių ūkius, palikdavo prie bažnyčių arba atiduodavo į našlaičių prieglaudas. Bet niekas negalėjo įsivaizduoti, kad vaikai kada nors bus parduodami. Elis Rydas neketino kam nors rodyti savo nuotraukos. Tačiau netyčia patekusi į laikraščio redaktoriaus rankas ji tapo tikra sensacija. Elio sukurta istorija apie parduodamus vaikus sukrėtė Amerikos visuomenę, o pačiam žurnalistui atvėrė kelią į pirmuosius laikraščio puslapius. Vis dėlto šlovė ir pripažinimas nenuslopino
įkyraus nerimo. Juolab kad laikraščio nuotraukoje atsidūrė ne tie vaikai...

„The New York Times“ ir „USA Today“ bestselerių autorė Kristina McMorris
romaną „Parduoti vaikai“ parašė įkvėpta tikros nuotraukos. Ji ne tik meistriškai
perteikia sudėtingą to laiko situaciją, bet ir jautriai veda mus įtaigiu
meilės, atgailos bei pasiaukojimo keliu.
Skaitytojų įvertinimai
Parašykite savo atsiliepimą
Atsiliepimas:
Pasirinkite įvertinimą
(įvertinimai 11)
TOP komentarai
 1. 100%
  Labai dviprasmiška knyga. Pati knyga labai išgirsta, todėl paėmus skaityti tokia knyga yra keliami aukščiausi reikalavimai. Bet šiuo atveju iš dalies tenka nusivilti. Pradžia nėra tokia jau labai užkabinanti, kaip pats pavadinimas. Aišku įvykis, kad parduodami vaikai sukrečia, tačiau visas siužetas kaip viskas vyksta pertemptas. Skaitant knygą norįs, kad ji būtų padarytos nuotraukos istorija kaip buvo ir kas nutiko, tačiau yra ir pasakojimas ne tik apie vaikus, bet ir apie pačio žurnalisto gyvenimą ir jo kolegės. Tai laikai kada buvo sunkus metas gyventi, išlaikyti vaikus, susirasti darbą. Visgi knygai galiu skirti 5⭐, nes įtraukti įtraukė.
 2. 100%
  Puikus, įtraukiančio siužeto kūrinys, įkvėptas Didžiosios depresijos metais publikuotos vienos skandalingos nuotraukos apie parduodamus vaikus. Nenustebsiu, jei ši knyga bus ekranizuota.
 3. 100%
  Knyga įdomi, gvildenama tema intriguojanti. Aprašyti įvykiai vyko sunkiu Amerikai ir jos gyventojams metu. Didžioji depresija paveikė vis šalį, ypač skurdžiai gyvenančius amerikiečius. Nebegalėdami išmaitinti vaikų, net ryždavosi juos parduoti.
  Smalsaus reporterio surežisuota straipsniui nuotrauka pakreipė dviejų vaikų gyvenimą netikėta linkme. Turėdamas parašyti tęsinį apie tuos vaikus sužino tikrąjį jų likimą ir ryžtasi atitaisyti klaidą. Skaitydami knygą atrasite detektyvo, šeimų santykių, dramų, karjeros siekimo ir kitų įdomių dalykų.
Visi komentarai
  Daugiau įvertinimų ()
  Jums taip pat gali patikti...