Nauja
Nauja

PASAULIO PAŽINIMAS. Vadovėlis 2 klasei, 2 dalis (TAIP!)

ISBN kodas: 9785430071196, EAN kodas: 9785430071196

Aušra Žemgulienė Žemgulienė, Rita Makarskaitė Petkevičienė Makarskaitė Petkevičienė, Violeta Varnagirienė Violeta Varnagirienė

ISBN kodas: 9785430071196, EAN kodas: 9785430071196, SKU: 000000000003136526, Viršelio tipas: Minkštas, Originalo kalba: Lietuvių, Leidimo metai: 2021-03-01, Spalvingumas: Dvispalvis, Puslapių skaičius: 96, Formatas: 21x29x0,4, Leidykla: Šviesa

17,99 €
Išparduota
Į norų lentyną
Išimti iš norų lentynos

Norėdami gauti pranešimus apie knygą, įveskite savo el.pašto adresą.

Apie prekę

Serijos TAIP! „Pasaulio pažinimo vadovėlis 2 klasei“ – pagrindinė pasaulio pažinimo mokymosi komplekto priemonė mokiniams. Vadovėlio paskirtis – palaikyti ir žadinti prigimtinį vaikų smalsumą, domėjimąsi gamtos mokslais, skatinti juos tyrinėti, ieškoti informacijos, pažinti reiškinius, atrasti mokslo tiesas, ugdytis dalykinius ir bendruosius gebėjimus aktyviai veikiant.

Serijos TAIP! pasaulio pažinimo vadovėlio komplekto išskirtinumas ir teikiamos galimybės:
• Integracinės sąsajos su serijos TAIP! lietuvių kalbos ir matematikos vadovėlių komplektais tematikos, metodikos, bendrųjų gebėjimų, vertybinių nuostatų požiūriu.
• Orientacija į vaikų emocinio intelekto, pasitikėjimo savimi, savarankiškumo,  kritinio ir kūrybinio mąstymo ugdymą, bendradarbiavimo skatinimą.
• Mokinių bendrųjų ir dalykinių gebėjimų ugdymas taikant mokymosi tiriant metodiką ir strategijas: skatinama kelti klausimus, tyrinėti, pažinti save, savo aplinką, pasaulį, gamtos ir socialinius reiškinius bei įvykius, mokytis ne tik klasėje, mokykloje, bet ir už jos ribų.
• TAIP! laboratorija – praktinė veikla, pagrįsta mokslinio tyrinėjimo žingsniais: 
            - keliu probleminį klausimą, prognozuoju;
            - renku informaciją (aiškinuosi, aptariu);
            - stebiu, atlieku bandymus;
            - renku, fiksuoju duomenis;
            - darau išvadas; 
            - reflektuoju.
• Vadovėlio komplekto, vadovėlio, temos struktūra aiški, suprantama mokiniui, padedanti nuosekliai mokytis.
• Glaudus vadovėlio ir užrašų (užduočių sąsiuvinio) ryšys.
• Mišraus mokymo(si) taikymas: spausdintinių vadovėlio komplekto priemonių papildymas skaitmeninėje aplinkoje „EDUKA klasė“ pateikta medžiaga ir interaktyviomis užduotimis, įvairiomis medžiagos pateikimo formomis, metodais, strategijomis.
• Galimybė diferencijuoti ir individualizuoti mokomąją medžiagą pagal vaikų gebėjimus (užduočių įvairovė, mokymosi strategijos, metodinės rekomendacijos).

Pasaulio pažinimo vadovėlio komplektą 2 klasei sudaro: 
• Vadovėlis (I dalis, II dalis) 
• Užrašai (I dalis, II dalis) 
• Pasitikrinamieji darbai 
• Mokytojo knyga (su papildomomis užduotimis) 
• Skaitmeninės priemonės (https://klase.eduka.lt/)

Šį vadovėlį pdf formatu galite rasti ir patogiai vartyti prisijungę prie skaitmeninės mokymosi aplinkos „EDUKA klasė“ (https://klase.eduka.lt/). Be to, joje yra papildomų garso, vaizdo ir interaktyvių užduočių kiekvienai pamokai.

Skaitytojų įvertinimai
Parašykite savo atsiliepimą
Atsiliepimas:
Pasirinkite įvertinimą
Įvertinkite šią prekę pirmieji Nepraleiskite progos, dalyvaukite „Metų iššūkyje” ir įvertinkite šią prekę pirmieji Pradėti „Metų iššūkį“
Jums taip pat gali patikti...