50%
50%

Pasaulis be princų. Antra "Gėrio ir blogio mokykla" knyga

The School for Good and Evil #2: A World without Princes

Soman Chainani

Vertinimas nėra galimas:
82% of 100
(įvertinimai 16)

EAN kodas: 9786090119440, ISBN kodas: 9786090119440, SKU: 000000000001110060, Puslapių skaičius: 408, Spalvingumas: Nespalvotas, Viršelio tipas: Kietas, Kalba, iš kurios versta: Anglų, Originalo kalba: Anglų, Leidimo metai: 2015-07-03, Formatas: 22x15x3,4, Knygyne: 15.49, Leidykla: Alma littera , Vertėjas: Danguolė Žalytė

Ypatinga kaina 7,74 €
Knygyne 15,49 €

Sutaupote 7,75 € (50%)

Į norų lentyną
Išimti iš norų lentynos

Apie prekę

Antroji „Gėrio ir blogio mokykla“ knyga.

Vienas noras, ir ji pradėjo karą. Abi pusės kovoja dėl jos širdies. Kovoja du žmonės, kuriuos ji myli. Kovoja geriausia draugė ir princas.

Įveikusios gausybę išbandymų Gėrio ir Blogio mokykloje ir stebuklingai grįžusios namo, Sofija su Agata tikėjo, kad nuo šiol abi gyvens ilgai ir laimingai. Juk jos – geriausios draugės, ir to visiškai pakanka, kad būtų laimingos. Bet ar tikrai? Agatą vis dažniau užklumpa abejonės – o kas, jei ji būtų pasirinkusi ne Sofiją, o princą Tedrosą? Ir vieną dieną nejučia sugalvoja norą. Tik vienas noras, ir vartai į Gėrio ir Blogio pasaulį vėl atsidaro, o draugės vėl grąžinamos ten, iš kur manė ištrūkusios. Tik šįkart Gėrio ir Blogio mokykloje viskas apsivertę aukštyn kojomis. Gerieji pasakų veikėjai nebekariauja su blogaisiais. Šįkart priešai – mergaitės, patikėjusios, kad gali būti laimingos be princų, ir įskaudinti berniukai, kuriems vadovauja... Tedrosas.

Taiką vėl atkurti galėtų tik Agata ir Sofija. Bet kas, jei dėl to reikėtų paaukoti draugystę? Ir ką šįkart pasirinks Agata – geriausią draugę ar princą? Agatos ir Sofijos draugystė vėl bus išbandyta, o tarp Gėrio ir Blogio vėl užvirs žūtbūtinė kova...

Knygos autorius, indų kilmės JAV rašytojas Somanas Chainani (Somanas Čainanis), pasakomis tiki netgi labiau negu vaikai. Mokydamasis Harvarde jis tapo tikru pasakų žinovu ir parašė darbą apie jose sutinkamas moteris piktadares. Jis ir įvairiais prizais apdovanotas scenarijų autorius. O laisvalaikiu Somanas labai mėgsta žaisti tenisą.

Daugiau apie šią knygą ir jos autorių sužinosit apsilankę tinklalapiuose:

http://schoolforgoodandevil.com

http://somanchainani.net

Skaitytojų įvertinimai
Parašykite savo atsiliepimą
Atsiliepimas:
Pasirinkite įvertinimą
(įvertinimai 16)
TOP komentarai
 1. 100%
  Reziumė, nors pirmoji dalis man paliko stipresnį įspūdį, „Pasaulis be princų” irgi maloniai nustebino. Jei norite paskaityti kažką kitokio, tuomet ši nuotykių, humoro, jaudulio ir magijos kupina knyga privalo atsidurti Jūsų rankose.
 2. 100%
  Puiki knyga!
 3. 100%
  nuostabi pirmos knygos pabaiga bet vis tiek kai sia pabaigiau skaityti norejau testi toliau
Visi komentarai
  Daugiau įvertinimų ()
  Jums taip pat gali patikti...