20%
20%
TOP
TOP

Pasiek savo tikslą. Kaip rasti motyvacijos sportuoti ir ją išlaikyti

Andrius Pauliukevičius

Vertinimas nėra galimas:
84% of 100
(įvertinimai 5)

SKU: 000000000002164673, EAN kodas: 9786094038983, ISBN kodas: 9786094038983, Spalvingumas: Nespalvotas, Viršelio tipas: Minkštas, Puslapių skaičius: 187, Leidimo metai: 2015-10-01, Formatas: 21,4x15x1,5, Knygyne: 9.39, Leidykla: Obuolys, Media Incognito Leidykla, UAB

Ypatinga kaina 7,51 € Knygyne 9,39 €

Sutaupote 1,88 € (20%)

Į norų lentyną
Išimti iš norų lentynos

Apie prekę

Kultūrizmo čempionatų prizininkas Andrius Pauliukevičius jaunystėje tikrai negalėjo pasigirti tobulu kūnu. Būdamas 181 cm ūgio ir 62 kg svorio jis netraukė merginų dėmesio. Noras jį atkreipti paskatino, nepaisant gydytojų draudimų, pasukti į sportą. Vėliau sportas tapo gyvenimo būdu ir mėgstamu trenerio darbu.  
Žmonės stebisi, iš kur A. Pauliukevičius turi tiek valios valgyti vis tą patį maistą ar penkis kartus per savaitę eiti į sporto salę. Jis tiesiog to nori. Motyvacija – tai noras arba poreikis ką nors daryti. Ši knyga skirta norintiems pagerinti kūno formas.
Knygoje Andrius Pauliukevičius dalijasi savo žiniomis ir patirtimi, kurios padės rasti motyvacijos keistis ir ją išlaikyti. Naudodamiesi autoriaus patarimais galėsite išvengti pagrindinių klaidų ir nesustoti padarę pažangą. Taip pat knygoje rasite kultūrizmo, šokio, fotografijos profesionalų sėkmės istorijų. Juk išgirdę apie kitų žmonių pasiekimus ir patys pradedame labiau stengtis.
Nebeieškokite pasiteisinimų, kodėl ko nors negalite padaryti. Jei turėsite aiškų tikslą ir laikysitės šioje knygoje pateiktų patarimų, siekti trokštamų kūno formų bus žymiai lengviau!

Perskaitę knygą sužinosite:
* Kas yra motyvacijos priešai
* Dažniausias nesėkmių priežastis
* Motyvacijos stiprinimo būdus
* Kaip išvengti „Velniop visa tai!“ efekto
* Ką daryti, kai norisi viską mesti
* Kaip dėlioti savo prioritetus ir planuoti laiką
* Kokius filmus žiūrėti, kad įkvėpimas sportuoti augtų

Andrius Pauliukevičius domėtis sportu pradėjo dar paauglystėje. Vėliau šis pomėgis tapo gyvenimo būdu ir atvedė į sportines aukštumas. A. Pauliukevičius turi ilgametės trenerio patirties, kurios įgavo dirbdamas tiek Lietuvoje, tiek keliuose Anglijos klubuose. Jis du kartus tapo Europos kultūrizmo čempionu, o suskaičiuoti, kiek kartų laimėjo Lietuvos čempionatų prizines vietas ir tapo nugalėtoju, jau pritrūktų abiejų rankų pirštų.
Remdamasis sukaupta trenerio bei profesionalaus sportininko patirtimi, Andrius vadovauja pirmajam Baltijos šalyse sveikatingumo projektui KILO.LT ir rūpinasi, kad žmonės pasiektų tokias kūno formas, kokių trokšta. 2014 m. pasirodė pirmoji autoriaus knyga „Tobulas kūnas“, kuri iš karto tapo bestseleriu.

Skaitytojų įvertinimai
Parašykite savo atsiliepimą
Atsiliepimas:
Pasirinkite įvertinimą
(įvertinimai 5)
TOP komentarai
 1. 100%
  Tikrai labai gera knyga;)
 2. 100%
  Labai patiko, super! Tikrai motyvuoja, įdomus pastebėjimai ir patarimai, patarimus galima ir šiaip gyvenime pritaikyti nebūtinai sporte.
 3. 80%
  Kadangi truputį domėjęsis šiom temom, tai dauguma išdėstytų dalykų buvo žinomi. Beabejo gerai ir tai jog patvirtino prieš tai žinotas tiesas. Bet jei tik pradedi ar nori pradėti užsiimti kūno gražinimu tai tikrai verta perskaityti ir prisidėti motyvacijos.
Visi komentarai
  Daugiau įvertinimų ()
  Jums taip pat gali patikti...