24%
24%
Nauja
Nauja

Pasimatymas

The Date

Louise Jensen

Vertinimas nėra galimas:
50% of 100
(įvertinimai 2)

Featured Product: Ne, EAN kodas: 9786098233384, ISBN kodas: 9786098233384, SKU: 000000000002181090, Puslapių skaičius: 352, Spalvingumas: Nespalvotas, Viršelio tipas: Kietas, Kalba, iš kurios versta: Anglų, Originalo kalba: Anglų, Leidimo metai: 2019-06-13, Formatas: 22x15x3, Knygyne: 16.99, Leidykla: BALTO , Vertėjas: Rasa Akstinienė

Ypatinga kaina 12,96 € Knygyne 16,99 €

Sutaupote 4,03 € (24%)

Į norų lentyną
Išimti iš norų lentynos

Apie prekę

Patiko pasimatymas, kale?

Tai turėjo būti paprastas pasimatymas su patikimai atrodančiu vyruku iš pažinčių svetainės. Alės santuoka subyrėjo ir ji neatsispyrė draugių įkalbinėjimams pabandyti.

Tačiau atsibudusi sekmadienio rytą ji supranta, kad įvyko kažkas bloga. Ji kruvina, jai beprotiškai skauda galvą ir ji neatsimena, kas atsitiko.

Dar baisiau – dirstelėjusi į veidrodį, Alė neatpažįsta į ją žiūrinčio veido. Ji neatpažįsta savo buvusio vyro, brolio ir draugų. Ir ji negali atpažinti žmogaus, kuris ketina ją sunaikinti...

Ar dabar prisimeni? Prisimeni, ką iš manęs atėmei, Ale?
Ar tikrai manei, kad išsisuksi?
Ar tikrai manei, kad leisiu tau išsisukti?
Tu kai ką iš manęs paėmei, todėl dabar aš kai ką paimsiu iš tavęs.

Skaitytojų įvertinimai
Parašykite savo atsiliepimą
Atsiliepimas:
Pasirinkite įvertinimą
(įvertinimai 2)
TOP komentarai
  1. 60%
    Šiame pasakojime įtampa jaučiama nuo pat pirmųjų puslapių. Lygiai taip pat kaip ir baimė.. Sakyčiau ji mus lydi šioje knygoje iki pat paskutiniųjų jos puslapių. Joje pasirodė be galo įdomi liga, su kuria teko susidurti mūsų knygos pagrindinei veikėjai Alei. Tai - prosopagnozija. Tai sutrikimas, kuris atsirado po galvos traumos. Dėl jo pagrindinė veikėja negalėjo atpažinti veidų. Labi įdomus toks siužeto posūkis, bent jau man taip pasirodė.
    Pats trileris tikrai įtraukė ir jį perskaičiau vos per porą vakarų. Tačiau aš per greitai pradėjau nujausti, kas gi yra vienas iš pagrindinių blogiečių. Tad man šiek tiek tai sugadino skaitymo malonumą, nes labai smagu būna ,kai nepavyksta to padaryti iki knygos pabaigos. Šį kartą deja, bet viskas buvo kiek kitaip. Ir pati istorija bent manęs neįtikino šimtu procentų. Kažko vis dėlto man pritrūko.
  2. 40%
    Pasigedau intrigos... Labai nuspėjamas, kas tas užpuolikas, supratau net neįpusėjusi knygos.
Visi komentarai
    Daugiau įvertinimų ()