35%
35%
TOP
TOP

Paskutinė imperija. Miglos vaikai

Mistborn trilogy Book 1: The Final Empire

Brandon Sanderson

Vertinimas nėra galimas:
89% of 100
(įvertinimai 15)

Featured Product: Ne, SKU: 000000000001111075, EAN kodas: LE03662, Knygyne: 20.69, Leidykla: Alma littera

Ypatinga kaina 13,45 €
Knygyne 20,69 €

Sutaupote 7,24 € (35%)

Į norų lentyną
Išimti iš norų lentynos

Apie prekę

Pirmojoje ciklo dalyje „Miglos vaikai“ amerikiečių rašytojas Brandon Sanderson supažindina skaitytojus su įspūdingu pasauliu, kuriame verda politinės intrigos, vyksta negailestinga kova už būvį, o pasaulio likimas priklauso nuo alomantijos burtų meną įvaldžiusių magų. Legenda byloja, kad prieš tūkstantį metų vienas drąsus karys įveikė tamsiąsias jėgas ir išgelbėjo pasaulį nuo pražūties. Ar gali būti, kad prieš tūkstantį metų lemtingą pergalę iškovojo Blogis? Kokiame iš tiesų pasaulyje mes gyvename?
Skaitytojų įvertinimai
Parašykite savo atsiliepimą
Atsiliepimas:
Pasirinkite įvertinimą
(įvertinimai 15)
TOP komentarai
 1. Laura
  100%
  Romanas perskaitomas tikrai ne per kelias dienas, bet tikrai nenuobodus. nes daug įvykių, pabaiga intriguojanti, veikėjai ryškūs.
 2. Diana
  100%
  743 puslapiai intrigos, magijos, šiek tiek aukštuomenės prabangos, draugystės bei plano nuversti Imperiją. Kiek kartų jau skaityta apie pasipriešinimą prieš valdžią, bet nė karto tam nesusitelkė patyrusi vagių-sukčių gauja (kas nepavyko Pasipriešinimui tiek amžių, galbūt pavyks šiems nešventiems???). Tik Vina naujokė, nepažįsta nė vieno iš dalyvių, tačiau dėl savo gebėjimų, kurių niekada nesuvokė ir tiesiog vadino Sėkme, gatvės gyvenimo, įtraukta į pamišėlišką planą, prieš tai išlaisvinus ją iš bjaurybės Vagių gaujos Vado rankų. Kaip nėrus į knygą beveik nieko nežinant, tik susižavėjus viršeliu bei girdėjus, kad Brandon Sanderson paperka savo kūryba, pasaulio kūrimu, o šioje serijoje pasitaisė su merginos-moters kuriamu portretu, sakyčiau tobulas pasirinkimas. Tamsi bei kruvina priespauda, pelenai krentantys iš dangaus, migla. Visiškai susižavėjau metalų magija. Duokit man šiuos gebėjimus, miglos skraistę ir pasiruošusi keliauti į šį tamsų pasaulį. Papirko, kaip ir nekantrauju susimedžioti antrą dalį, juk ilgas, suktas planas pasibaigė, bet "gyveno ilgai ir laimingai" tikrai nereikia tikėtis
 3. No problem
  100%
  Merginos, pirkit Kindle - Amazon visa trilogija kainuoja 20 $ (kas eurais dar maziau - ir tai, beje, yra vienos lietuviskos knygos kaina). Anglų kalba šiais laikais jaunimui ne problema (ir ne tik jaunimui), be to originalo kalba skaityti žymiai geriau. Rasit ir Žarija pelenuose ir Užkerėtas dvaras tęsinius (bei Saros J. Maas visas kitas knygas - ir dar būsit maloniai nustebusios kainomis :) )
Visi komentarai
  Daugiau įvertinimų ()
  Jums taip pat gali patikti...