20%
20%
Nauja
Nauja
Nemokamas pristatymas

Paskutinė malonė

The Mercy Seat

Elizabeth H. Winthrop

Vertinimas nėra galimas:
100% of 100
(įvertinimas 1)

Featured Product: Ne, EAN kodas: 9786094792106, ISBN kodas: 9786094792106, SKU: 000000000002180904, Viršelio tipas: Kietas, Puslapių skaičius: 264, Spalvingumas: Nespalvotas, Kalba, iš kurios versta: Anglų, Originalo kalba: Anglų, Leidimo metai: 2019-05-13, Formatas: 21x14,5x2,2, Knygyne: 14.39, Leidykla: Baltų lankų leidyba, UAB , Vertėjas: Rita Pilkauskaitė

Ypatinga kaina 11,51 €
Knygyne 14,39 €

Sutaupote 2,88 € (20%)

Į norų lentyną
Išimti iš norų lentynos

Apie prekę

Jis drąsiai mylėjo ir už tai buvo nuteistas mirti.

1943-ieji, Luizianos valstija. Aštuoniolikmetis Vilis Džonsas pro vienutės langą žvelgia į tyliai besileidžiančią saulę. Tai paskutinis jo saulėlydis. Vidurnaktį Viliui bus įvykdyta mirties bausmė už nusikaltimą, kurio nepadarė. Juodaodis vaikinas kaltinamas išprievartavęs baltąją, kuri vėliau nusižudė. Nors yra netikinčių Vilio kalte, dauguma miesto gyventojų mano, kad meilė tarp skirtingų rasių jaunuolių neįmanoma, ir trokšta keršto. Vilis stojiškai priima savo likimą neklausdamas kodėl, tik visu kūnu bando pajusti po truputį blėstantį pasaulį.

Su kiekvienu širdies dūžiu artėjant lemiamai akimirkai, vieni miestelėnai nekantriai laukia šiurpaus reginio, o kiti vis labiau abejoja tyrų akių jaunuolio kaltumu ir vis aiškiau suvokia, kad galimybė ką nors pakeisti prilygtų stebuklui.

Kaleidoskopiškame, tikrais faktais paremtame romane be galo jautriai atskleidžiami su šia istorija susijusių žmonių gyvenimai ir sopuliai. Autorė atvirai, subtiliai ir poetiškai apžvelgia meilės, rasizmo, mirties bausmės, netekties temas, kelia klausimus, kas yra teisingumas, žmogiškumas, atleidimas. Taip sukuriamas pulsuojantis daugiasluoksnis pasakojimas, aprėpiantis žmogaus, bendruomenės, istorinio laikotarpio esmę ir didžiuosius skaudulius. 

Skausmingai gražus grynuolis. 
Michael Knight  

Virtuoziškas kūrinys.
Geoffrey Wolff

Kvapą gniaužiantis, paveikus ir aktualus mūsų dienomis.
Bookreporter

Įžvalgus ir kupinas gailestingumo.
Andrew Solomon

Elizabeth H. Winthrop (g. 1979, Niujorke) – amerikiečių rašytoja, aukštąjį išsilavinimą įgijo Harvardo universitete. Paskutinė malonė – ketvirta autorės knyga, laikoma svarbiausiu iki šiol jos sukurtu kūriniu. 
Skaitytojų įvertinimai
Parašykite savo atsiliepimą
Atsiliepimas:
Pasirinkite įvertinimą
(įvertinimas 1)
TOP komentarai
 1. Gabrielė
  100%
  Beskaitant šią knygą man vis akyse kaupėsi ašaros.. Protu nesuvokiami kai kurie žmonių poelgiai ir pyktis, kuris gimęs tik dėl to,jog tu esi kitokios spalvos, nei jie.
  Skaitydama pykau... Ir net labai.. Ant tokios neteisybės, beprasmiško pykčio bei smurto..
  Mano akimis, šitoje knygoje labai jautriai yra paliečiama tėvų ir vaikų tema. Visiškai nesvarbu tavo vaikas yra juodaodis ar baltaodis. Jis yra TAVO VAIKAS ir tau jis VISAS PASAULIS :
  "Tėvo glėbyje pranyksta viskas : karštis, daugybė susirinkusių žmonių, laukianti elektros kėdė, jo likimas. Pirmą kartą nuo tada, kai buvo apkaltintas, pasijunta saugus ir dar labiau priglaudžia galvą prie tėvo peties, smarkiai prisispaudžia visu savo meilės svoriu."
  Man labai patiko ši knyga, nors čia ir nėra laimingos pabaigos, tačiau pati istorija tokia tikra tikra, kad ir kaip bebūtų baisu tai įsivaizduoti.
  Kam norisi kokybiškos knygos su neįprasta istorija labai rekomenduoju šią. Tai knyga, kuri tikiu, jog tikrai palies kiekvieną, nes tiesiog tokiems dalykams likti abejingu - neįmanoma. Jautri, skaudi, pamokanti bei labai įžvalgi ir kupina gailestingumo..
Visi komentarai
  Daugiau įvertinimų ()