20%
20%
Nauja
Nauja

Paskutinė malonė

The Mercy Seat

Elizabeth H. Winthrop

Vertinimas nėra galimas:
92% of 100
(įvertinimai 15)

Featured Product: Ne, EAN kodas: 9786094792106, ISBN kodas: 9786094792106, SKU: 000000000002180904, Puslapių skaičius: 264, Spalvingumas: Nespalvotas, Viršelio tipas: Kietas, Kalba, iš kurios versta: Anglų, Originalo kalba: Anglų, Leidimo metai: 2019-05-13, Formatas: 21x14,5x2,2, Knygyne: 14.99, Leidykla: Baltų lankų leidyba, UAB , Vertėjas: Rita Pilkauskaitė

Ypatinga kaina 11,99 €
Knygyne 14,99 €

Sutaupote 3,00 € (20%)

Į norų lentyną
Išimti iš norų lentynos

Apie prekę

Jis drąsiai mylėjo ir už tai buvo nuteistas mirti.

1943-ieji, Luizianos valstija. Aštuoniolikmetis Vilis Džonsas pro vienutės langą žvelgia į tyliai besileidžiančią saulę. Tai paskutinis jo saulėlydis. Vidurnaktį Viliui bus įvykdyta mirties bausmė už nusikaltimą, kurio nepadarė. Juodaodis vaikinas kaltinamas išprievartavęs baltąją, kuri vėliau nusižudė. Nors yra netikinčių Vilio kalte, dauguma miesto gyventojų mano, kad meilė tarp skirtingų rasių jaunuolių neįmanoma, ir trokšta keršto. Vilis stojiškai priima savo likimą neklausdamas kodėl, tik visu kūnu bando pajusti po truputį blėstantį pasaulį.

Su kiekvienu širdies dūžiu artėjant lemiamai akimirkai, vieni miestelėnai nekantriai laukia šiurpaus reginio, o kiti vis labiau abejoja tyrų akių jaunuolio kaltumu ir vis aiškiau suvokia, kad galimybė ką nors pakeisti prilygtų stebuklui.

Kaleidoskopiškame, tikrais faktais paremtame romane be galo jautriai atskleidžiami su šia istorija susijusių žmonių gyvenimai ir sopuliai. Autorė atvirai, subtiliai ir poetiškai apžvelgia meilės, rasizmo, mirties bausmės, netekties temas, kelia klausimus, kas yra teisingumas, žmogiškumas, atleidimas. Taip sukuriamas pulsuojantis daugiasluoksnis pasakojimas, aprėpiantis žmogaus, bendruomenės, istorinio laikotarpio esmę ir didžiuosius skaudulius. 

Skausmingai gražus grynuolis. 
Michael Knight  

Virtuoziškas kūrinys.
Geoffrey Wolff

Kvapą gniaužiantis, paveikus ir aktualus mūsų dienomis.
Bookreporter

Įžvalgus ir kupinas gailestingumo.
Andrew Solomon

Elizabeth H. Winthrop (g. 1979, Niujorke) – amerikiečių rašytoja, aukštąjį išsilavinimą įgijo Harvardo universitete. Paskutinė malonė – ketvirta autorės knyga, laikoma svarbiausiu iki šiol jos sukurtu kūriniu. 
Skaitytojų įvertinimai
Parašykite savo atsiliepimą
Atsiliepimas:
Pasirinkite įvertinimą
(įvertinimai 15)
TOP komentarai
 1. 100%
  Ooj kaip seniai skaičiau kažką tokio gražaus ir emocionalaus. Įtraukė, išlaikė savotišką įtampą, norėjosi ir verkti, ir pykti.
  Tik geriausi atsiliepimai. Tikrai rekomenduoju paskaityti.
 2. 100%
  Iš pradžių pasimesti dėl personažų įvairovės, bet paskui jie visi susipina į jautrią istoriją. Labai gera knyga.
 3. 100%
  Puiki, jautri knyga. Rekomenduoju.
Visi komentarai
  Daugiau įvertinimų ()