ŽEMA KAINA
-10% su kodu: RUDUO

Paskutinės apeigos

ISBN kodas: 9789955238997, EAN kodas: 9789955238997

Burial Rites

Hannah Kent

Vertinimas nėra galimas:
94% of 100
(įvertinimai 82)

ISBN kodas: 9789955238997, SKU: 000000000002166979, EAN kodas: 9789955238997, Kalba, iš kurios versta: Anglų, Puslapių skaičius: 368, Viršelio tipas: Kietas, Spalvingumas: Nespalvotas, Originalo kalba: Anglų, Leidimo metai: 2016-05-05, Formatas: 21,5x15,5x3, Leidykla: Baltų lankų leidyba, UAB , Vertėjas: Jovita Groblytė

Ypatinga kaina
11,51 €
Į norų lentyną
Išimti iš norų lentynos

Apie prekę

Tinklaraštis KNYGŲ PUSLAPIUOSE rekomenduoja!


Ji buvo apkaltinta mylimojo žmogžudyste ir pasmerkta mirti. Viskas, kas jai liko, – tai nepaprasta gyvenimo istorija, nepanaši nei į vieno iš mūsų.


Viename 1829-ųjų Islandijos šiaurės slėnyje religinga šeima į namus įpareigojama priimti nuteistąją Agnes Magnusdotir ir padėti jai pasiruošti mirties bausmei. Tačiau žudikę, daugelio laikomą beprote ir pasileidėle, užjausti sunku. Namuose įsivyrauja verianti tyla, retkarčiais perskrodžiama pranašiško kranklių klyksmo.


Atšiaurų Islandijos kraštovaizdį keičiant metų laikams, Agnes prakalbina dvasininkas Totis. Moteris pamažu atskleidžia savo ilgesio, meilės ir išdavysčių kupiną istoriją. Slėnio gyventojams kyla vis daugiau aitrių abejonių: ar Agnes tikrai galėjo nužudyti tą, kurį besąlygiškai mylėjo? Kas ji yra iš tiesų – nusidėjėlė ar neteisingai apkaltintoji?


Hannah Kent sodriu stiliumi, takia ir vaizdinga kalba, žadą atimančiais islandiškos gamtos aprašymais į vieną audinį suaudžia tikrus įvykius ir fikciją apie Islandijoje įvykdytą paskutinę mirties bausmę, apie moterį, bet kokia kaina norėjusią išlaikyti asmeninę laisvę, ir apie įstatymus, kurie bejėgiai prieš tikrąsias žmogiškąsias patirtis.


Nuostabi knyga. Skaitydamas buvau jos apsėstas, o perskaitęs likau sudaužyta širdimi.
Donal Ryan


Kruopštus tyrimas. Praeitis taip stipriai sužadinama, rodos, imsi ir užuosi...
The Guardian


Paskutinėse apeigose pasakojama istorija yra dviem šimtmečiais nutolusi nuo mūsų laike ir erdvėje. Paradoksalu, kaip šis faktas paverčia ją kiekvienam iš mūsų artima patirtimi…
Sydney Morning Herald


Užburiantis ir jautrus romanas. Iš tų, kurie įsiskverbia po oda, sujudina kraują ir širdį priverčia plakti greičiau. Virtuoziškas debiutas.
Megan Abbott

Hannah Kent gimė 1985 m. Adelaidėje, Australijoje. Jos debiutinis romanas Paskutinės apeigos sulaukė didžiulės tarptautinės sėkmės, yra apdovanotas daugybe literatūros premijų, išverstas į daugiau nei dvidešimt kalbų. Ši knyga lyginama su tokių rašytojų kaip Margaret Atwood ir Peter Carey kūryba.

Skaitytojų įvertinimai
Parašykite savo atsiliepimą
Atsiliepimas:
Pasirinkite įvertinimą
(įvertinimai 82)
TOP komentarai
 1. 100%
  Labai liūdna, gera istorija.
 2. 100%
  Labai patiko! Tai ta knyga, kurią po kiek laiko skaityčiau dar kartą.
 3. 100%
  Knyga nepaprastai sukrečianti ir įtraukianti. Neįtikėtinai vaizdinga kalba aprašomi pagrindinės herojės jausmai, mintys ir būsenos. Dažnai kalba skamba tarsi poezija
Visi komentarai
  Daugiau įvertinimų ()
  Jums taip pat gali patikti...