Apie akcijas ir ypatingus pasiūlymus sužinokite pirmi!
 
Naujiena klube

Paskutinis pabėgimas

THE ESCAPE ARTIST

Diane Chamberlain

Iš anglų k. vertė Loreta Gema Baltaduonė,

360 p., kietas virš.,

23,5x14,3x3,2 cm,

Alma littera, 2017,

ISBN 9786090129333,

Prekės kodas 9786090129333.

Klubo kaina:
13,19
Knygyne:
14,99
Sutaupote:
1,80  (12% )

Nemokamas pristatymas Lietuvoje
perkant už 12,00 €

Knygų klubo nariams

  Į lentyną

Geriausi Komentarai

Eglė
 
Kaip ir visada rašytoja sugeba paliesti jautriausias sielos gelmes.

Apie knygą

„Paskutinis pabėgimas“ įtaigi ir jausminga istorija apie tikrąją meilę, galinčią įveikti didžiausius atstumus ir viską pakeisti, apie stiprų motinos ryšį su vaiku.

Suzanos Miler gyvenimas byra į šipulius. Išsiskyrusi su vyru, teismo sprendimu ji praranda ir savo 11 mėnesių sūnų Tailerį. Teisėjas nusprendžia, kad buvęs Suzanos vyras advokatas Džimas su savo naująja žmona Pege sukurs vaikui geresnes gyvenimo sąlygas. Vis dėlto teismas neįvertina motinos meilės galios.

Pasikeitusi pavardę ir išvaizdą Suzana su sūnumi pabėgo iš gimtųjų namų. Įsikūrusi jaukiame Anapolio miestelyje ji mėgina pradėti naują gyvenimą. Vieniša, išsigandusi ir nežinanti, kuo pasitikėti Siuzana stengiasi užmiršti praeitį. Ji susipažįsta su Adamu, įdomiu vietos dailininku, kurio praeityje irgi būta paslapčių, deja, moteris negali užmiršti vienintelio mylimo žmogaus, likusio praeityje. O pradėti naują gyvenimą gali būti pavojingiau, nei atrodo. Juo labiau, kad netrukus jai tenka ne tik rūpintis savo ir sūnaus saugumu, bet ir spręsti bauginančią dilemą, galinčią nulemti daugelio žmonių likimus.

Talentinga amerikiečių rašytoja Diane Chamberlain savo romanuose nepaprastai sumaniai narplioja žmogiškųjų santykių temas, o pastaroji knyga tapo vienu ryškiausių jos kūrybos vainiko brangakmeniu.
Nors Suzana Miler neteko teisės auginti gražų vienuolikos mėnesių sūnelį Tailerį, tai dar nereiškia, kad ji pasiduos. Net jeigu buvęs jos vyras advokatas Džimas su naująja žmona Pege gali aprūpinti vaiką nepalyginti geriau, juodu nebus tokie rūpestingi, mylintys ir pasiaukojantys kaip ji. Nepaklususi teismo sprendimui atiduoti Tailerį tėvui Suzana pabėga ir ieško vietos, kur galėtų susikurti naują gyvenimą sau ir vaikui. Ji pasikeičia vardą ir pavardę, nusidažo plaukus ir išvyksta iš Boulderio Kolorado valstijoje nesakiusi niekam nė žodžio, net Linkui Sebastianui, mylėtam dar iki Džimo, artimiausiam draugui nuo vaikystės, pažįstančiam ją kaip niekas kitas. Vis dėlto dabar Suzana negali rizikuoti ir naudotis jo pagalba. Ji įsikuria už trijų tūkstančių kilometrų nuo namų, mielame Anapolio miestelyje, kur jos niekas nepažįsta. Vieniša, išsigandusi, nežinanti, kuo pasitikėti, moteris susipažįsta su Adamu, įdomiu, nors ir nelaimingu vietos dailininku, kurio praeityje irgi būta paslapčių. Nors Suzaną traukia jo gerumas, ji negali užmiršti Linko ir ypatingos jų meilės, kuri juos visada sies, net jei jie daugiau nepamatys vienas kito. Stengdamasi užmiršti praeitį Suzana sužino, kad pradėti naują gyvenimą gali būti pavojingiau, nei ji manė..Knygų klubas.
 
 

 

Apie Diane Chamberlain

 

Amerikiečių rašytoja Diane Chamberlain užaugo Naujajame Džersyje. Ten lankė koledžą, kol nepersikėlė į San Diegą, kur įgijo socialinio darbo bakalauro ir magistro laipsnius valstybiniame San Diego universitete. Vėliau Diane dirbo medicinos socialine darbuotoja ir šį darbą labai mėgo. Netrukus ėmė vesti privačius psichoterapijos užsiėmimus. Dirbdama San Diege Diane Chamberlain pradėjo rašyti ir tada suvokė, kad dviem dalykams padalinti savo laiko ir pastangų nesugebės, tad pasitraukė iš psichoterapijos ar atsidėjo vien kūrybai.

 

Autorės kūriniai persmelkti paslapties ir netikrumo. Pagrindinė romanų tema yra santykiai –  vyro ir moters, tėvų ir vaikų, brolių ir seserų. Rašytoja atskleidžia, kaip knygos herojai – kartu ar po vieną – kovoja su likimo siųstais išbandymais ir negandomis. Diane Chamberlain – talentinga autorė, savo romanuose nepaprastai sumaniai narpliojanti žmogiškųjų santykių temas, todėl pagrįstai lyginama su Jodi Picoult.

 

Dar paauglystėje rašytoja susirgo reumatoidiniu artritu. Ir nors liga kontroliuojama, Diane Chamberlain kartais negali spausdinti pati, tad tenka pasinaudoti šiuolaikinėmis technologijomis, kurios atpažįsta balsą ir autorės tariamus žodžius perkelia ant popieriaus.

 

Šiuo metu autorė gyvena Šiaurės Karolinoje, turi tris suaugusias podukras, tris žentus ir tris anūkus.

 

Mūsų skaitytojams Diane Chamberlain pažįstama iš knygų „Dingusi duktė“ (2011), „Prieš audrą“ (2011), „Paliktos paslaptys“ (2011).

Komentaras