40%
40%

Paskutinis atodūsis

ISBN kodas: 9786094900105, EAN kodas: 9786094900105

Last Breath

Robert Bryndza

Vertinimas nėra galimas:
90% of 100
(įvertinimai 4)

SKU: 000000000002187470, ISBN kodas: 9786094900105, EAN kodas: 9786094900105, Puslapių skaičius: 336, Leidimo metai: 2021-07-13, Viršelio tipas: Kietas, Spalvingumas: Nespalvotas, Originalo kalba: Anglų, Kalba, iš kurios versta: Anglų, Formatas: 22x15x3, Knygyne: 15.19, Vertėjas: Indrė Stonienė, Leidykla: Jotema UAB

Ypatinga kaina
9,12 €
Knygyne
15,19 €

Sutaupote 6,07 € (40%)

Į norų lentyną
Išimti iš norų lentynos

Apie prekę

JIS — TAVO TOBULAS 
PASIMATYMO KOMPANIONAS. 
TU — DAR VIENA JO AUKA.

Kai konteineryje randamas nukankintos jaunos moters kūnas užtinusiomis akimis ir krauju permirkusiais drabužiais, viena pirmųjų į įvykio vietą prisistato detektyvė Erika Foster. Tik viena bėda — šįkart byla pavesta ne jai.

Mėgindama užsitikrinti vietą tyrėjų komandoje, Erika nejučia įsitraukia ir netrukus atkapsto ryšį su neišspręsta moters žmogžudyste, įvykdyta prieš keturis mėnesius. Panašioje vietoje išmestų moterų sužeidimai identiški — perpjauta šlauninė arterija.

Persekiodamas aukas internete žudikas naudojasi netikra tapatybe, kad priviliotų dailias moteris. Kaip Erika sučiups žudiką, kuris, regis, neegzistuoja?

Tuomet pagrobiama dar viena į pasimatymą nuėjusi mergina. Erika su komanda privalo ją rasti, kol ji netapo dar viena auka, ir stoti akis į akį su šiurpą keliančiu sadistu.

PRIKAUSTANTI, ĮTEMPTA KNYGA, KURIOS NEĮMANOMA PADĖTI Į ŠALĮ. „PASKUTINIS ATODŪSIS“ PRIVERS JUS SĖDĖTI LYG ANT ADATŲ IKI PAT PASKUTINIŲ DRAMATIŠKŲ PUSLAPIŲ.

O jergutėliau, Robertas Bryndza nepaliauja manęs stebinti. Vos tik patikiu, jog detektyvės Erikos Foster serija nebegali būti geresnė, jis pristato dar vieną pritrenkiančią knygą... Kiekviena knyga — savotiškas buvusios tęsinys, tačiau naujoje istorijoje vis atsiranda kas nors unikalaus, dėl to Robertas Bryndza ir toliau lieka mano mėgstamiausiu rašytoju planetoje.
-The Book Review Café 

Tai knyga, kurią norisi praryti vienu prisėdimu — ji tiesiog per gera, kad padėtum nebaigęs. Vienas malonumas skaityti, kai veikėjai kibirkščiuoja energija ir juos sieja nepaaiškinama trauka... Žadą atimantis pratęsimas serijos, kurią neabejotinai rekomenduočiau! 
-The Quiet Knitter 

Nuo tada, kai perskaičiau kitas Roberto Bryndzos knygas, jis padarė didžiulį šuolį ir atsidūrė pirmutinėje mano mėgstamiausių detektyvų autorių sąrašo viršuje... Ši knyga visiškai apstulbino!! Nuo pat pirmųjų puslapių įtraukusi istorija nepaleido iki pabaigos... Jei ieškote drąsaus trilerio su policijos procedūrų aprašymais, tuomet primygtinai rekomenduoju šią knygą. Jeigu ją pirksite, nepamirškite įsigyti ir kitų! Penkios žvaigždutės (jei galėčiau duoti daugiau, tą ir padaryčiau!). 
-Star Dust Book Reviews 

Skaitytojų įvertinimai
Parašykite savo atsiliepimą
Atsiliepimas:
Pasirinkite įvertinimą
(įvertinimai 4)
TOP komentarai
 1. 100%
  Patiko, lengva.
 2. 100%
  Puiki knyga.
 3. 100%
  Labai patiko. Nieko netrūko knygoje, ir taip lengvai susiskaitė.
Visi komentarai
  Daugiau įvertinimų ()
  Jums taip pat gali patikti...