50%
50%

Paskutinis šokis Havanoje

LAST DANCE IN HAVANA

Rosanna Ley

Vertinimas nėra galimas:
68% of 100
(įvertinimai 5)

EAN kodas: 9786090130407, ISBN kodas: 9786090130407, SKU: 000000000001111026, Puslapių skaičius: 432, Spalvingumas: Nespalvotas, Viršelio tipas: Kietas, Kalba, iš kurios versta: Anglų, Originalo kalba: Anglų, Leidimo metai: 2017-11-17, Formatas: 23,5x14,3x3, Knygyne: 19.29, Leidykla: Alma littera , Vertėjas: Regina Šeškuvienė

Ypatinga kaina 9,65 € Knygyne 19,29 €

Sutaupote 9,64 € (50%)

Į norų lentyną
Išimti iš norų lentynos

Apie prekę

Romantiška, kerinti ir nepaprastai gardi knyga. Nieko geresnio ir nesurasite. – Veronica Henry, romano „Naktis Rytų eksprese“ autorė.

Kuba, 1958. Šešiolikmetė Eliza susipažįsta su Duardu ir nuo pat pirmos akimirkos, kai jiedu pradeda šokti rumbą Havanos senamiesčio bare, suvokia, kad jis – jos gyvenimo meilė. Tačiau Duardas aktyviai remia Kastro idėjas ir prisideda prie jo kovos, o Eliza priversta išvažiuoti iš gimtinės ir pradėti naują gyvenimą tolimojoje Anglijoje. Čia ji pritampa, bet taip ir negali pamiršti Havanos karščio ir ausyse vis dar skambančios rumbos motyvų.

Anglija, 2012. Greisės santykiai su tėvu – sudėtingi, ji kaltina tėvą dėl to, kad taip anksti neteko mylimos motinos. O šiemet jai kaip niekada anksčiau reikia patikimo peties, į kurį galėtų atsiremti. Greisė kardinaliai pakeitė veiklą, negali apsispręsti, ar nori kūdikio, jaučia vyro spaudimą susilaukti atžalos, o blogiausia, kad pajunta įsimylėjusi artimiausią šeimos draugą Teo. Jis – Kuboje gimęs magas. Tas amžinas meilės trikampis... Greisę slegia abejonės, ar dėl įsiplieskusios aistros verta statyti ant kortos ramią šeimos laimę.

Ir Elizai, ir Greisei tenka apsispręsti, ko jos abi trokšta iš gyvenimo. Ar užteks ryžto  pasielgti drąsiai, nors sėkmingos baigties niekas negarantuoja?

Populiarių romanų autorė Rosanna Ley savo naujojoje knygoje pasakoja Kuboje ir Anglijoje vykstančią istoriją apie egzotišką ir skausmingą meilę, šeimų gyvenimo dramas ir esminius pasirinkimus.

Skaitytojų įvertinimai
Parašykite savo atsiliepimą
Atsiliepimas:
Pasirinkite įvertinimą
(įvertinimai 5)
TOP komentarai
 1. 100%
  Tai ketvirtas šios autorės romanas, kurį perskaičiau. Knyga patiko, nes veiksmas vyksta Kuboje ir Anglijoje, pinasi istoriniai įvykiai ir žmonių likimai. Meilė ir ... atsakomybė, duoto žodžio laikymasis, pareiga.
  Taip. Vienas personažas sako: „Bet aš tvirtai manau, kad meilę galima subrandinti. O jeigu ir nepavyks... Tuomet aš suprasiu, kad gyvenime yra kai kas svarbiau už meilę. Draugystė. Pasitikėjimas. Prieraišumas.“
  Stebina autorė, nes kiekviena jos knyga priverčia pamirši aplinką, gyventi pasakojama istorija, kentėti ir džiaugtis, mėgautis pateikiama istorija.
 2. 80%
  Gyvenimas nėra tiesi linija. Link tikslo veda vingiai, vingeliai, klystkeliai, kilpos, vos ne sugrįžimas į tą pačią vietą. Elizos Meilė prasidėjusi Rumbos ritmu La Cueva Havanoje 1958 m. nukeliaus tiesiai per aplinkui, kol vėl vienas bus priešais kitą, bet iki to dar susipažinsime su jos įdukros Greisės gyvenimu, kuri lygiai taip pat keliauja savo vingiuotą kelią link trokštamo tikslo. Pasakojimas tarp dviejų valstybių, dviejų skirtingų moterų, pagardintas gera sauja kubietiškų prieskonių bei vidinės kovos, pasirinkimų.
 3. 80%
  Daug Havanos spalvų, įdomios meilės istorijos. Gal truputį pabaigai truko paskutinio skyriaus.
Visi komentarai
  Daugiau įvertinimų ()
  Jums taip pat gali patikti...