Apie akcijas ir ypatingus pasiūlymus sužinokite pirmi!
 
-35%

Paslapčių alėja

Avenue of Mysteries

John Irving

Iš anglų k. vertė Daiva Daugirdienė,

536 p., kietas virš.,

23,5x14,3x3,9 cm,

Alma littera, 2017,

ISBN 9786090127186,

Prekės kodas 9786090127186.

Klubo kaina:
10,39
Knygyne:
15,99
Sutaupote:
5,60  (35% )

Nemokamas pristatymas Lietuvoje
perkant už 21,00 €

Knygų klubo nariams

  Į lentyną

Apie knygą

Džonas Irvingas (g. 1942 m.) – populiarus šiuolaikinis amerikiečių rašytojas, gerai žinomas daugeliui skaitytojų. 2008 m. jis lankėsi Lietuvoje. Dalis šios viešnagės įspūdžių sugulė naujausiame jo romane „Paslapčių alėja”.

Sendami mes dažniausiai – ką nors prisiminę arba sapnuodami – gyvename praeityje. Kartais mūsų gyvenimas ten, praeityje, būna daug vaizdingesnis, tikresnis už dabartį.

Chuanas Diegas, jau senstelėjęs rašytojas, iš Ajovos keliauja į Lietuvą, į Filipinus, bet kartu su juo keliauja ir jo sapnai bei atsiminimai apie vaikystę Meksikoje. Chuanas Diegas gyvena praeityje, vis iš naujo vaizduotėje patirdamas visas jį paženklinusias netektis. „Lemtis jį paženklino“, -- apie Chuaną Diegą rašo Džonas Irvingas. „Įvykių seka, gyvenimo sąsajos, – kas veda mus ten, kur einam, mūsų keliai į tikslą, ko mes nenujaučiam ir ką nujaučiam, – visa tai gali būti paslaptinga arba tiesiog nematoma, o kartais ir akivaizdu.“

„Paslapčių alėja“ – istorija apie tai, kas Chuanui Diegui nutinka Meksikoje, Ajovoje, Lietuvoje ir – galiausiai – Filipinuose, kur visa ankstesnė jo patirtis susiduria su ateitimi.

„Šis romanas, nuo pirmo iki paskutinio puslapio, sklidinas gerumo, atkaklaus tikėjimo meile ir nuodėmes atperkančia jokių institucijų ar formalumų nesuvaržyto žmonių ryšio galia. Kaip tik dėl šio tikėjimo ir senoviškos pasakojimo manieros Irvingas dažnai lyginamas su Dikensu. Bet Džonas Irvingas – unikalus, kaip ir naujasis jo romanas. „Paslapčių alėja“ – šiuolaikiška, protingai ir suprantamai parašyta, juokinga, ekscentriška ir nuostabiai žmogiška knyga.“

 

Apie John Irving

 

Amerikiečių rašytojas John Irving (Džonas Irvingas) gimė 1942 m. kovo 2  d. Naujajame Hampšyre.

Rašytojo karjera parsidėjo, kuomet jam buvo 26-eri. Tuomet John Irving parašė pirmąjį savo romaną „Laisvę lokiams!“. Tačiau tik kiek vėliau, išleidęs romaną „Pasaulis pagal Garpą“, rašytojas išgarsėjo  visame pasaulyje, o pati knyga tapo tarptautiniu bestseleriu – kaip ir kiti vėlesni John Irving kūriniai. Išleidęs „Pasaulis pagal Garpą“ ir tapęs žymus rašytojas visą savo laiką galėjo skirti rašymui nesirūpindamas finansais.

Kai kurie autoriaus darbai, tapę bestseleriais, buvo ekranizuoti: „Pasaulis pagal Garpą“, „Sidro namų taisyklės“, „Malda už Oveną Minį“. Už „Sidro namų taisykles“, kaip už geriausiai adaptuotą filmą, 1999 m. John Irving laimėjo Oskarą.

Mūsų skaitytojams gerai žinomi šios John Irving knygos: „Sidro namų taisyklės“, „Pasaulis pagal Garpą“, „Ketvirtoji ranka“, Malda už Oveną Minį“, „Našlė vieneriems metams“, „Kol tave rasiu“, „Naujojo Hampšyro viešbutis“, „Vandens metodas“, „Cirko sūnus“, „Vidutinio svorio santuoka“, „Paskutinė naktis Tvisted Riveryje“, „Laisvę lokiams!“, „Kaip išgelbėti Paršelį Snidą“.

Komentaras