20%
20%

Paslapčių bokštas

A PLACE OF SECRETS

Rachel Hore

Vertinimas nėra galimas:
100% of 100
(įvertinimai 5)

EAN kodas: 9786094663499, ISBN kodas: 9786094663499, SKU: 000000000002178630, Puslapių skaičius: 504, Spalvingumas: Nespalvotas, Viršelio tipas: Kietas, Kalba, iš kurios versta: Anglų, Originalo kalba: Anglų, Leidimo metai: 2018-11-13, Formatas: 22,1x14,7x4,2, Knygyne: 17.99, Leidykla: Tyto alba UAB , Vertėjas: Vilija Vitkūnienė

Ypatinga kaina 14,39 € Knygyne 17,99 €

Sutaupote 3,60 € (20%)

Į norų lentyną
Išimti iš norų lentynos

Apie prekę

RACHEL HORE (Reičelė Hor) – britų rašytoja, gyvenanti Noridže. Ji dėsto kūrybinį rašymą, augina tris sūnus ir rašo knygas, tampančias bestseleriais. „Paslapčių bokštas“ – trečiasis autorės romanas, išverstas į lietuvių kalbą.
Ar sapnai gali būti perduodami iš kartos į kartą? Vaikystėje Džudė dažnai sapnuodavo tą patį košmarą: ji bėga per tamsų mišką, šaukdama mamą. Dabar šešiametė dukterėčia Vasara taip pat dažnai prabunda šaukdama, ir Džudei darosi neramu.
O juk ji tenorėjo sužinoti tiesą. Tiksliau iš pradžių norėjo tik įvertinti astronominių prietaisų ir knygų kolekciją viename Norfolko dvare. Tai daugiau nei profesija, senos knygos – jos aistra. Ir galimybė patyrinėti vienišiaus Entonio Vikamo, XVIII a. astronomo, palikimą pasirodė jai labai viliojanti. Trumpam ištrūkti iš Londono į vietas, kuriose ji užaugo, pasimatyti su seserimi ir dukterėčia...
Tačiau kai Džudei ima vertis tragiška Vikamo istorija, ji ima suprasti, kad prieš keletą šimtmečių gyvenusio astronomo ir jo įdukros Esteros likimai susiję su josios. Nuorodų ir sąsajų vis daugėja, ir atrodo, kad visų paslapčių raktas slypi bokšte, iš kurio Vikamas ir Estera stebėdavo žvaigždes. Tačiau ką bendra tas bokštas gali turėti su sapnais? 
Džudė ieško praeities raktų, kurie padėtų jai suprasti ir išgyventi dabartį. Šimtmečių senumo laiškai ir dienoraščiai, prarasta ir naujai surasta meilė, auksinis vėrinys su septynetu deimantinių žvaigždučių, slėptuvė bokšte – visa tai susipina į vieną istoriją, kurios paslaptys ir atradimai įtraukia ir nebepaleidžia. 
Skaitytojų įvertinimai
Parašykite savo atsiliepimą
Atsiliepimas:
Pasirinkite įvertinimą
(įvertinimai 5)
TOP komentarai
 1. 100%
  Niekada nebuciau pagalvojus kad tiek daug paslapciu galima sutalpinti i knyga.
 2. 100%
  Paprastai kelių laiko juostų istorijos yra sudėtingos ir painios, tačiau ši knyga paliko visai neblogą įspūdį. Skaitosi lengvai, personažai tikroviški, istorinės paslaptys ir, aišku, meilės intrigos - ko daugiau reikia puikiai knygai.
 3. 100%
  Nuostabi knyga, daug paslapčių iš praeities, susipynusių likimų. Lengvai skaitosi.
Visi komentarai
  Daugiau įvertinimų ()
  Jums taip pat gali patikti...