20%
20%

Patria

PATRIA

Fernando Aramburu

Vertinimas nėra galimas:
100% of 100
(įvertinimai 4)
Nominuota!
Knyga, virtusi filmu

Featured Product: Ne, EAN kodas: 9786090135419, ISBN kodas: 9786090135419, SKU: 000000000001111426, Puslapių skaičius: 656, Spalvingumas: Nespalvotas, Viršelio tipas: Kietas, Kalba, iš kurios versta: Ispanų, Originalo kalba: Ispanų, Leidimo metai: 2019-01-04, Formatas: 23,5x14,3x4,2, Knygyne: 22.99, Leidykla: Alma littera , Vertėjas: Aira Nekrašaitė

Ypatinga kaina 18,39 €
Knygyne 22,99 €

Sutaupote 4,60 € (20%)

Į norų lentyną
Išimti iš norų lentynos

Apie prekę

Skaitytojų ypač gerai įvertinta knyga pelnė Ispanijos nacionalinę prozos premiją, o 2018 m. jos vertimas į italų kalbą gavo „Premio Strega Europeo“ apdovanojimą.
Prieš daugiau nei dvidešimt metų baskų teroristinės organizacijos ETA nužudyto verslininko Čato žmona Bitorė grįžta į gimtąjį miestelį trokšdama išsiaiškinti, nuo kieno rankos žuvo jos vyras. Pagrindinis įtariamasis – ETA smogikas Chosė Mari, nuteistas kalėti iki gyvos galvos. Anksčiau jo tėvai artimai bičiuliavosi su Bitorės šeima, tačiau Čato nužudymas įžiebė neapykantos ir nepasitikėjimo liepsnas. Kadaise geriausiais draugais buvę žmonės dabar gyvena savo baimių ir juodžiausių minčių kalėjimuose, o Bitorės sugrįžimas tik dar labiau aitrina senas žaizdas.
Žymaus ispanų rašytojo Fernando Aramburu kūrinyje „Patria“ („Tėvynė“) meistriškai atskleidžiamos dviejų baskų šeimų istorijos rodo, kad bėgantys metai neužgydo sielos žaizdų, o sukeltas skausmas nuodija ne tik aukų, bet ir kaltininkų gyvenimus. Terorizmo baimės ir politinio fanatizmo suskaldyta bendruomenė gali susivienyti tik pripažinusi klaidas ir atleidusi už padarytas skriaudas. JAV kabelinės televizijos tinklas HBO paskelbė, kad 2020 m. žiūrovams bus pristatytas romano „Patria“ pagrindu sukurtas aštuonių dalių serialas.

Skaitytojų įvertinimai
Parašykite savo atsiliepimą
Atsiliepimas:
Pasirinkite įvertinimą
(įvertinimai 4)
TOP komentarai
 1. 100%
  Labai idomus, jautrus, kartu ziaurus romanas.
 2. 100%
  Rimta ir pamokanti istorija apie tai kaip svarbiausia gyvenime yra būti žmogumi, sugebėti atleisti net ir kartais mums sunkiai suvokiamus padarytus nusikaltimus. Tai kas atrodo niekada neužgydys mūsų sielos skausmo ir joje plytinčios tuštumos, bei neleis pamiršti skaudžių išgyvenimų praradus mylimus žmones mums suteikia stiprybės.
  Kartais, tai leidžia kitomis akimis pažvelgti į tų žmonių sielos gelmes ir rasti jose kaltę, gėdą ir galbūt net gailestį dėl to ką jie padarė ir kokį skausmą suteikė praradusiems savo artimus ir mylimus žmones.
  Itin stipri knyga, prikaustanti dėmesį nuo pirmų knygos puslapių, tikrai verta Ispanijos Nacionalinės prozos premijos ir "Premio Strega Europeo" apdovanojimo.
 3. 100%
  Seniai skaičiau tokį įtraukiantį romaną! Apie tai, kaip politiniai įvykiai, paveikia paprastų žmonių gyvenimus. Apie meilę ir neapykantą, kaltę ir atleidimą. Rimta, prasminga knyga. Tokia, po kurios dar ilgai apie ją galvoji. Labai rekomenduoju!
Visi komentarai
  Daugiau įvertinimų ()