ŽEMA KAINA

Pavogti ugnį

ISBN kodas: 9786094872303, EAN kodas: 9786094872303

Stealing Fire: How Silicon Valley, the Navy SEALs, and Maverick Scientists Are R

Jamie Wheal, Steven Kotler

Vertinimas nėra galimas:
100% of 100
(įvertinimas 1)

ISBN kodas: 9786094872303, EAN kodas: 9786094872303, SKU: 000000000002188491, Puslapių skaičius: 272, Spalvingumas: Nespalvotas, Viršelio tipas: Kietas, Leidimo metai: 2021-12-09, Kalba, iš kurios versta: Anglų, Originalo kalba: Anglų, Formatas: 21x14,5x2,5, Vertėjas: Daumantas Gadeikis, Leidykla: BALTO

Ypatinga kaina
13,57 €
Į norų lentyną
Išimti iš norų lentynos

Apie prekę

CNBC ir žurnalo „Strategy+Business“ Geriausia metų verslo knyga

 Įvykių, apie kuriuos rašoma knygoje, šerdyje glūdi mitas apie Prometėją – pirmąjį maištingą išsišokėlį, pavogusį iš dievų ugnį ir pasidalijusį ja su žmonija. Prometėjas pavogė ne šiaip kokią degtukų dėžutę, o galią pradėti civilizaciją: kalbą, meną, mediciną ir technologiją. Dzeusas, įsiutęs, kad mirtingieji nuo šiol turės tokią pat galią kaip dievai, prirakino Prometėją prie uolos ir liepė ereliams visą amžinybę kapoti jo vidurius.

Bėgant amžiams, pasakojimas apie Prometėją kartojasi. Paprastai maištininkas pavagia iš dievų ugnį (tai gali būti galingas šventas ritualas, eretiškas naujas šventraštis, nedaugeliui žinoma dvasinė metodika ar slaptos technologijos) ir pasidalija ja su pasauliu.

 „Pavogti ugnį“ yra pasakojimas apie visiškai naują prometėjiškų išsišokėlių padermę: Silicio slėnio vadovus, JAV specialiųjų pajėgų karius, pramuštgalvius mokslininkus, ir dar daugiau – tuos, kurie, pasitelkę ekstazės techniką, keičia sąmonę ir didina produktyvumą.

Knygos autoriai tyrinėja ir aprašo potyrį, kurį vadina tėkme (flow). Tai optimali sąmonės būsena, kurią pasiekę jaučiamės geriausiai ir esame produktyviausi, kai taip susikaupiame, kad visa kita, regis, pradingsta. Veiksmai ir sąmonė kone susilieja, o produktyvumas – ir mentalinis, ir fizinis – viršija visus rodiklius. Dėl mokslo ir technologijų pažangos galime pasiekti bene prieštaringiausią ir prasčiausiai ištirtą sritį mūsų istorijoje – žmonių potyrių ribas, kurios iki šiol buvo sunkiai prieinamos, ir pergalvoti, kaip galėtume gyventi turtingesnį, našesnį ir daugiau pasitenkinimo teikiantį gyvenimą.

Tai žmonijos galimybių perversmas.

O jūs rankose laikote knygą apie šį perversmą.

Skaitytojų įvertinimai
Parašykite savo atsiliepimą
Atsiliepimas:
Pasirinkite įvertinimą
(įvertinimas 1)
TOP komentarai
  1. 100%
    Gan įdomios knygoje temos. Autoriai tyrinėja bei aprašo potyrį vadinamą tėkme. Tai optimali sąmonės būsena, kurią pasiekę jaučiamės geriausiai ir esame produktyviausi, kai taip susikaupiame, kad visa kita, regis, pradingsta. Knygoje aprašyta daug pavyzdžių kaip gimsta inovatyvios verslo idėjos, kaip vykdomos super vadovų atrankos, kaip mokslininkas pats išbandė bei aprašinėjo narkotikų poveikį ir t.t
Visi komentarai
    Daugiau įvertinimų ()
    Jums taip pat gali patikti...