Pelytės Sofijos nuotykiai. Smaragdo uogų beieškant

ISBN kodas: 9786090147856, EAN kodas: 9786090147856

THE ADVENTURES OF SOPHIE MOUSE. THE EMERALD BERRIES

Poppy Green

ISBN kodas: 9786090147856, EAN kodas: 9786090147856, SKU: 000000000001112623, Puslapių skaičius: 128, Spalvingumas: Nespalvotas, Viršelio tipas: Kietas, Leidimo metai: 2021-10-12, Kalba, iš kurios versta: Anglų, Originalo kalba: Anglų, Formatas: 19,8x14,3x1,4, Vertėjas: Vainius Bakas, Leidykla: Alma littera

Ypatinga kaina
6,55 €
Į norų lentyną
Išimti iš norų lentynos

Apie prekę

Vaikams nuo 5 metų

 

    Pelytė Sofija labai mėgsta piešti. Kai išgirsta apie ypatingas smaragdo uogas, iš kurių galima pasigaminti nuostabiausią dažų spalvą, ji užsinori būtinai jų gauti! Bet jos auga tik vienoje miško vietoje – pavojingame Išsikerojusių Piktžolių take, gerokai nutolusiame nuo jaukiosios Pušų Spyglių giraitės. Sofija įtikina savo geriausią draugę varlytę Hetę leistis į nuotykį kartu. Ar jiedvi ras smaragdo uogų ir saugiai sugrįš namo?

 

    Gausiai iliustruota knygelė „Pelytės Sofijos nuotykiai“ parašyta lengvai skaitoma kalba ir puikiai tinka pradedantiesiems skaitytojams.

 

    „Pelytės Sofijos nuotykiai. Smaragdo uogų beieškant“:

  • pataria ko nors įsigeidus, dėl to daikto nepamesti galvos;
  • moko, kad išankstinės nuostatos ne visada yra pagrįstos;
  • teigia, kad suaugusieji ne visada viską žino geriau, bet būtina su jais, ypač tėvais, pasitarti;
  • akcentuoja, kad svarbu pasikliauti draugais.

Tai antra pamokomų „Pelytės Sofijos nuotykių“ knyga.

 

Popi Grin gali kalbėtis su gyvūnais! Deja, jie niekada neatsako. Todėl ji pradėjo rašyti įsivaizduodama, ką gyvūnai galėtų pasakyti ir padaryti, jei žmonės nematytų. Popi gyvena miško pakraštyje Konektikuto valstijoje, JAV, o jos kiemas dažnai tampa žaidimų aikštele įvairiems laukiniams gyvūnams: paukščiams, triušiams, voverėms, pelėnams, skunkams, elniams ir net laukiniams kalakutams.

 

Dženifer A. Bel yra iliustratorė, kurios darbų galima rasti sveikinimo atvirukuose, žurnaluose ir daugybėje knygų vaikams. Ji gyvena Mineapolyje, Minesotos valstijoje, kartu su vyru, sūnumi ir kaprizinga kate.

 

Skaitytojų įvertinimai
Parašykite savo atsiliepimą
Atsiliepimas:
Pasirinkite įvertinimą
Įvertinkite šią prekę pirmieji Nepraleiskite progos, dalyvaukite „Metų iššūkyje” ir įvertinkite šią prekę pirmieji Pradėti „Metų iššūkį“
Jums taip pat gali patikti...