Penkiasdešimt išlaisvintų atspalvių

ISBN kodas: 9786090111642, EAN kodas: 9786090111642

Fifty Shades Freed

E L James

Vertinimas nėra galimas:
83% of 100
(įvertinimai 266)
Nominuota!
Knyga, virtusi filmu

EAN kodas: 9786090111642, ISBN kodas: 9786090111642, SKU: 000000000001109263, Kalba, iš kurios versta: Anglų, Puslapių skaičius: 600, Spalvingumas: Nespalvotas, Viršelio tipas: Kietas, Originalo kalba: Anglų, Leidimo metai: 2013-10-01, Formatas: 24x15,3x3,9, Leidykla: Alma littera , Vertėjas: Jovita Liutkutė

Ypatinga kaina
14,70 €
Į norų lentyną
Išimti iš norų lentynos

Apie prekę

Romantiškas, išlaisvinantis ir visiškai pavergiantis romanas, kuris jus apsės, užvaldys ir kurį prisiminsite amžinai. 

Erotinė „Penkiasdešimt atspalvių“ trilogija apie neįprastus vyro ir moters santykius sukėlė revoliuciją literatūros pasaulyje. Karštos diskusijos įtraukė net garsiausius kritikus, psichologus ir universitetų dėstytojus. Per vienus metus trilogiją įsigijo apie 80 milijonų skaitytojų, ji išversta į daugiau kaip 50 kalbų.

Šis erotiškas, įdomus ir giliai jaudinantis romanas jus apsės, užvaldys ir liks su jumis amžinai.

Kai Ana Stil susipažįsta su keistuoliu ir dvasinių kančių kamuojamu verslininku Kristianu Grėjumi, tarp jų įsiplieskia aistringas romanas ir iš esmės pakeičia abiejų žmonių gyvenimą.

Ana visada žinojo, kad mylėti jį nebus lengva ir kad jiedviem būnant drauge teks įveikti tokius iššūkius, kokių nė vienas neįsivaizdavo. Ana turi įsilieti į prabangųjį Kristiano gyvenimą neaukodama dėl jo nei savo asmenybės, nei laisvės; o Kristianui reikia nugalėti stiprų norą viską valdyti ir atsikratyti vis dar persekiojančių praeities šmėklų.

Dabar, pagaliau būdami drauge, jie turi viską: meilę, aistrą, artumą, turtus ir neribotų galimybių pasaulį.

Tačiau kaip tik tuomet, kai, rodos, nieko netrūksta, nelaimė ir likimas padeda išsipildyti baisiausiems Anos košmarams...

E L James – buvusi televizijos kanalo darbuotoja, dabar žmona ir Vakarų Londone gyvenanti dviejų vaikų motina. Ji nuo ankstyvos vaikystės svajojo rašyti romanus, kuriuos skaitytojai tiesiog dievintų, bet sutramdė šias svajones, kad galėtų didžiausią dėmesį skirti šeimai ir karjerai. Pagaliau E L James ryžosi ir parašė pirmąjį romaną „Penkiasdešimt pilkų atspalvių“. Šis iškart užkopė į populiarumo viršūnę. Neilgai trukus skaitytojus pasiekė ir kitos trilogijos dalys „Penkiasdešimt tamsesnių atspalvių“ ir „Penkiasdešimt išlaisvintų atspalvių“.

Jaudinanti ir skandalinga trilogija „Penkiasdešimt atspalvių“ pateko tarp labiausiai apkalbamų knygų serijų. Jos nupirkta tiek, kad net galima sakyti, jog ši knyga turima kiekvienuose namuose. Autorė, pasirinkusi E L James slapyvardį, akimirksniu buvo įrašyta į žurnalo Time sudaromą 100 įtakingiausių pasaulio žmonių sąrašą. Filmo pagal šią trilogiją pasaulinę premjerą žiūrovai turėtų išvysti 2014 metų rugpjūtį.

 

Skaitytojų įvertinimai
Parašykite savo atsiliepimą
Atsiliepimas:
Pasirinkite įvertinimą
(įvertinimai 266)
TOP komentarai
 1. 100%
  Retai kada skaitau trilogijas, bet šiai neatsispyriau, ir likau sužavėta.
 2. 100%
  Mh, visas pasaulis alpo dėl šios trilogijos. Ilgai galvojau ar jas pirkt. Kai nusipirkau, dar ilgiau galvojau ar jas reikia skaityt. Perskaičiau. Ir uždaviau klausimą. Tai apie ką šita knyga? Kokia jos mintis? Pirma šovusi mintis - tai apie nieką. Galima viska buvo surašyt į vieną knygą. Tada pagalvojau dar ir pasikalbėjus su jau skaičiusiais gimė kelios mintys. Viena jų - kai kažko labai nori, tai viskas įmanoma ir viską gali. Bet galutiniam rezultate galiu pasakyt, kad man per daug banali knyga, galėjo bent pabaiga būt ne iš serijos " jie ilgai ir laimingai gyveno"... Sakyčiau knyga skirta paaugliams... BET per daug pornografinių scenų... Tai tiek minčių :)
 3. 100%
  Labiausiai patio iš visų trijų dalių.
Visi komentarai
  Daugiau įvertinimų ()
  Jums taip pat gali patikti...