Penkios vaikų meilės kalbos. Kaip išmokti vaiko meilės kalbą

ISBN kodas: 9789955248767, EAN kodas: 9789955248767

The Five Love Languages of Children

Gary Chapman, Ross Campbell

Vertinimas nėra galimas:
94% of 100
(įvertinimai 29)

EAN kodas: 9789955248767, ISBN kodas: 9789955248767, SKU: 000000000001103828, Kalba, iš kurios versta: Anglų, Puslapių skaičius: 224, Spalvingumas: Nespalvotas, Viršelio tipas: Minkštas, Originalo kalba: Anglų, Leidimo metai: 2008-08-01, Formatas: 19,9x12,6x1,7, Leidykla: Alma littera , Vertėjas: Rūta Šiugždinytė

Ypatinga kaina
7,15 €
Išparduota
Į norų lentyną
Išimti iš norų lentynos

Norėdami gauti pranešimus apie knygą, įveskite savo el.pašto adresą.

Apie prekę

 „Penkios meilės kalbos“ – tai savotiški meilės kalbų kursai tėvams, mokytojams ir kitiems žmonėms, mylintiems vaikus ir dirbančiais su jais. 
Ilgametė abiejų autorių šeimų konsultavimo patirtis, iliustruojama konkrečiais pasakojimais, bei išmintingi patarimai padės išreikšti meilę vaikui suprantama meilės kalba ir pateiks daug pasiūlymų, kaip būti gerais tėvais.
 
 
Išmokime savo vaikams suprantama meilės kalba pasakyti „aš myliu tave“.
 
Žmonių santykiai nuostabūs tuo, kad jie nėra statiški. Visada yra galimybė padaryti juos geresnius. Kuriant artimesnius santykius su savo paaugliu ar suaugusiu vaiku gali prireikti nugriauti sienas ir statyti tiltus; tai labai sunkus darbas, bet teikiantis atpildą darbas.
 
 
Knygos autoriai – pasaulinio pripažinimo sulaukusio bestselerio „Penkios meilės kalbos“ (Alma littera, 2008,) autorius dr. Garis Čapmanas ir jo ilgametis kolega, 37 metus dirbęs psichiatrijos srityje dr. Rosas Kempbelas. 
Skaitytojų įvertinimai
Parašykite savo atsiliepimą
Atsiliepimas:
Pasirinkite įvertinimą
(įvertinimai 29)
TOP komentarai
 1. 100%
  Knyga patiko, nors ją perskaičius, dar neesu 100 proc. tikrai, kokia kalba kalba mano vaikai. Kai kurias iš karto atmečiau, o kai kurios, tarsi pinasi tarpusavyje. Matyt reikia laiko ir praktikos :).
  Tikrai labai vertinga knyga. Patarčiau perskaityti visiems tėvams. A jau kitaip pradėjau žiūrėti į savo paaugliukę dukrą, kurios kai kurie veiksmai man atrodė, kaip išsišokimai, bet pasirodo tuo metu tiesiog atsiranda stygius, jos meilės rezervuare, kurį mums, tėvams, būtiną pastoviai pildyti. :)
 2. 100%

  Šioje knygoje Garis Čapmanas bei jo kolega Rosas Kempbelas, kuris 37 metus dirbo psichiatrijos srityje, atskleidžia penkias meilės kalbas. Tai tarsi kursai tėvams, kurių dėka jie gebės geriau suprasti savo vaikus, bei suteikti jiems tą meilės rūšį, kurios vaikai tikisi sulaukti iš savo tėvų. Jei Jūsų vaiko emocijų rezervuaras bus pilnas, jis jausis saugus bei mylimas. Bus daug lengviau jį drausminti ir lavinti, nei tada, kuomet rezervuaras baigia ištuštėti.
  "Kiekvienas vaikas turi emocijų rezervuarą - emocinio pajėgumo saugyklą, - iš kurios jis, tarsi kuro, semiasi stiprybės turtingomis iššūkių vaikystės ir paauglystės dienomis. Kaip automobiliai juda tik dėl degalų kuro bake, taip ir mūsų vaikai varomi kuru iš savo emocijų "bako". Mes privalome pripilti kuro į vaikų emocijų bakus, idant jie galėtų veikto panaudodami visą savo potencialą. "
  Nenoriu daug išsiplėsti, tačiau manau, jog verta pasakyti, jog norėčiau, kad kuo daugiau tėvų perskaitytų šią knygą ❤️ Tikrai puiki knyga tiek savo turiniu, tiek jo pateikimu. Viskas konkrečiai bei aiškiai pateikta, jog papildomų klausimų net nekyla. Išmokime savo vaikams suprantama meilės kalba pasakyti "aš myliu tave".
 3. 100%
  Knyga patiko, pateikti praktiniai patarimai, kuriuos galima pritaikyti auginant vaikus.
Visi komentarai
  Daugiau įvertinimų ()
  Jums taip pat gali patikti...