25%
25%

Perdegimas. Kaip suvaldyti emocijas, sumažinti įtampą ir džiaugtis gyvenimu

Burnout. The Secret to Unloncking the Stress Cycle

Amelia Nagoski, Emily Nagoski

Vertinimas nėra galimas:
53% of 100
(įvertinimai 3)

EAN kodas: 9786090137567, ISBN kodas: 9786090137567, SKU: 000000000001111806, Puslapių skaičius: 288, Spalvingumas: Nespalvotas, Viršelio tipas: Minkštas, Kalba, iš kurios versta: Anglų, Originalo kalba: Anglų, Leidimo metai: 2019-06-11, Formatas: 21,3x14,3x2,1, Knygyne: 16.69, Leidykla: Alma littera , Vertėjas: Dangirutė Giedraitytė

Ypatinga kaina 12,52 € Knygyne 16,69 €

Sutaupote 4,17 € (25%)

Į norų lentyną
Išimti iš norų lentynos

Apie prekę

„Perdegimas“ yra seserų dvynių parašyta knyga kiekvienai emociškai išsekusiai, nuolatinį stresą patiriančiai ir gebėjimą džiaugtis gyvenimu praradusiai moteriai. Šios daugeliui moterų pažįstamos ir neviltį keliančios būsenos šaknys slypi priešpriešoje tarp šiandienos visuomenės lūkesčių, kokia moteris turėtų būti, ir to, ką iš tikrųjų reiškia būti moterimi. Kaip pamilti save tokią, kokia esate, kai aplinkui šmėžuoja ir iš reklaminių stendų žvelgia „tobula“ moteris, o interneto portalai pergrūsti patarimų, kaip tokiai tapti? Kaip būti laimingai ir savimi patenkintai, kai esate spaudžiama visada būti miela, graži, rami, paslaugi ir dėmesinga?
Knygos autorės pateikia moksliniais tyrimais pagrįstą planą, kaip susidoroti su išsekimu ir pradėti džiaugtis savimi ir gyvenimu. Sužinosite, kokiais būdais geriausia kovoti su alinančiu išoriniu spaudimu:
- kaip užbaigti streso ciklą ir atsipalaiduoti;
- kaip kontroliuoti mąstymą ir nepatirti nuolatinio nusivylimo;
- kaip pamilti save ir susidraugauti su savo kūnu;
- kaip prisijaukinti vidinę kritikę.

„Gyventi gerai reiškia ne nuolat būti saugiai ir ramiai, bet iš priešiškumo, pavojaus, nuotykio ar susijaudinimo būsenos taikiai grįžti saugumo ir ramybės būseną. Stresas nėra blogai; blogai yra strigti jame. Gerai jausitės, kai kūnas taps saugia jums vieta, net jei jis nebūtinai bus saugioje vietoje. Jums gali būti viskas gerai net tada, kai nesijausite gerai.“

EMILY NAGOSKI, AMELIA NAGOSKI

EMILY NAGOSKI yra bestselerio „Taip, kaip tau norisi: pasitikėkite savimi, džiaukitės savo kūnu, atpažinkite pojūčius“ autorė. Ji – moterų seksualinės gerovės, sveikų santykių, seksualinio smurto ir priekabiavimo prevencijos ekspertė. Vadovauja Smito koledžo (Smith College ) Gerovės švietimo programai ir dėsto kursą „Moterų seksualumas“. Indianos universitete įgijo psichologinio konsultavimo magistro laipsnį ir daktaro laipsnį su sveikata susijusio elgesio srityje – tyrinėjo seksualumą. Emily gyvenimo misija – skatinti moteris gyventi pasitikint savimi ir džiaugtis savo kūnu.
AMELIA NAGOSKI yra dirigentė, Konektikuto universitete apgynusi muzikos menų daktaro laipsnį. Vakarų Naujosios Anglijos universiteto (Western New England University ) asistuojančioji profesorė ir muzikos koordinatorė, nuolat veda mokomuosius užsiėmimus profesionaliems muzikantams, per kuriuos diskutuojama apie komunikacijos mokslo ir psichologinių tyrimų pritaikymą. Skaito paskaitas perdegimo prevencijos muzikantų pasaulyje tema.
„Mūsų pažadas toks: kad ir kur būtumėte, kad ir dėl ko stengtumėtės apimtos nevilties ir ieškodamos išeities (o gal jums viskas puikiai sekasi ir tereikia sužinoti, kaip galėtumėte dar labiau sustiprėti), šiuose puslapiuose rasite ką nors svarbaus. Moksliškai įrodysime, kad esate normali ir ne viena tokia. Mes pasiūlysime įrodymais pagrįstų priemonių, kuriomis galėsite naudotis, kai bus sunku, ir kuriomis galbūt pasidalysite su mylimais žmonėmis, kai jiems bus sunku. Jūs nustebsite sužinojusios, kad mokslas prieštarauja „sveikam protui“, kuriuo visą savo gyvenimą pasitikėjote. Be to, uždegsime jus ir suteiksime galios siekti pozityvių pokyčių savo ir tų, kuriuos mylite, gyvenime.
Rašant knygą visa tai jau įvyko mums pačioms – mes pamatėme, kad esame normalios ir nesame vienišos, įgijome svarbių įgūdžių, kuriuos pritaikome, kai būna sunku, ne kartą buvome nustebintos ir įgijome galios. Ši knyga jau pakeitė mūsų gyvenimus, manome, ji pakeis ir jūsiškį.“
EMILY NAGOSKI, AMELIA NAGOSKI

„Perdegimas“ yra auksinis savipagalbos knygų standartas, kuriame pažangiausiu mokslu grįstos tiesos pristatomos su entuziazmu, empatija ir sąmoju. Autorės kuo puikiausiai išmano, kas vyksta jūsų nualintose smegenyse ir kūne ir ką konkrečiai galėtumėte pataisyti... Išties gyvenimą keičianti knyga.“

SARA NIGHT, New York Times bestselerio „Calm the F**k Down“ autorė 
Skaitytojų įvertinimai
Parašykite savo atsiliepimą
Atsiliepimas:
Pasirinkite įvertinimą
(įvertinimai 3)
TOP komentarai
 1. 80%
  Subalansuota atsidavusioms, duodančioms moterims, kuriuos linkusios pamiršti apie savo poreikius.
  Knyga lengvai skaitosi, nors ir turi savy daug mokslinių faktų. Įdomu, aktualu, suprantama ir pritaikoma kasdienybieje.
  Buvo skyrių/ minčių, kurios liko ne iki galo suprantamos, o gal neprilipo. Bet kokiu atveju kiekviena skaitytoja knygoje atras "suskambėjusių" idėjų. Rekomenduoju.
 2. 40%
  Man knyga nepatiko ir skaityti jos nerekomenduočiau. Aprašymas ir pats knygos pavadinimas daug žadantis, bet kažkokių konkrečių patarimų kaip su perdegimu kovoti ir apskritai kas tai yra informacijos mažai. Knygoje labai trūksta konkretumo, dažnai nesuprasdavau apie ką autorės rašo ir ką turi omeny. Mintys dažnai nesusijusios tarpusavy, “tuščios”. Iki galo perskaičiau tik dėka to, kad knyga lengvai skaitosi ir buvo kelios įdomios ir naudingos mintys, bet tik tiek.
 3. 40%
  parašyta gražiai, tik pritaikyti kažką sunku. Labiau bendro pobūdžio istorija.
Visi komentarai
  Daugiau įvertinimų ()
  Jums taip pat gali patikti...