19%
19%

Pergalė!

Victory!

Brian Tracy

SKU: 000000000001102155, EAN kodas: 9789955242505, ISBN kodas: 9955242507, Spalvingumas: Nespalvotas, Viršelio tipas: Kietas, Kalba, iš kurios versta: Anglų, Originalo kalba: Anglų, Puslapių skaičius: 328, Leidimo metai: 2006-10-01, Formatas: 15x24,3, Knygyne: 25.07, Leidykla: Alma littera , Vertėjas: Michailas Aizenas

Ypatinga kaina 20,31 € Knygyne 25,07 €

Sutaupote 4,76 € (19%)

Išparduota
Į norų lentyną
Išimti iš norų lentynos

Norėdami gauti pranešimus apie knygą, įveskite savo el.pašto adresą.

Apie prekę

Gyvenimas yra kova. Kaip ir bet kuris karo vadas, jūs susiduriate su grėsmingomis kliūtimis, nenuspėjama ir žiauria aplinka. Visose gyvenimo srityse įspūdinga sėkmė priklauso nuo jūsų gebėjimo mąstyti ir veikti strategiškai.
Didžiųjų karinių kampanijų analizė atskleidė universalius principus. Dabar, pritaikydamas tuos pačius esminius principus versle ir asmeniniame gyvenime, galite išlaisvinti savo sugebėjimus ir pasiekti fenomenalių rezultatų. Tinkamai ir nuolatos taikoma ši strategija suteiks jums stulbinamų galių pakeisti savo gyvenimą.
Pateikdama kvapą gniaužiančius pavyzdžius iš daugiau kaip dvidešimties šimtmečių istorijos „Pergalė!“ rodo, kad tie patys strategijos elementai, kurie lėmė svarbiausių istorinių mūšių rezultatus, gali būti panaudoti pergalingai jūsų gyvenimo sėkmei pasiekti.
Knygos autorius Brajanas Treisis, karo istorijos tyrinėtojas ir iškilus verslo ir asmeninės sėkmės mokovas, kiekvieną strategiją aprašo aiškiai ir įdomiai. Susižavėję stebėsite, kaip didžiausi pasaulio lyderiai naudojasi šiais principais: nuo 25 metų Aleksandro stulbinamos pergalės mūšyje prie Arbelos 331 metais pr. Kr. iki generolo Normano Švarckopfo pergalingos atakos „Sveika, Marija“ 1991 metų Persų įlankos kare. Jūs taip pat išmoksite, kaip kurti dinamiškus „galios stiprintuvus“, apie kuriuos Treisis kalba savo knygoje. Šios greitai veikiančios priemonės suteiks jums pranašumą, reikalingą įveikti galingiausiems konkurentams ir didžiausioms kliūtims. 
Skaitytojų įvertinimai
Parašykite savo atsiliepimą
Atsiliepimas:
Pasirinkite įvertinimą
Įvertinkite šią prekę pirmieji Nepraleiskite progos, dalyvaukite „Metų iššūkyje” ir įvertinkite šią prekę pirmieji Pradėti „Metų iššūkį“
Jums taip pat gali patikti...