20%
20%

Perimenogalia

ISBN kodas: 9786094840609, EAN kodas: 9786094840609

Katarina Wilk

Vertinimas nėra galimas:
100% of 100
(įvertinimas 1)

SKU: 000000000002182445, EAN kodas: 9786094840609, ISBN kodas: 9786094840609, Spalvingumas: Nespalvotas, Viršelio tipas: Minkštas, Kalba, iš kurios versta: Anglų, Originalo kalba: Anglų, Puslapių skaičius: 176, Leidimo metai: 2019-11-07, Formatas: 20x13,5x2, Knygyne: 15.99, Leidykla: Obuolys, Media Incognito Leidykla, UAB

Ypatinga kaina 12,79 € Knygyne 15,99 €

Sutaupote 3,20 € (20%)

Į norų lentyną
Išimti iš norų lentynos

Apie prekę

Katarina Wilk PERIMENOGALIA

PERIMENOGALIA – terminas, apibūdinantis kiekvienos moters naujai atrastų SUPER galių laikotarpį,  kuris ateina tada, kai žengiame į savo žydėjimą,  atveriantį moters brandos grožį.

Paaugę vaikai, aiškūs tikslai ir norai - amžius, kai atsiranda laiko bei sugebėjimo tiesiog mėgautis gyvenimu ir jo teikiamais malonumais be daugybės apribojimų. 

Žaviai, linksmai ir suprantamai apie ypatingą moters amžiaus tarpsnį – tai būtinas gidas visoms moterims virš 40 metų, pasiruošusioms žengti į fizinius ir psichologinius pokyčius. 

Jums ne už kalnų 40-tasis gimtadienis, o gal neseniai jį atšventėte? Atrodote nuostabiai, bet staiga pajutote, kad kažkas su jumis vyksta? Atsibudote vidury nakties išpilta prakaito? Negalite užmigti, nors esate visiškai išsekusi? Jūsų nuotaika svyruoja taip, kad ne tik kiti, bet ir pati savęs nebeatpažįstate? Nusiraminkite – dėl hormonų svyravimo visa tai visiškai normalu. Tiesiog atėjo premenopauzės laikas, kuomet keisti miego, nuotaikos ir kūno pokyčiai signalizuoja apie naują jūsų gyvenimo etapą.

Šioje knygoje sužinosite kaip ir kodėl jūsų kūnas keičiasi būtent taip, o ne kitaip, gausite gausybę pačių geriausių patarimų, kaip tapti puikiai pailsėjusia, švytinčia moterimi, kuri mėgaujasi gyvenimu. Miego joga, natūralūs papildai, dieta, pratimai ir, svarbiausia, hormonas estrogenas – perskaitysite apie viską, kas padės jums atrasti savo moteriškas super galias, savo PERIMENOGALIĄ.

Sveikatos ir medicinos mokslų žurnalistė Katarina Wilk šioje knygoje pateikia ne tik faktus, bet ir aprašo savo asmeninę patirtį tam, kad įkvėptų stebuklingų galių ir padėtų paversti šį gyvenimo tarpą nuostabia žydinčia vasara.

Vos pasirodžiusi, ši knyga tapo fantastiškai populiari ir sulaukė neįsivaizduojamo žiniasklaidos dėmesio Švedijoje, Jungtinėje Karalystėje ir daugelyje kitų šalių.

Katarina Wilk – žurnalistė, rašanti sveikatos temomis. Labiausiai ją domina moters organizmas ir jo pokyčiai įvairiais gyvenimo tarpsniais. Įžengusi į perimenopauzę, remdamasi savo patirtimi, ji parašė knygą,  kurioje su savo skaitytojomis pasidalijo žiniomis apie šį, joms naują, gyvenimo periodą. Taip gimė „Perimenogalia“ – knyga, kurioje moksliniai tyrimai ir faktai persipina su asmenine patirtimi, nes autorė stengėsi įkvėpti ir padrąsinti savo skaitytojas naujiems gyvenimo iššūkiams.

Rašytoja gimė Lenkijoje, o dabar gyvena Stokholme, Švedijoje, kur dirba kino pramonės komunikacijos ir viešųjų ryšių srityse. Ji laisvai kalba lenkų, prancūzų, švedų ir anglų kalbomis, taip pat gana gerai supranta ispanų kalbą. Pirmąją  savo istoriją K. Wilk  parašė būdama vos 11 metų – tai detektyvinis pasakojimas apie žmogžudystes viešbutyje. Autorės mėgstama tema yra moters sveikatos paslaptys, tačiau artimiausiu metu ji planuoja įgyvendinti savo svajonę ir sukurti fantastinį romaną.

Iš anglų kalbos vertė Jurgita Jėrinaitė
Skaitytojų įvertinimai
Parašykite savo atsiliepimą
Atsiliepimas:
Pasirinkite įvertinimą
(įvertinimas 1)
TOP komentarai
  1. 100%
    Labai aktuali knyga visoms moterims
Visi komentarai
    Daugiau įvertinimų ()
    Jums taip pat gali patikti...