GERA KAINA

Pianistė iš Vienos

ISBN kodas: 9786090147771, EAN kodas: 9786090147771

The Children of Willesden Lane

Lee Cohen, Mona Golabek

Vertinimas nėra galimas:
67% of 100
(įvertinimai 3)

EAN kodas: 9786090147771, ISBN kodas: 9786090147771, SKU: 000000000001112703, Kalba, iš kurios versta: Anglų, Puslapių skaičius: 208, Spalvingumas: Nespalvotas, Viršelio tipas: Kietas, Originalo kalba: Anglų, Leidimo metai: 2021-10-15, Formatas: 21,3x14,3x2,1, Leidykla: Alma littera , Vertėjas: Daiva Krištopaitienė

Ypatinga kaina
10,70 €
Į norų lentyną
Išimti iš norų lentynos

Apie prekę

Mona Golabek,  Lee Cohen, adaptavo Emil Sher „Vienos pianistė“

Jaunimui nuo 13 m.

 

Ji žinojo, kad kai tik atsisės prie pianino, pasaulis ir visi rūpesčiai išnyks.

 

Antrojo pasaulinio karo išvakarėse daugybė Europos žydų šeimų troško įsodinti savo atžalas į specialų „Vaikų traukinį“, vežantį į Angliją, ir taip apsaugoti nuo vis didėjančios nacių keliamos grėsmės.

Keturiolikmetės Lizos Juros tėvai priėmė sunkų sprendimą – iš trijų dukterų pirmąją išsiųsti būtent ją, itin talentingą pianistę. Tikėjo, kad muzika jai neleis palūžti ir vėliau ji galės padėti šalyje įsikurti savo seserims. Nors svetimame krašte Lizos Juros laukė daugybė išbandymų, kasdienis nerimas dėl artimųjų, likusių Vienoje, ir sunkūs darbai, ji nepamiršo tėvams duoto pažado ir neapleido svajonės vieną dieną groti didžiausiose pasaulio muzikos salėse. Mergina tapo pavyzdžiu daugeliui savo likimo brolių ir sesių.

Tai tikras, jautrus ir įkvepiantis pasakojimas apie jaunos moters drąsą, stiprią valią, gebėjimą išgyventi juodžiausiu laikotarpiu ir žmogaus dvasią pakeliančios muzikos jėgą.

Remdamasi savo motinos Lizos Juros atsiminimais, knygą su pagalbininkais užrašė jos dukra Mona Golabek.

 

„Dar nežinau, ką noriu veikti gyvenime, bet ši knyga padėjo man suprasti, kokiu žmogumi noriu būti“, – moksleivis iš Kalifornijos.

 

Knygos pabaigoje rasite interviu su Lizos Juros dukra Mona Golabek bei klausimų diskusijoms ar savarankišiems apmąstymams.

 

Mona Golabek – garsi amerikičių pianistė. Lee Cohen – amerikiečių žurnalistė, pjesių kūrėja ir poetė. Knygą jauniesiems skaitytojams adaptavo kanadiečių rašytojas ir scenaristas Emil Sher.

Skaitytojų įvertinimai
Parašykite savo atsiliepimą
Atsiliepimas:
Pasirinkite įvertinimą
(įvertinimai 3)
TOP komentarai
 1. 80%
  Įkvepianti knyga paremta tikrais faktais. Kaip svarbu turėti pomėgį, kuris net kritiškiausiu metu gali tapti vilties ir įkvėpimo švyturiu. Lizai tai buvo muzika.
 2. 60%
  Paaugliams skirta knyga,kuri apie merginą nepraradusią vilties ir tikėjimo karo metu.Atskirta nuo šeimos,ji turėjo išgyventi ir būti motyvacija kitiems jaunuoliams.
 3. 60%
  Tikrais faktais paremta jautri istorija apie talentingą žydų mergaitę iš Vienos. Tai knyga apie viltį ir išgyvenimą.
Visi komentarai
  Daugiau įvertinimų ()
  Jums taip pat gali patikti...