20%
20%
TOP
TOP

Pieno puta žudikui. Prokuroro užrašai: rezonansinių bylų tyrimo užkulisiai

Ramutis Jancevičius

Vertinimas nėra galimas:
53% of 100
(įvertinimai 3)

SKU: 000000000002175642, EAN kodas: 9789986827085, ISBN kodas: 9789986827085, Spalvingumas: Nespalvotas, Viršelio tipas: Kietas, Originalo kalba: Lietuvių, Puslapių skaičius: 223, Leidimo metai: 2018-02-27, Formatas: 21,5x15x2,2, Knygyne: 10.39, Leidykla: Alio, UAB

Ypatinga kaina 8,31 € Knygyne 10,39 €

Sutaupote 2,08 € (20%)

Į norų lentyną
Išimti iš norų lentynos

Apie prekę

Apie autorių:

Ramutis Jancevičius (gimė 1959 m. Tauragės r.Butkelių k., 1982 m. baigė Vilniaus universiteto Teisės fakultetą).
Buvęs Vilniaus apygardos vyriausiasis prokuroras, prieš tai vadovavęs Kupiškio, Ukmergės, Vilniaus miesto prokuratūroms.
Prokuroras, per 34 darbo metus sukaupęs milžinišką patirtį, vadovavęs daugelio rezonansinių bylų tyrimui.
Prokuroras, parklupdęs sostinės mafiją, privertęs organizuotus nusikaltėlius bendradarbiauti su teisėsauga.

Apie knygą:

Vakarienė be žvakių šviesos, lininės staltiesės ir tviskančių krištolinių taurių. Šviežias, putojantis pienas ir kvepianti ajerų duona. Paskutinė puota. Tik tu ir jie, ką tik pargabenti iš nusikaltimo vietos.
„Pieno puta žudikui“ – pirmoji buvusio ilgamečio Vilniaus apygardos vyriausiojo prokuroro Ramučio Jancevičiaus knyga. Kūrinys, sukrečiantis atvirumu, autoriaus neįkainojama patirtimi ir vertingomis įžvalgomis.
Joje rašoma ne vien apie legendinio prokuroro gyvenimo kelią, reikšmingus Lietuvai įvykius, bet ir visuomenėje didelį atgarsį sukėlusių bylų tyrimo užkulisius. Apie netikėtas pažintis su šalies prezidentais ar premjerais, Seimo nariais ar ministrais, bankininkais, žurnalistais ar aiškiaregiais. Apie bukagalviškas prokuratūros reformas ir jų autorius. Apie mažus ir didelius atradimus. Pareigą ir atsakomybę. Šokiruojančias pažintis su mafijos vadeivomis ir jų aukų artimaisiais.
Šioje knygoje – daug faktų ir pavardžių, garsių ir mažiau žinomų.
Perskaitęs prokuroro užrašus skaitytojas veikiausiai liks apstulbęs.

Skaitytojų įvertinimai
Parašykite savo atsiliepimą
Atsiliepimas:
Pasirinkite įvertinimą
(įvertinimai 3)
TOP komentarai
 1. 100%
  Įdomi knyga, įtraukiantis pasakojimais apie tai kas vyko Lietuvoje iš kriminalinės pusės teisėsaugoje dirbančio asmens.
 2. 40%
  Dvejojau tarp vienos ir dviejų žvaigždučių, na bet už tam tikrus atskleistus faktus dedu dvi. Tačiau, knyga daugiau autobiografinė, įdomybių, kaip žadama apraše - mažai, sencacijų nėra. Sutapimas ar ne, bet knyga iškeista MGB bylos fone, panaši į viešą pasiteisinimą “koks aš geras, kokie kiti blogi”. Negaliu teigti, kaltas autorius šioje byloje ar ne, tačiau skamba nerimtai, o ypač prie to prisideda tragiška rašymo stilistika. Faktai pabiri, be pradžios ar pabaigos. Rašoma tendencingai, vienos partijos naudai. “Purvini” faktai atskleisti tik apie mirusius žmones, gyvųjų nutylimi vardai. Nerimta. Gal geriau iš vis nerašyt. Maišomi asmenų vardai, vienam sakiny Arvydas, kitam jau koks Kęstas. Na, ir medžioklės, autoriau, nebuvo tokios “šventos”, taigi AMB įvardinimas “doru” yra juokingas. Sakau iš patirties. Panašu, kad daug faktų pritemti, kiti tikri ir ,matyt, dėl senaties yra be baimės įvardinami. Todėl skaityti reika atsargiai, viskuo netikėti. Galėjo būt daug geriau, jeigu būtų rašyta tik apie garsių bylų užkulisus. Ačiū už nuveiktus darbus , prokurore, bet daugiau nerašykit knygų, ilsėkitės.
 3. 20%
  LABAI SAVE APRASO TEISINGA DEJA TAIP NERA TEIVERTINS AUKSCIAUSIOS JEGOS GALIAUSIAI PARSIDAVE MAFIJAI TAI RODO SILPNA SVEIKATA kabutese
Visi komentarai
  Daugiau įvertinimų ()
  Jums taip pat gali patikti...