Apie akcijas ir ypatingus pasiūlymus sužinokite pirmi!
 
-30%

Piktas vilkas

Böser Wolf

Nele Neuhaus

Iš vokiečių k. vertė Danutė Angelina Šaduikienė,

480 p., kietas virš.,

24,2x15x3,3 cm,

Alma littera, 2015,

ISBN 9786090119181,

Prekės kodas 9786090119181.

Klubo kaina:
11,03
Knygyne:
15,75
Sutaupote:
4,72  (30% )

Nemokamas pristatymas Lietuvoje
perkant už 21,00 €

Knygų klubo nariams

  Į lentyną

Geriausi Komentarai

Justas
 
Dar viena puiki šios autorės knyga. Patiko labiau už ,,Snieguolė turi mirti". Įtampa, veiksmas, bei nenuobodus rašymo stilius prikausto iki paskutinio puslapio, o tie, kurie norės patys išsiaiškinti nusikaltėlius, turės gerai pasukti galvas.
Rasa
 
Vienu žodžiu: NEREALI. įtemptas siužetas. Sukrečianti tema: vaikų išnaudojimas, pedofilija ir jos mastai. Sukaustė. Pribloškė.

Apie knygą

 

Knygos autorė Nele Neuhaus laikoma viena populiariausių detektyvinio žanro rašytojų ne tik Vokietijoje, bet ir visame pasaulyje. Jos knygos išleistos daugiau nei 20 šalių, vien gimtojoje rašytojos šalyje parduota daugiau kaip 3 milijonai egzempliorių. Autorės kriminalinis romanas „Snieguolė turi mirti“ („Alma littera“, 2014) sulaukė itin didelės sėkmės.

Knygoje „Piktas vilkas“ gvildenama opi tema. Detektyvų Pijos Kirchhof ir Oliverio fon Bodenšteino komanda tiria mįslingą nusikaltimą: upėje rastas paauglės lavonas su akivaizdžiais smurto pėdsakais. Po kurio laiko pranešama apie žiauriai sumuštą televizijos žurnalistę Haną Hercman, mat ši pernelyg rizikavo susidomėdama viena skandalinga istorija. Sunkios būklės žurnalistės apklausti neįmanoma, bet kriminalistai Pija ir Oliveris vis dėlto randa už ko užsikabinti, ir tai, ką juodu sužino, nuveda į tikrą blogio irštvą.

„Tai toli gražu ne istorija su laiminga pabaiga. Šiurpios nusikaltimo detalės laikys prikausčiusios, grėsmė ir įtampa seks lig paskutinio puslapio, o perskaityta knyga neramiai gulės lentynoje laukdama, kol dar kartą bus perskaityta.“

Bookreporter
 

 

Apie Nele Neuhaus

Nele Neuhaus – vokiečių kilmės rašytoja, šiuo metu pripažinta kaip viena populiariausių detektyvinio žanro rašytojų visame pasaulyje. Jos knygos išleistos daugiau nei 20 šalių, vien gimtojoje rašytojos šalyje parduota daugiau kaip 3 milijonai egzempliorių. Neuhaus knygos išverstos daugiau nei į penkiolika kalbų. Garsiausias rašytojos kūrinys „Snieguolė turi mirti“ sulaukė didžiulės sėkmės. Taip pat Lietuvos skaitytojams nesvetima jos knyga „Piktas vilkas“. Kai šių laikų detektyvo žanro konkurencija yra be galo didelė Nele sugeba būti viena žinomiausių savo srovės atstovių. Jos kriminaliniai romanai, kurių pagrindiniai veikėjai – detektyvų pora Oliveris fon Bodenšteinas ir Pija Kirchhof – skaitomiausi ne tik Vokietijoje. Romano „Snieguolė turi mirti“ motyvais sukurtas kriminalinis televizijos filmas. 

Komentaras