40%
40%

Pilies šešėliuose

The Italian Matchmaker

Santa Montefiore

Vertinimas nėra galimas:
89% of 100
(įvertinimai 14)

ISBN kodas: 9786090136836, EAN kodas: 9786090136836, SKU: 000000000001111425, Spalvingumas: Nespalvotas, Viršelio tipas: Kietas, Kalba, iš kurios versta: Anglų, Originalo kalba: Anglų, Puslapių skaičius: 352, Leidimo metai: 2019-05-10, Formatas: 23,5x14,3x3,1, Knygyne: 16.99, Leidykla: Alma littera , Vertėjas: Vaida Kelerienė

Ypatinga kaina 10,19 € Knygyne 16,99 €

Sutaupote 6,80 € (40%)

Į norų lentyną
Išimti iš norų lentynos

Apie prekę

Pilies šešėliuose

Didžiosios Britanijos rašytojos Santos Montefiore knygos išverstos į 25 kalbas ir jų parduota daugiau nei 6 mln. tiražo. Lietuvių skaitytojams jau žinomi šios autorės romanai „Sodininkas iš Prancūzijos“, „Dėžutė su drugeliu“, „Bitininko duktė“, „Dvasių medis“, „Namas prie jūros“, „Prarastos meilės jūra“ ir kt.
Lukai Čanselorui – keturiasdešimt vieni ir jis ką tik suprato, kad jo gyvenimas tuščias. Visa, dėl ko vyras gyveno ir dirbo iki šiol, neturi prasmės. Prestižinis finansininko darbas, daugiau nei milijono metinis atlyginimas, gražuolės moterys – visa pabodę, kvaila ir nebeteikia pasitenkinimo. O dar nenusisekusi santuoka, tad jis beveik nepažįsta dviejų mažamečių savo dukrų.
Apsisprendęs keisti gyvenimą, Luka meta darbą ir išvyksta į tėvams priklausančią Montelimonės pilį Italijoje. Tačiau pasakiško grožio vieta ne tokia rami ir taikinga, kaip Luka tikisi. Pilyje nuolat šurmuliuoja iš visos Europos suvažiavę ekscentriški motinos svečiai, o draugiją jiems palaiko praeities šmėklos. Bendraudamas su svečiais ir vietiniais, Luka išgirsta apie keistą paslaptį. Ją aiškinantis ir bandant rasti atsakymus į rūpimus klausimus, vyro laukia netikėti atradimai, keisti likimo posūkiai ir akistata su savimi pačiu.
Paslaptingoje ir įtraukiančioje istorijoje susipina praeitis ir dabartis, netikėtumai ir paslaptys, artimųjų praradimo skausmas ir aistringi romantiški jausmai.
„Visiems, kurie yra praradę artimą žmogų, noriu pasakyti, kad išėjusieji visuomet yra šalia ir niekuomet mūsų neapleidžia. Jei galėtų kalbėti, jie mums pasakytų esantys laimingi ir džiaugiasi sugrįžę Namo.“
Santa Montefiore.
„Žadą atimanti veiksmo vieta, dėmesį prikaustanti istorija ir kvapą gniaužiantys jausmai – visa tai ir dar daugiau naujajame S. Montefiore romane.“
Staying In
Skaitytojų įvertinimai
Parašykite savo atsiliepimą
Atsiliepimas:
Pasirinkite įvertinimą
(įvertinimai 14)
TOP komentarai
 1. 100%
  Nuostabi knyga, pilna Italijos dvasios! Puslapiai tarsi alsuoja rozmarinų ir jūros aromatais...
 2. 100%
  Knyga įdomi tuo, kad joje kalbama apie išėjusių artimųjų dalyvavimą mūsų gyvenimuose.
 3. 100%
  Ši knyga - tai puiki galimybė praleisti ramiai rudens vakarą. Veiksmas vyksta ne tik Anglijoje, bet ir Montelimonės pilyje Italijoje. Nusivylimas gyvenimu, savęs ieškojimas, skyrybos ir jų įtaka vaikams, netektis ir bijojimas būti laiminga, abejonės ir nepasitikėjimas. Ir meilė - tikra meilė, kuri keičia, suteikia stiprybės ir norą gyventi pilnavertį gyvenimą, paleidimas tų, kuriuos beprotiškai myli ir ilgiesi, bet susigrąžinti negali. Paprasta, bet prasminga mintis: „Net ir pačiais sunkiausiais laikais žmogus gauna vertingų pamokymų. Man devyniasdešimt šešeri, o aš vis dar mokausi kiekvieną dieną“.
Visi komentarai
  Daugiau įvertinimų ()
  Jums taip pat gali patikti...