Pilkosios sielos

ISBN kodas: 9785415021543, EAN kodas: 9785415021543

Philippe Claudel

Vertinimas nėra galimas:
100% of 100
(įvertinimai 6)

Knygos formatas: Popierinė knyga, SKU: 000000000002111332, ISBN kodas: 9785415021543, EAN kodas: 9785415021543, Puslapių skaičius: 240, Viršelio tipas: Minkštas, Spalvingumas: Nespalvotas, Originalo kalba: Prancūzų, Leidimo metai: 2010-01-01, Formatas: 21x14,4x2,5, Leidykla: Leidykla Vaga UAB

Ypatinga kaina
7,78 €
Išparduota
Į norų lentyną
Išimti iš norų lentynos

Norėdami gauti pranešimus apie knygą, įveskite savo el.pašto adresą.

Apie prekę

Rašytojas Philippe’as Claudelis gimė 1962 metais. Romanas Pilkosios sielos yra žymiausias jo kūrinys, išleistas 32 šalyse, ekranizuotas, apdovanotas Prix Renaudot premija ir įvertintas Geriausios metų knygos titulu. Autorius taip pat yra pelnęs Gonkūrų premiją už noveles, Kvebeko knygynų, Kišeninio formato knygų skaitytojų apdovanojimus.
Romanas Pilkosios sielos – vyriškio, Pirmojo pasaulinio karo merais dirbusio policininku, atsiminimai, dienoraštis, prisipažinimas, išpažintis mylimai žmonai. O žvelgiant į praeitį visuomet prisimenamos ir senos paslaptys... Pirmosios romano eilutės intriguoja, įtraukia:
Nė nežinau, nuo ko pradėti. Sunku. Praėjo tiek daug laiko, kurio žodžiais nebeatkartosi, kaip ir veidų, šypsenų, žaizdų. Bet vis tiek turiu mėginti pasakyti. Papasakoti, kas jau dvidešimt metų guli ant širdies. Išsakyti sąžinės graužatį ir ramybės neduodančius klausimus. Privalau atverti tą paslaptį – perrėžti peiliu tarsi pilvą ir išnaršyti rankomis vidurius, net jeigu niekas nuo to nebepasikeis.

Knygoje pasakojama istorija dėstoma tarsi dėlionė, kol galiausiai gautas vaizdas pribloškia. Iš lėto, bet labai įtaigiai tapomi knygos veikėjų paveikslai, impozantiškos asmenybės – teisėjas, miestelio meras, prokuroras, mokytoja.  

Paslaptys ir žmogžudystė – pagrindiniai šio romano prieskoniai. Užsienio spaudoje rašytojo gebėjimas kurti mistišką, tamsią, paslaptingą ir nerimą keliančią atmosferą lyginamas su žymaus amerikiečių novelisto Edgaro Allano Poe talentu.

Skaitytojų įvertinimai
Parašykite savo atsiliepimą
Atsiliepimas:
Pasirinkite įvertinimą
(įvertinimai 6)
TOP komentarai
 1. 100%
  Nuostabi! Nors istorija liūdna (karas, mirtys, žaizdos, vienatvė), istorija papasakota labai gerai. Galima apie meilę, paslaptis, skausmą rašyti be cukraus, banalybių! Atgaiva akims!
 2. 100%
  Vienas įspūdingiausių mano skaitytų kūrinių. Anotacija labai prastai nusako, kas slypi po viršeliu, tiesą pasakius, sudarė kur kas prastesnį įspūdį apie istoriją, negu iš tiesų turėtų būti. Niūri, liūdna, "depresuojanti" knyga, priverčianti labai rimtai pamąstyti apie gyvenimo trapumą, laikinumą, tuštumą, pajusti nuolatinį mirties kvėpavimą sau į sprandą. Siūlau tiems, kurie ieško ne pigių trilerių, detektyvų, žmogžudysčių, o nenuobodaus, ryškaus, gilaus pamąstymo.
 3. 100%
  Labai patiko. Įdomi ir savotiškai sukrečianti istorija. Verta paskaityti, labai rekomenduoju.
Visi komentarai
  Daugiau įvertinimų ()
  Jums taip pat gali patikti...