20%
20%

Pinigų siela. Atgaukite savo vidinius turtus

The Soul of Money

Lynne Twist

Vertinimas nėra galimas:
70% of 100
(įvertinimai 2)

EAN kodas: 9785415025015, ISBN kodas: 9785415025015, SKU: 000000000002174890, Puslapių skaičius: 320, Spalvingumas: Nespalvotas, Viršelio tipas: Kietas, Kalba, iš kurios versta: Anglų, Originalo kalba: Anglų, Leidimo metai: 2017-12-18, Formatas: 21x14x3, Knygyne: 19.99, Leidykla: Leidykla Vaga UAB , Vertėjas: Matas Geležauskas

Ypatinga kaina 15,99 € Knygyne 19,99 €

Sutaupote 4,00 € (20%)

Į norų lentyną
Išimti iš norų lentynos

Apie prekę

Šios knygos pavadinimas – Pinigų siela, bet iš tiesų ji yra apie mūsų pačių sielą, kaip ir kodėl mes patys dažnai ją užgožiame, ignoruojame, netgi pakenkiame per savo santykį su pinigais. Galutinis šios knygos tikslas – kelias į asmeninę ir finansinę laisvę.

Pinigų siela – unikali ir išlaisvinanti knyga, pasakojanti apie tai, kad suvokę savo požiūrį į pinigus – kaip juos uždirbame, leidžiame, atiduodame – galime atrasti netikėtų įžvalgų apie savo gyvenimą. 

Pasitelkdama asmenines istorijas ir praktinius patarimus, pasaulinė aktyvistė Lynne Twist, labdarai surinkusi daugiau nei 150 milijonų dolerių, parodo, kaip galime savo nepritekliaus, kaltės ir naštos emocijas pakeisti pakankamumu, laisve ir tikslingumu. Vartotojų visuomenėje, kurioje kaip savivertės matas garbinama reklama, pardavimai ir nepasotinamas apetitas turėti daugiau, Pinigų siela siūlo žengti žingsnį atgal, atvirai ir kritiškai pažvelgti į tą neįtikėtiną galią, kurią mūsų gyvenime turi pinigai: įvertinti jų ryšį su pamatinėmis žmogaus vertybėmis, įsigilinti į savo santykį su pinigais, pakeisti jį, o tuo pačiu ir savo gyvenimą.

Skaitytojų įvertinimai
Parašykite savo atsiliepimą
Atsiliepimas:
Pasirinkite įvertinimą
(įvertinimai 2)
TOP komentarai
 1. 80%
  ''Mūsų poreikiams visko yra pakankamai, tik ne mūsų goduliams'' Gandis.
  Pasaulyje nemažai badaujančių žmonių, t.p. nemažai yra turtingųjų. Knygos autorė yra labdaringų lėšų rinkėja, panirusi į gavimo bei davimo pasaulį. Knygoje pateikta labai daug pavyzdžių: kas geriau, ar vis remti Afrikos tautas labdaringa parama, ar mokyti, suteikti žinių ir priemonių, kad jie patys išsilaikytų save ir savo šeimas?
  Knygoje rasite daug istorijų, pamąstymų ir patirčių.
 2. 60%
  Atsivertus ir perskaičius šios knygos pradžią mane sužavėjo autorės įžvalgos, skaitant buvo galima pasimokyti iš jos kai kurių pasisakymų. Skaitant toliau knyga man tapo nebe tokia įdomi, nes pagrinde buvo rašoma apie labdaras, kad reikia joms aukoti ir t.t. Antrą kart manau nebepirkčiau šios knygos.
Visi komentarai
  Daugiau įvertinimų ()
  Jums taip pat gali patikti...