20%
20%

Pirkiniai išsimokėtinai

Antanas Šileika

Vertinimas nėra galimas:
93% of 100
(įvertinimai 8)

SKU: 000000000002158319, EAN kodas: 9789955344841, ISBN kodas: 9789955344841, Spalvingumas: Nespalvotas, Viršelio tipas: Minkštas, Originalo kalba: Lietuvių, Puslapių skaičius: 256, Leidimo metai: 2014-01-01, Formatas: 14x21x3, Knygyne: 6.35, Leidykla: Versus aureus, UAB leidykla

Ypatinga kaina 5,08 € Knygyne 6,35 €

Sutaupote 1,27 € (20%)

Išparduota
Į norų lentyną
Išimti iš norų lentynos

Norėdami gauti pranešimus apie knygą, įveskite savo el.pašto adresą.

Apie prekę

Knygą „Pirkiniai išsimokėtinai“ sudaro trylika tarpusavy susijusių apsakymų, kuriuose santūriu
humoru ir švelnia ironija vaizduojamas lietuvių emigrantų šeimos gyvenimas Kanadoje. Pagrindinė pasakojimo intriga – karštai svečioje šalyje trokštančių pritapti vaikų ir senamadiško, iš ūkininkų šeimos kilusio tėvo, niekaip neįstengiančio atsisakyti senųjų įpročių, konfliktas. Nesuprantamos gyvenimo taisyklės iš pradžių lyg siena, skirianti lietuvių emigrantus nuo likusios Kanados visuomenės. Stebėdami vietinius, o kartais kliaudamiesi vien nuojauta, jie bando ją įveikti, tačiau dažnai tarsi kakta atsimuša. Ilgainiui pavyksta rasti būdų, kaip tai padaryti. Vaizdingas buitinių detalių aprašymas, lydintis šeimos peripetijas, puikiai atskleidžia gyvenimo Kanadoje atmosferą šeštajame ir septintajame dešimtmetyje. Atrodo, kad autorius pasakoja savo istoriją, nors iš tiesų ši knyga nėra autobiografinė. Antano Šileikos apsakymai apie lietuvių emigrantų šeimą susilaukė nemažo dėmesio Kanadoje ir pelnė keletą apdovanojimų už humorą.

Skaitytojų įvertinimai
Parašykite savo atsiliepimą
Atsiliepimas:
Pasirinkite įvertinimą
(įvertinimai 8)
TOP komentarai
 1. 100%
  Nuotaikingas ir įdomus pasakojimas apie emigrantų iš Lietuvos įsikūrimą ir gyvenimą Kanadoje. Net neįsivaizdavau, kad viskas taip vyko. Autoriaus charizma pasireiškia ir jo kūryboje.
 2. 100%
  Knyga tiems, kuriems smalsu sužinoti kaip gyveno ir kūrėsi lietuviai amerikoje. Labai patiko ir kitos autoriaus knygos, bet ši yra geriausia.
 3. 100%
  Knyga labai patiko.
  Apie šią knygą taip pat sužinojau per knygos pristatymą per LRT "Labas rytas, Lietuva" laidą, kai buvo pristatinėjamos lietuvių autorių knygos, pretenduojančios tapti metų knyga. Tai pristatymas labai atitiko tai, kas buvo pačioje knygoje.
  Knyga įdomi. Pasakojamos trumpos istorijos, kurios kaip ir susijusios, bet kiekviena ir atskirai gali būti savarankiška istorija.
Visi komentarai
  Daugiau įvertinimų ()
  Jums taip pat gali patikti...