20%
20%

Pirmieji metai

ISBN kodas: 9789955139614, EAN kodas: 9789955139614

Year One

Nora Roberts

Vertinimas nėra galimas:
90% of 100
(įvertinimai 6)

ISBN kodas: 9789955139614, EAN kodas: 9789955139614, SKU: 000000000002185967, Puslapių skaičius: 416, Spalvingumas: Nespalvotas, Viršelio tipas: Kietas, Leidimo metai: 2020-12-23, Kalba, iš kurios versta: Anglų, Originalo kalba: Anglų, Formatas: 22x15x3,4, Knygyne: 16.59, Vertėjas: Jurgita Jėrinaitė, Leidykla: Jotema UAB

Ypatinga kaina
13,27 €
Knygyne
16,59 €

Sutaupote 3,32 € (20%)

Išparduota
Į norų lentyną
Išimti iš norų lentynos

Norėdami gauti pranešimus apie knygą, įveskite savo el.pašto adresą.

Apie prekę


Pribloškiantis naujas New York Times bestselerių autorės Noros Roberts romanas „Pirmieji metai“ — epinis pasakojimas apie viltį ir siaubą, chaosą ir išganymą, apie kelionę, kuri suvienys tragiškoje padėtyje atsidūrusius žmones į kovą dėl savo gyvenimo...

Tai prasidėjo Naujųjų metų išvakarėse.

Virusas puolė staiga ir plito žaibiškai. Baimė sklido dar greičiau. Per porą savaičių nuvylė viskas, į ką žmonės dėjo viltis. Infrastruktūra subyrėjo, valdžia ir įstatymai griuvo, buvo sunaikinta daugiau kaip pusė pasaulio gyventojų. Kur buvo tvarka, įsiviešpatavo chaosas. Mokslo ir technologijų galiai menkstant, suvešėjo visokie burtai ir apžavai. Tiek geroji magija, kurią praktikuoja Leina Bingam su mylimuoju Maksu, tiek neįsivaizduojamos piktadarystės, tykojančios už bet kurio kampo, siauruose metro tuneliuose ar žmonėse, kuriuos pažįsti ir labiausiai myli.

Sklinda gandas, kad nusiaubtose gatvėse patruliuojanti kariuomenė paima ir tuos, kurie turi imunitetą virusui, ir antgamtiškų galių turinčiuosius, todėl Leinai su Maksu nelieka nieko kita, tik bėgti iš žlugusio Niujorko. Tuo pat metu į Vakarus keliauja ir kita grupė. Čakas, puikus informacinių technologijų specialistas, stengiasi gelbėti be interneto likusį pasaulį. Arlisė, eterio netekusi žurnalistė, pieštuku ant popieriaus aprašinėja įvykius. Freda, jaunoji jos kolegė, amžinai trykštanti optimizmu, išmėgina naujai atrastas neįprastas galias, o išradinga gydytoja Reičelė su paramediku Jonu suvienija jėgas ir išgelbėja jauną motiną su trimis kūdikiais.

Pasaulyje, kur kiekvienas sutiktasis gali tapti išsigelbėjimu arba pražūtimi, nė vienas iš jų nežino, kur ir kodėl keliauja. Tačiau visų laukia tikslas, kuris pakeis jų ir kitų išlikusiųjų gyvenimą.

Pabaiga jau atėjo. Toliau laukia pradžia.


Atsiliepimai

Jaudinantis ir sukrečiantis... Intensyvus, kerintis ir mąstyti provokuojantis romanas, kuris neabejotinai pagausins Roberts gerbėjų būrį.
* Kirkus

Nuostabūs veikėjai, gerai sukonstruota distopija ir prikaustantis siužetas patrauks visai naują skaitytojų grupę.
* Library Journal

Radikaliai nukrypusi nuo įprastų temų Roberts atras naujų gerbėjų tarp apokaliptine moksline fantastika ir spekuliacine fantastika besidominčių skaitytojų.
* Booklist

Prilygsta tokiai pasaulio pabaigos klasikai kaip Stepheno Kingo „Dvikova“.
* New York Times Book Review

Skaitytojų įvertinimai
Parašykite savo atsiliepimą
Atsiliepimas:
Pasirinkite įvertinimą
(įvertinimai 6)
TOP komentarai
 1. 100%
  Autorė sukuria kraupų pasaulį su magijos prieskoniu.
 2. 100%
  Pirmoji trilogijos dalis labai patiko.
 3. 100%
  Nesu fantastikos gerbėja, tačiau nusivylimą pakeitė noras skaityti ir sužinoti, kas bus toliau. Tai knyga apie netikėtos ligos nusiaubtą pasaulį, apie blogio ir gėrio kovą, žmogiškųjų vertybių išsaugojimą, pasaulį, kuriame suveši burtai ir magija. Įdomūs personažai, viruso plitimas ir baimė, chaosas ir troškimas išgyventi, meilė ir neapykanta, pavydas.
  Įdomi knyga, džiaugiuosi, kad gėris sunkiai, bet pirmauja, kad yra tęsinys - antra dalis.
Visi komentarai
  Daugiau įvertinimų ()
  Jums taip pat gali patikti...