20%
20%

Pirmykštė moteris. Išpieštų urvų kraštas

Primitives woman. Mural caves edge

Jean M. Auel

Vertinimas nėra galimas:
77% of 100
(įvertinimai 12)

EAN kodas: 9786094039027, ISBN kodas: 9786094039027, SKU: 000000000002165412, Puslapių skaičius: 784, Spalvingumas: Nespalvotas, Viršelio tipas: Kietas, Kalba, iš kurios versta: Anglų, Leidimo metai: 2016-01-01, Formatas: 24x15,5x6, Knygyne: 24.15, Leidykla: Obuolys, Media Incognito Leidykla, UAB

Ypatinga kaina 19,32 €
Knygyne 24,15 €

Sutaupote 4,83 € (20%)

Išparduota
Į norų lentyną
Išimti iš norų lentynos

Norėdami gauti pranešimus apie knygą, įveskite savo el.pašto adresą.

Apie prekę

Milijonai dalykų pasikeitė per pastaruosius 30 000 metų, bet žmogaus meilė nėra vienas iš jų. Ji suteikia jėgų ir išaugina sparnus.

Devintojo urvo gyventojai geranoriški, bet ne be trūkumų. Gyvendama su neandertaliečiais ir kitų kultūrų žmonėmis Aila užaugo jautri asmenybė, bet jai dar daug ko teks išmokti. Juolab kad vyriausioji žynė pasirenka ją savo įpėdine. Jaunai moteriai, visai kaip ir šiandien, tenka sunki užduotis derinti šeimą ir darbą. Kad ir su kokiais iššūkiais susiduria, Aila suranda išradingų būdų palengvinti savo ir genties žmonių gyvenimą. Ji kaip medžiotoja ir gydytoja įgyja vis daugiau įgūdžių bei žinių, tačiau vis dažniau turi rinktis tarp motinos ir Jondalaro partnerės pareigų. Gelbėja tik tai, kad kol ji semiasi žynių išminties, prie baltapūkės dukrelės auginimo mielai prisijungia visas klanas. Daug išmėginimų patyrusi moteris tampa genties galva ir atskleidžia vieną didžiausių gyvenimo slėpinių.

Išpieštų urvų kraštas – tai šeštoji ir paskutinė Jean M. Auel didingos epopėjos apie gyvenimą baigiantis paskutiniam ledynmečiui, kai Žeme dalijosi neandertaliečiai ir kromanjoniečiai, dalis. Jean Marie Auel (g. 1936) – Amerikoje gimusi rašytoja, kuri pakerėjo pasaulį Žemės vaikų serija. Kad atvertų langą į pirmykščių žmonių pasaulį, J. Auel išstudijavo visą įmanomą archeologinę medžiagą, dalyvavo išlikimo kursuose, mokėsi primityviųjų amatų, gydymo vaistažolėmis. Rezultatas – šešios knygos, pelniusios pasaulio archeologų, antropologų ir paleontologų pagarbą. Milijonus skaitytojų visame pasaulyje sužavėjo ne tik įtikimas Europos priešistorės vaizdas, bet ir jaudinantis pasakojimas apie tarpusavio santykius, meilės ribas ir moterį, kurios rankose atsidūrė žmonijos likimas.

Skaitytojų įvertinimai
Parašykite savo atsiliepimą
Atsiliepimas:
Pasirinkite įvertinimą
(įvertinimai 12)
TOP komentarai
 1. 100%
  Puiki saga apie moterį, kurios gyvenimas nelapino.....kaip anksčiau, taip ir dabar...jeigu nėra užnugario ir šalia tvirtos peties, nėra kas tave palaiko - labai sunku
 2. 100%
  Dar viena nuostabi šios rašytojos knyga. Nuostabus epopėjos užbaigimas :)
 3. 100%
  Labai patiko:) urvų aprašymai nuobodoki, bet istorija labai net:)
Visi komentarai
  Daugiau įvertinimų ()
  Jums taip pat gali patikti...