20%
20%

Pirmykštė moteris: Kelionė per lygumas

THE PLAINS OF PASSAGE

Jean M. Auel

Vertinimas nėra galimas:
86% of 100
(įvertinimai 23)

EAN kodas: 9786094036804, ISBN kodas: 9786094036804, SKU: 000000000002157695, Puslapių skaičius: 1073, Spalvingumas: Nespalvotas, Viršelio tipas: Kietas, Kalba, iš kurios versta: Anglų, Leidimo metai: 2014-01-01, Formatas: 24x15,5x6,3, Knygyne: 18.25, Leidykla: Obuolys, Media Incognito Leidykla, UAB

Ypatinga kaina 14,60 €
Knygyne 18,25 €

Sutaupote 3,65 € (20%)

Išparduota
Į norų lentyną
Išimti iš norų lentynos

Norėdami gauti pranešimus apie knygą, įveskite savo el.pašto adresą.

Apie prekę

Našlaitė Aila ir keliautojas Jondalaras palieka saugią mamutojų žemę prie Juodosios jūros ir leidžiasi į pavojingą ir iššūkių kupiną kelionę per visą žemyną į kromanjoniečių gyvenvietę dabartinėje Pietų Prancūzijoje, iš kur kadaise iškeliavo Jondalaras su broliu. Odisėja suveda porą su įvairiais nepažįstamaisiais retai gyvenamose Europos lygumose. Vienus žavi atvykėlių sugebėjimai naudotis įrankiais ir „susikalbėti“ su žvėrimis, kiti šalinasi jų bijodami to, ko nesupranta, treti net kelia grėsmę gyvybei. Lydimi prijaukinto vilko, puikaus ristūno Lenktynininko ir kumelės Yhaha jie narsiai pasitinka tiek žiaurius priešus, tiek negailestingus gamtos išmėginimus ieškodami vietos, kurią galėtų pavadinti savo namais.


Kelionė per lygumas – tai ketvirtoji Jean M. Auel didingos epopėjos apie gyvenimą baigiantis paskutiniam ledynmečiui, kai Žeme dalijosi neandertaliečiai ir kromanjoniečiai, dalis. Jean Marie Auel (g. 1936) – Amerikoje gimusi rašytoja, pakerėjusi pasaulį Žemės vaikų saga. Kad atvertų langą į pirmykščių žmonių pasaulį, J. Auel išstudijavo visą įmanomą archeologinę medžiagą, dalyvavo išlikimo kursuose, mokėsi primityviųjų amatų, gydymo vaistažolėmis. Rezultatas – šešios knygos, pelniusios pasaulio archeologų, antropologų ir paleontologų pagarbą, tačiau milijonus skaitytojų visame pasaulyje sužavėjo ne tik įtikimas Europos priešistorės vaizdas, bet ir jaudinantis pasakojimas apie tarpusavio santykius, meilės ribas ir moterį, kurios rankose atsidūrė žmonijos likimas.

Skaitytojų įvertinimai
Parašykite savo atsiliepimą
Atsiliepimas:
Pasirinkite įvertinimą
(įvertinimai 23)
TOP komentarai
 1. 100%
  Man labai patinka. Kiek visko sužinoti galima, viskas perteikta puikiai. Nemažai nuotykių. Įdomu kaip jiems seksis toliau: Jondalarui, Ailai ir jų gyvūnams.
 2. 100%
  Puiki knyga, kaip ir visa serija. Tikrai verta perskaityti visas knygas.
 3. 100%
  Baigiau kelionę per lygumas su Aila ,Jondalaru, Vilku,Yhaha ir Lenktynininku. Žavi ši istorija , nes domiuosi žmonijos istorija. Patinka , nes parašyta suprantamu tekstu, skaitai ir tiesiog gyveni kartu su herojais. Gal šiek tiek keistai atrodo knygoje esančios sekso akimirkos , primena banalią meilės istorijų knygą, jos šioje knygoje nedera, tokie aprašymai tinka šių dienų žmonijai . Prieš daugelį amžių ,žmonės meilės preliudijų manau dar nepraktikavo.
Visi komentarai
  Daugiau įvertinimų ()
  Jums taip pat gali patikti...